Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość betka-b
no masz juz link powyzej go dalam na allegro do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''xxyyy ty sama je wycynalas?''- tak, ja wszystko sama robię tzn niektóre szablony, www itd, ale ostatnio trzy szablony sobie kupiłam bo mi się nie chciało ich robić w programie. Może nie są idealne ale robiłam je na szybko bo byłam zmęczona i przytłoczona ilością, ale gdybym dobrze nad tym przysiadła to... :) Dzięki za tego linka do wycinania tła itd, ja to robię photoshopem w 2 minutki, ale obczaję ten program, może ma inne fajne funkcje. p.s. A propo sklepu internetowego też o tym myślałam, ja bym na abc.pl założyła chyba swój... Na razie nad tym myślę, bo taki sklep równa się sporym kwotom przeznaczonym na promocję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani maciejowa
mnie obróbka zdjęć zajmuje bardzo dużo czasu, ja to robię bardzo dokładnie, a zdjęcie, które poddaję obróbce jest bardzo duże, waży nawet do 15 mb, więc objechanie mi np. jednej bluzki zajmuje sporo czasu, dlatego staram się zawsze brać po kilka sztuk z jednego modelu, a nie po jednym, wtedy zaoszczędzam trochę czasu, dla jednej sztuki to by mi się nie chciało tego robić, chociaż na początku tak robiłam właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
do zmniejszania zdjec tez sa programy na allegro do kupoienia ale ja szybciutko robie to na programie IrfanView-do pobrania za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Zalety programu Photo Expert: - możliwość zastąpienia tła dowolnym kolorem, Dodam moje komentarze do tego programu za pomocą *. - całkowite usunięcie tła tak, aby było przezroczyste, * to robi photo shop i paint - łączenie nieograniczonej liczby zdjęć w jedno, * to robi paint - możliwość zmiany rozdzielczości zdjęcia, * to robi irfan view - wstawianie przezroczystego znaku wodnego w postaci napisu, * to robi Allegro automatycznie - tworzenie regulowanego odbicia lustrzanego jednym kliknięciem, * to robi irfan view - dodawanie obwódki w dowolnym kolorze, * to robi paint - kadrowanie zdjęć, * to robi Allergo - przejrzyste i funkcjonalne menu, * jak wszędzie - wbudowane poradniki dokładnie opisujące wszystkie funkcje programu opierające się na konkretnych przykładach, - obsługa wszystkich najpopularniejszych formatów plików, - poprawa jakości zdjęć poprzez skorzystanie z dostępnych efektów takich jak: kontrast, jasność, gamma, odcienie szarości, negatyw, zmiana kolorów RGB, HSV, HSL, wyostrzanie, obracanie zdjęć lub usuwanie czerwonych oczu! * jak wszędzie Mi się nie opłaca go kupić, darmowe programy mają te same funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
maciejowa bo najpierw zmniejsz sobie zdjecie przed obrobka,bedzie ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki-to powinno byc to-wyglada na proste i szybkie w obsludze-kosztuje-naprawde malo-i ma takie funkcje jakie mi sa potrzebne-wielkie dzieki-ide teraz dzieciakom zrobic kolacje i potem sobuie dokladnie poczytam i kupie-po kolacji -no i mam nadzieje ze zaczne wreszcie ladowac troche towaru na stronke. Jeszcze raz dziekuje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
xxyy jak juz opanowalas swoj program to nie ma sensu zaczynac nastepnego o to samo mniej wiecej chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
