Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
w sądzie się nigdy nie stawiam, bo mam stałe zaświadczenie od biegłego sądowego, że ze względu na stan zdrowia nie opuszczam domu ;) zresztą tam też by mnie znaleźli bo mój dziadek jest sędzią , znaczy był je na emeryturze tera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a dziękuje na zamówienia nie narzekam, sezon świąteczny w pełni rozpoczęty , kicham na odzież i taką drobnicę , stawiam na palety zabawek , żeby na nowy rok mieć odłożone, bo po nowym roku znów przestój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A mi się wydaje że to podszyw. Zresztą- mieliśmy jej nie odpisywać, więc może faktycznie zastosujmy tutaj stare, ludowe hasło- 'nie karmić trolla' ;) p.s. Dzielnicowy się nie zajmuje takimi sprawami, ale to tak na marginesie :D :D :D Od razu dostaje się listownie wezwanie na komisariat w celu wyjaśnienia sprawy i potem prokurator decyduje czy sprawę umorzyć czy wysłać pismo z wezwaniem na rozprawę. A nie dzielnicowy, ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mylisz się dzielnicowy przychodzi bo dostał fax o rozpytanie z innej miejscowości, dlatego dzielnicowy bo sprawe prowadzi komisariat gdzieś tam , proste on musi zapytać jako świadka, wysłać tam i z bani , napisał proszę umorzyć , kazal mi podpisać dokumenty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wezwanie dostajesz owszem jeśli sprawa jest prowadzona w twojej miejscowosci i przez twoja prokurature , a nie z innego miasta, nie ucz córki policjanta procedur policyjnych co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Acha, i twój dzielnicowy napisał 'proszę umorzyć' bo zobaczył twoje nazwisko i prokurator pobiegł umorzyć? :D :D Weż bo się posikam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
prokurator umarza na podstaiwe tego co z rozpytania dzielnicowego wynika, więc jeśli dzielnicowy pisze sprawa wyjaśniona, zastrzeżeń nie mam, umorzenie, to prokuratur podpisuje i umarza, tak robią, taka jest procedura, to policja decyduje czy przekazać sprawę do prokuratury a ten do sądu ewnetualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, planuję otworzyć butik z odzieża damską w następnym roku, chociaż kiedy czytam niektóre wpisy to zaczynam się zastanawiać czy to się uda. Będzie to mój pierwszy sklep. Mam wiele watpliwości odnośnie towaru-skąd go brać. Obecnie jestem na etapie chodzenia po ulubionych sklepach i oglądania metek, widzę, że są to przede wszystkim ubrania z chin, chociaż wyglądają na dosyć dobre gatunkowo, a napewno są to rzeczy na topie, niepowtarzalne w cenach ok 100-200 zl. Na niektórych rzeczach widziałam metki MADE IN ITALY, ale zdążyłam przeczytać, że nie są to raczej faktycznie włoskie rzeczy. W moim sklepie chce żeby były ubrania dla dziewczyn, kobiet 18-35. Bardzo proszę o podpowiedź z namiarami na jakies hurtownie???skąd brać fajny towar, czy kupujecie go Państwo w hurtowniach, od producentów, sprowadzacie z zagranicy? Chce zainwestować w sklep(wyposażenie, stworzenie marki)lokalizacja wydaje się dobra(galeria handlowa) obok sieciowych sklepów. ZAstanawiam się również ile sztuk danego towaru kupić, jak często powinny być dostawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy daj
spokój, jak nikt się nie będzie do niej odzywał to prędzej czy później pójdzie stąd, niektórym trzeba ustąpić i nie strzępić języka wiemy czym pachnie ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nigdzie sobie nie ide, posiedze popatrzę i sie pośmieje ;) i tak mam całą dobę włączony komp do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a humor mam wybitnie dobry po tej wizycie dzielnicowego siedze i sie smieje ze znow miałam racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Matko i corka tego juz nie mozna czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
No i wszystkie sprawy ci umarzaja?kiedys cie zamkna za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Powiedzcie mi- czy manekin obity czarnym materiałem stojący na nodze drewnianej typu kotwica za 65zł to tanio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
popatrz na allegro na manekiny ,bywaja uzywane za grosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy któraś z was ma sklep na osiedlu miedzy blokami?? Ja mam właśnie lokal w bloku w suterenie. sklep z bielizna.(polska bielizna) Płace niski czynsz ale co z tego jak ruchu nie ma wcale. Nie wiem czy takie lokalizacje są do niczego czy w czymś jest innym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
