Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

nowego manekina można kupić za 55 zł., na chromowanej podstawie mnie udało się odkupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo matko!
Niezadowolonym z obecności Euro na tym forum , proponuję wyrazić to na przeznaczonych do tego stronach. Może wtedy wreszcie dotrze coś do tej kobiety. A przy okazji wyświadczymy przysługę jej potencjalnym niedoszłym klientom. Oto strony: http://www.trojmiasto.pl/Eurolifestyle-o37290.html http://www.kuptanio.pl/sklep/hurtownia-eurolifestyle/ http://gdansk.olx.pl/hurtownia-odziezy-eurolifestyle-iid-112931385 http://www.favore.pl/putopinion.jsp?sid=232005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo matko!
Coś ten ostatni link nie działa, ale wystarczy na facebooku wpisać w wyszukiwarkę: eurolifestyle moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
faktycznie wystarczy na tych stronach dac namiar tu na kafe na forum zeby przyszli klenci poczytali jak ta hurtownia kpi z klientow i sie tym na dodatek chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
faktycznie wystarczy na tych stronach dac namiar tu na kafe na forum zeby przyszli klenci poczytali jak ta hurtownia kpi z klientow i sie tym na dodatek chwali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, niezdorwa atmosfera tu jest ;/ proszę, nie reagujcie na niczyje zaczepki. Ale też nie bulewrsujcie się na 5 stron gdy ktoś nowy poprosi o kontakt. Nie podawaj jeśli nie chcesz, ale nie kłoćmy się tu ciągle! Pomagajmy sobie... Wracając do wystroju sklepu, to wg mnie jakieś siedzenie (czy kanapa, czy pufka itp.) jest przydatna i sama na pewno coś takiego będę miała przed przymierzalnią - z mysla o osobach towarzyszących :) Ja bym raczej zrezygnowala z jakichś stojacych lamp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ALEKSA M Będę bardzo wdzięczna za wszelkie namiary. Sklep będzie godzinę od Warszawy. Nie mam żadnego doświadczenia w prowadzeniu sklepu, chcę zainwestować w wystrój, oświetlenie. Wiem, że dobór odzieży jest bardzo ważny i że ceny muszą być w przystępnych cenach. Sklep bedzie miał ok 60-70 m, jaka powinna być marża? MOJ ADRES E-MAIL bsmmpl@gmail.com, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w którą stronę od Wwy? Masz już jakieś kontakty na hurtownie? Zależy jaką odzieżą chcesz handlowac, marżę sama musisz oszacować, tak by być konkurencyjna i aktracyjna cenowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
xxxyyy-coś tutaj pitolisz moja droga,bo sprzedaż masz 4 rzeczy[sądząc po ilości komentarzy]a płaczesz,ze masz duże opłaty Allegro...no chyba,ze sprzedałaś cadillaca-to rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Bożena- 4 rzeczy?! :O Chyba pomyliłaś konta Kochaniutka..... :/ Na Allegro sprzedanych mam ok 40 rzeczy (komentarzy mam bodajże 24 bo nie wszyscy jeszcze wystawili) poza tym trochę sprzedałam na ibutiku i na szafie. Chyba mnie z kimś mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze żadnych namiarów, szukam dopiero w internecie i z tego co widzę t o sporo osób wspomina o tym centrum PTAK, kilka str mnie zaciekawiło, ale konkretów jeszcze nie mam. Chcę żeby była to odzież codzienna, modna, ale również taka aby można było kupić bardziej elegancka sukienkę. Nie chce wchodzić w zbyt elegancką odzież ponieważ obawiam się, że nie będzie zbyt dużego ruchu. Bardzo cenna jest dla mnie każda wskazówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A aukcji miałam ok 55, ile zostało to widać. Nie wiem gdzie wyczytałaś te 4 komentarze, masz tu linka do moich komentarzy : http://allegro.pl/show_user.php?uid=19548008 Nie patrz na ofertę sklepu bo pusto jest, właśnie zaraz siadam aby wszystko uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Eurolife Style juz jest dobrze opisane i wiemy,ze trzeba omijać szerokim łukiem,a czy macie jakies przykre doswiadczenia z innymi hurtowniami?Jesli tak,to bardzo proszę o napisanie kilka slow w tym temacie-przyda się poczatkujacym i nie tylko.pozdrawiam FORUMOWICZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
xxyyy-sorry,ja bładziląm na poprzednich stronach i tam był link do jakiejs allegrowiczki:) jesli chodzi o twoja stronke i asortyment-to ,jak na mój gust troche to przesłodzone,zdecyduj sie na konkretny asortyment,moze bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
mam pytanie odnośnie Centrum hurtu GWAREk,czy tam ktoś jeździ i znalazł ciekawych dostawcow-bo mam tam blisko,ale wszystko wydaje mi się takie same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Bożena- jest przesłodzone bo taką mam myśl przewodnią- Tutti Frutti, wakacje, owoce, słodycze, nagie ciała, drinki z palemką i szał ;) Kolory sklepu to pastele- róż, miętowy ale także czerń. W zasadzie moja oferta bije głównie do dziewczyn w wieku 15-25 lat więc taka kolorystyka raz że jest w tym klimacie, a dwa że to moje ulubione barwy :) Ok, Allegro zapłacone i odblokowane, siadam do aukcji, jak skończę to dam linka. Uwaga, będzie słodko na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
maciejowa czasem sluzy ,tak jak w tym przypadku gdzie xxyyy wymadrzala sie o niesamowitych kontaktach na hurtownie jaki to ma towar a tu sie okazalo jak wyglada naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
sorry ale ta suknia biala u ciebie na aukcji za 90 zl nie jest warta takiej ceny,wyglada jako tako na fotce a w rzeczywistosci pewnie chlamowo....podobnych na allegro jest pelno za polowe tej ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
gdzie te drinki ...szalu tez nie widac :P dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Kwit, nie widziałaś mojego asortymentu bo go nie ma teraz w sklepie, więc co widać? Jajo widać. Chcecie moje hurtownie? Dobra, dam Wam, niech będzie. Ale tylko na maile ! I wtedy komentujcie. Wg mnie to najlepsze internetowe hurtownie i z małymi progami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
no a ja o czym mowie ,o allegro przeciez to twoj sklep tam jest a nie to co masz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Kwit- te 'chłamowate' sukienki na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach, są bardzo dobrej jakości, ja nie sprzedaję lipy. Nie są warte 90zł? No widzisz, a ostatnio sprzedałam takie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sądzicie o tych
co sądzicie o tych markach ciuchó, mało mi mówią * Melrose, * Flash Lights, * Arizona, * Cheer, * Boysens, * Heine * * Laura Scott * Vivien Caron*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Wpadnij tu jutro jak już będę mieć aukcje wystawione i wtedy sobie komentuj, teraz mam trzy rzeczy na krzyż a Ty biadolisz :/ Zresztą, co Cię to obchodzi... Jestem początkująca, nie mam kasy, nie chcesz to nie kupuj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
tylko 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwit a czy ta ocena sukienki czemuś służy? czy zaglądanie w czyjeś aukcje i komentowanie, że sprzedaje chłam też czemuś służy, no proszę Was bez jaj, tym bardziej, że nie widziałaś nawet tej sukienki, nie oceniaj w ten sposób to nie jest miłe, miałyśmy sobie pomagać, a nie przycinać na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
xxyyy.a czy ja takze dostane od ciebie namiary? bozenka997@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
jeśli ktos ma namiary na ciuszki dla fajnych babek w wieku 40+,to ja chętnie przyjmę:) pozdrawiam i życzę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×