no jak uwazasz ale im wieksze zdjecie tym dluzej sie obrysowuje i reka moze sie omcnac..no ale to kwestia tego co komu pasuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda im większe tym dłużej to jasne, ale jak się ręka omsknie to można cofnąć przecież :) ja wycinam po kawałeczku, jak coś nie pójdzie to cofnij i po problemie :) zdecydowanie wole obrabiać zdjęcia biżuterii, nie wymagają wiele obróbki i szybciutko są gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A ja właśnie biżuterii nie obrabiam bo dostaję szału- zdjęcia biżuterii po prostu rozjaśniam i zwiększam kontrast, wtedy zdjęcie jest wyrazne a tło białe :) Ubrania obrysowuję piórem w photo shopie i wstawiam pod obiekt białe tło. Pochwalę się Wam- uzupełniłam dzisiaj już prawie całe wyposażenie mojego sklepiku stacjonarnego, jeszcze tylko tych rurek na wieszaki mi brakuje i ekspozytora na reklamę, ale mam manekina, wieszaki, ekspozytory na biżuterię i kosmetyki, stół, krzesła i radio :D Polecam Hurtownię Duśka ze Szczecina, mają mega wybór i super ceny: http://allegro.pl/sklep/9523524_hurtownia-duska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde-jest tylko jeden maly problem-oni nie maja mozliwosci pobrania platnosci krta kredytowa a mnie przelew bankowy bedzie wiecej kosztowal niz caly ten program-uffa-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurde-jest tylko jeden maly problem-oni nie maja mozliwosci pobrania platnosci krta kredytowa a mnie przelew bankowy bedzie wiecej kosztowal niz caly ten program-uffa-" Ale jest opcja "płacę z allegro", a tam mozna płacić kartą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten program ma podobne narzędzia do Photoshop nie kupiłabym go, photoschop ma więcej funkcji i daje więcej możliwości. Polecam by się go nauczyć jest wiele tutoriali a usuwanie tła jest bajecznie proste. Photoshop również zmniejsza obrazki wiec nie trzeba instalować Irfan View czy tym podobnych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do olga0831... Prosze o oferte na maila lub na zywca jesli jestes na slasku,Ja jestem z okolic Katowic pozdrawiam Ps:Hurtownia w Anglii tez mnie intereuje:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
moj mail:) jontek1@vp.pl milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam Adobe Photoshop Elements - rozpoczynałam zabawę z Adobe Photoshopem, ale jest za drogi, a nie chcę mieć pirata w dzialalności, dlatego to jest tańsza forma, wystarcza do wszystkich manewrów potrzebnych aby przygotować zdjęcie do aukcji - przynajmniej mi :) na allegro do celów komercyjnych program kosztuje około 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
dziękuje wszystkim za zainteresowanie naprawdę kolekcje są tego warte. proszę wszystkich zainteresowanych moją ofertą o kontakt na numer tel 509-780-425. w najbliższych dniach nie będę raczej dostępna na maila ale będę pod tel i chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące kolekcji i mojej działalności miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam.Jak dostane kod to wam iopowiem czy moim zdaniem na moje potrzeby sie sprawdzil-Mysle,ze za 15 zl mozna sprobowac.Wazne,zeby koncowy efekt byl lepszy od obecnego-bo obecny mi sie nie podoba. Teraz juz czekam z niecierpliwoscia-bo stronka czeka-ciuchow kuoe anie bede marnowala czasu zeby ladowac badziewnych zdjec. Dzieki dziewczyny,bo zaden ze mnie fotograf-na obrobce zdjec sie nie znam-nigdy nie wstawialam zdjec do nety-my na ogol handlujemy na zywo-ale teraz niestety hesli chcemy kontynuowac wspolprace z naszymi klientkami w Polsce yo musimy sie postarac a poza tym dal mnie to uproszczenie zaladowac raz i odsylac wszystkich na stronke niz kazdorazowzo wysylac maile-a poza tym mozna bezposredni ze stronki zrobic zamowienie nie tylko z Wloch ale i z polski a ja moge dalej jezdzic jak kor z pecherzem ;.-) Pomoglyscie mie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