euro..czy ty myslisze ze ludzie chorzy nie mogacy stawic sie w sadzie sa nietykalni?hmmmm...jakie to by bylo proste.....mam nadzieje ze sie przekonasz ,ze nie sa.....trafi swoj na swego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bodystyle
Blokowiska to sypialnie ludzie rano wyjeżdżają a wieczorem przyjeżdżają, zakupy robią w centrum lub w galeriach , parę lat mieszkałam na dużej dzielnicy a przyznaje się że widziałam gdzie jest tylko sklepik spożywczy i apteka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Bodystyle- na blokowiskach nie opłaca się mieć takiego sklepu... Koło mnie też był z bielizną i się przenieśli :/ Chociaż mieszkam blisko centrum. Najlepiej na blokowiskach wychodzą jadłodajnie, piwiarnie, monopolowe, spożywcze, tani fryzjer i apteka. Nic więcej... Co z tego że czynsz mały... Co do manekinów- nie widzę żadnych używanych na Allegro, jakby ktoś widział to proszę o cynk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dochodzę do tego samego wniosku ze ludzie wracają wieczorem do domów a tak to na osiedlach w ciągu dnia widać babcie z wnukami, nianie . i emerytki........ a one wolą kupić tanią bielizna na bazarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz:) Dzisiaj znalazłam to forum, zdaję sobie sprawę, że każdy kto rozkręcił swoją firmę włożył w to dużo pracy i wysiłku, dlatego oczywiście nie oczekujegotowych rozwiązań, ale będę wdzięczna za każdą wskazówkę -moje zapytanie na str 197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas a jestem z Poznania w centrum handel nie istnieje.Sklepy stoją puste. Wszytko się kręci w centrach handlowych. Nie wiem gdzie uderzać jeżeli chodzi o nowa lokalizacje?????? Bo na lokal w centrum handlowym mnie nie stać. Myślałam o postawieniu tzw. wyspy w centrum handlowym, ale warunki są nie ciekawe. To znaczy są ograniczone możliwości co do sprzedaży danego asortymentu dlatego ze byłabym konkurencja dla innych firm chociaż sprzedawałabym to czego tam nie ma........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia 2010 A masz jakieś doświadczenie w handlu, czy tak od razu skok na głęboką wodę? Jeśli zależy Ci na modnych ubraniach, to ja polecam przejechać się do Ptaka, tam naprawdę można zdobyć wiele interesujących kontaktów. Polecam też współpracę producentami. Mogę Ci dać kilka kontaktów, ale na maila, ale muszę wiedzieć skąd jesteś? "ZAstanawiam się również ile sztuk danego towaru kupić, jak często powinny być dostawy??? " U mnie dostawy są raz w tygodniu i myślę, że to optimum, klienci oczekują ciągłych nowości. A to ile sztuk danego modelu kupić, to zależy od wielkości miasta. Ważne, żeby w przypadku małego miasta modele się nie powtarzały, ale również na początku wypadałoby mieć całe rozmiarówki. No chyba, ze coś jest w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po towar jadę nawet jak ma tylko trochę kasy , bo zawsze można jakiś fajny model znaleźć na giełdę mam niedaleko tak , że mogę szybko skoczyć a klientki już prawie co dzień pytają " a kiedy będzie coś nowego" a najlepiej jak przymierzą już prawie wszystko co mam , a na koniec pada stwierdzenie , że jeszcze się wstrzymam bo może będzie jeszcze coś innego czekam z niecierpliwością kiedy zacznie się ten fajny ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze się wstrzymam bo może będzie jeszcze coś innego " No cóż, niektórzy lubią sobie choćby poprzymierzać. Albo, jak to mówią, "nasycić wzrok" samym oglądaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kwit , nie są, ale sprawy i tak umarzają wszystkie, zresztą do sądu jeszcze żadna sprawa nie trafiła , nawet do prokuratury jeszcze nie doszły, każda się kończy po wizycie policji, wyrzucają do kosza, zawsze mam rację , ale papiery mam na wszelkie wypadek zawsze gotowe, niech sobie leżą, przydają się i tak przy wizytach policji, bo wtedy sami przychodzą do domu i z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
ty tylko policja i policja...podnieca cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
betina :D dla mnie najdziwniejsze jest to ze na takie rzeczy pozwala sobie osoba prowadzaca hurtownie ktora premiuje ja swoim nazwiskiem a wiec nie jest juz anonimowa ,do tego reklamujaca sie w necie -szukajaca chetnych do wspolpracy na takim forum jak to powiedzmy sobie "biznesowym",to nie jest zwykle bablanie anonimowo o nie istotnych sprawach..nie rozumiem tego ,o lepsza antyreklame byloby trudno..to by bylo na tyle w tym temacie przeze mnie ja kupilam rok temu uzywanego manekina na allegro mialam widac farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×