milo mi, polecam sie na przyszlosc :D dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet - mam pytanie - wystawiacie fakturę na odzież z danymi firmy we włoszech czy polsce? pytam gdyż chodzi mi o rozliczenie vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktury wystawiamy we Wloszech-od pazdziernika-od kiedy zostala zawieszona firma w Warszawie-wlasciwie mozemy jeszcze jakies 2 miesiece na zyczenie klienta wystawic fakture sprzedazy z polski-zawierajaca Wat-ale juz od poczatku pazdziernika wystawiamy faktury z Wloch-jedynym warunkiem niestety jest posiadanie przez zakupujacego Nip-u europejskiego. Nie jest to problem dla firm mlodych bo bynajmniej we Wloszech jest to juz automatyczne-mysle w Polsce tez-dla firm juz starszych mozna poprosic o taki Nip-jest to bezbolesne i trwa chyba ok 2-3 tyg-nie zmieniakja sie numerki dopisuja tylko PL na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedź :) tak tylko pytam na "w razie czego", nic nigdy nie wiadomo, może w przyszłości coś od Was zamówię :) czekam póki co na zdjęcia, jak już będzie gotowe to oczywiście proszę podać link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
hej dziewczyny , od dłuższego czasu czytam wasze wypowiedzi - wasze rady , przestrogi i uwagi wziełam sobie do serca i za wszystkie bardzo dziekuję - niedawno otwożyłam butik z odzieżą a woj. pomorskim , po towar jeżdzę głównie do Ptaka i poznania - najbardziej podoba mi sie odzież made in italy ( i niewazne czy naprawde jest made in italy ) - i z tym wiąże się moje pierwsze pytanie - czy wiecie moze czy gdzieś bliżej pomorksiego jest taka hurtownia w ktorej znajdę te ciuszki ? Pytanie drugie tyczy się rozmiarówki - mianowicie made in italy i duża część ciekawej odzieży z Ptaka jest bardzo mała , one size , albo zanirzona - czy (tak tak wiem, ze podanie namiarow kosztuje 1000zl cz ileś tam :P) wiecie moze czy gdzieś w ptaku są wlaśnei ciuszki w stylu made in italy ale wieksze - typowe L i XL a nawet XXL, bo sama do tej pory na nie nie trafiłam , ale moz e poprostu to by lo przeoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie, które już kiedyś padło, ale albo mi umknęło, albo nikt nie odpowiedział (bo to pewnie dla Was oczywiste ;p) . Czy aby mieć terminal potrzebna jest też kasa fiskalna, czy to się nie łączy? I może ktoś polecić jakąś dobrą firmę z terminalem? - oczywiście, by jak najmniej płacić, sklep nie będzie w żadnym centrum handlowym, lecz osobnostojący (ale w centrum miasta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUEBERRY BARON - bardzo fajny, klimatyczny sklepik, ubrani z tego co widać idealnie trafiają w mój gust, tylko jakoś tak malutko mi się ich wydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy aby mieć terminal potrzebna jest też kasa fiskalna, czy to się nie łączy? I może ktoś polecić jakąś dobrą firmę z terminalem? - " Terminal działa niezależnie od kasy , więc kasa fiskalna nie jest konieczna. Ja mam terminale w Elavonie i dużym plusem jest to, że działają bardzo sprawnie, opłaty chyba podobne jak w innych firmach, ale jakiś czas temu wprowadzili opłate za przechowywanie danych, co mnie trochę wkurzyło. Najlepiej skontaktuj się z kilkoma firmami i porównaj oferty. Słyszałam, że w Polbanku są bardzo niskie opłaty za wynajem terminala, ale kiepsko te terminale działają, bo jest u nas w aptece i czasami musiałam czekać kilka minut na akceptację:( Na pewno prężną firmą jest też Polcard, ale nie znam jej bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiecie moze czy gdzieś w ptaku są wlaśnei ciuszki w stylu made in italy ale wieksze - typowe L i XL a nawet XXL, bo sama do tej pory na nie nie trafiłam , ale moz e poprostu to by lo przeoczenie " Też mnie interesuje taka odzież, a nawet jeszcze większa, bo pomimo, że często bywam w Ptaku, to jeszcze nie trafiłam na taki box. Ale może jest ktoś, kto trafił i podzieli się za nami informacją? Ja się chętnie odwdzięczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×