Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

cześć wszystkim czy macie już jakieś zainteresowanie szmatkami na wyjście niedługo andrzejki a u mnie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa5 ja sie z nimi nie spotkalam w stokach bynajmniej na dzien dzisiejszy...wiem ze maja swije punkty sprzedazy hurtowej w Bologni w Centergross i napewno maja cos z poprzednego sezonu-tak mysle...ale pewnosci nie mam Co do pogody nie lamcie sie dziewczyny-u nas wczoraj....padal z nieba GRAD-3 razy -wieczorem tak dal popalic ze wygladalo jakby sniegu napadalo-wszystko bylo biale....i lezal tak ze 4 godziny...niesamowite zjawisko jak na klimat gdzie snieg pada raz na dwa tata...a dzis...dzis mamay-SLONCE-klimat szaleje...nic nie mozna zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
Dziękuję za cenne informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak na razie sprzedały się klasyczne sukienki parę dziewczyn przymierza już z myślą o studniówce ,są kobiety które szukają już bluzek na karnawał i duże zainteresowanie koszulami i nie tylko w kolorze białym ale ruch i sprzedaż lipa straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze tak z innej beczki, ale tak mi sie nasunelo...lagriffeoutlet byłas na sardynii? bylam tam w zeszle lato i bardzo Ci polecam, skoro mieszkasz we wloszech to szkoda zeby sie tam sie nie wybrala...omijaj tylko costa smeralde, im dalej na poludnie tym piękniej :) przepraszam za zmiane tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
klimat szaleje ,zima zmienna a nasz handel do tego sie nie dostosowuje ,w zeszlym roku zima wywalila na dobre po Bozym Narodzeniu i trzymala do marca,duze mrozy ,sniegu po pachy i juz na poczatku stycznia nie mozna bylo kupic porzadnych butow zimowych ,poprostu byly puchy w sklepach -przebrana numeracja a i magazyny puste ,potrzebowalam w gory buty sneigowce -w Decathlonie nie bylo juz nawet dzialu z damskimi butami zimowymi-udalo mi sie kupic meskie trapery w malej rozmairowce ,wiec od bidy mogly byc wszyscy sprzedawcy mowili ze jest zapotrzebowanie ale magazyny puste!,w necie tez pozostaly tylko jakies reszki obuwia glownie niska nietypowa numeracja,ja pitole jak tak w tym roku bedzie ,nie daj Boze jak sie komus rozleca buty w srodku zimy-nie ma mowy zeby wtedy dostac cos w sklepie :P,takze trzeba teraz kupowac bo pozniej bedzie klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Czy ktoś zna imporera taniej odzieży dziecięcej chińskiej albo tureckiej ... obojetnie....w okolicy Krakowa albo Tanowa? Byłam na tandecie w Krakowie i wcale tanio nie jest :( raczej mi sie wydaję, że to detal, a nie hurt... :( Pisałam już kiedys, że otwieram sklep w Tarnowie i chiałabym u kogoś brać towar na miejscu tym bardziej ze myślę jeszcze otworzyć w przyszłym roku 3 sklepy w super miejcach. Byłam w Wólce na zakupach ...... obiegałam sie jak nie wiem nie powiem, że nie kupiłam, ale czasami na dokładkę nie musiałabym tak daleko jeździć :) marwa3576@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
lagriffeoutlet - a czy Ty nie myślałaś żeby właśnie z taką odzieżą popróbować? Np. na zamówienie;)? Mi bardzo zależy na takiej odzieży a nie wiem czy mam po co tam jechać. Jest jedna hurtownia w Polsce co taką odzież sprzedaje ale cenowo dla mnie nieatrakcyjnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
To tak... Euro.... pojdzie na policjie zglosic oszustwo na forum kafeteri... Pan dzielnicowy przyjmie zgloszenie"ZABEZPIECZY FORUM" jako dowod w sprawie:) Bedzie musial przeczytac caly ten cyrk.. nastepnie zobaczy ze Pani z Euro nie wystawila pewnej Pani faktury za towar! CO WTEDY ZROBI???? Przymknie oko ze wzgledu na znajomosci? Czy to tez nie karalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie bo euro jest na ryczalcie i zawsze może poweidzieć ze to w dzienny utargu było , ale włąsnie patrzę i rozliczałam już w pażdzierniku te fakturę także luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaaa5 o wszystkim mozna myslec-tyle,ze nie wszystko jest tak tanie i dostepne jak bysmy chcialy napisz mi prosze jakie ceny sa na taki towar w hurtowniach w Polsce a ja bede sie rozgladac jakie ceny moge dostac tutaj- moj problem obecny jest taki,ze dzieli nas odleglosc i zadowolic klienta na odleglosc to jest duzy klopot-staram sie nauczyc obrabiac zdjecia tak zebyscie mogly zamawiac ze stronki-i napewno bede starala sie szykac takiego towaru jakiego wy potrzebujecie-dlatego czytam to forum i staram sie notowac jakie marki was interesuja i zanotowalam rowniez i te ktore wymienilas-mnie naprawde interesuje wspolpraca z wami-szczegolnie z tymi,ktore sa konkretne i stabilne na rynku- wiem i znam wasze obawy i wiem i znam moje-mysle i o tym,zeby znalezc jakas rozsadna propozycje dla obu stron wejsca w forme wspolpracy na zasadzie komisu-ale...niestety...ja juz to przerowbilam 4 lata temu i utopilam 12 tys zl...i tak jak wy sie obawiacie tak i ja sie obawiam. Bedac firma zagraniczna wlasciewie nie mam zadnego zabezpiewczenia-owszem faktura jest forma zabezpieczenia....ale....dosc mizerna i odzyskanie towaru czy platnosci dla mnie za nia czy za towar jest na tyle kosztowne ze nieoplacalne. Dlatego chcialabym razem z wami np.dwoma czy trzema znalezc forme,ktora dalaby obu stronom warunki do pracy,wspolpracy i odpowiednie zabezpoieczenie. Hmmmm...mysle...cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirant
weźcie się wszyscy do roboty!!! zamiast plotkować, spróbujcie na wzajem pomyśleć co zrobić, by klientów przybywało, jaki towar zamawiać, a nie bezmyślnie toczyć wojnę na słowa na tym forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
lagriffeoutlet, napisałam na Twojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
święta prawda, w piątek jadę po towar, powiedzcie, proszę na czym teraz się skupić...co Wam najlepiej sie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Kacper
witam, proszę napiszcie gdzie można kupić fajne spódnice czarne, nie drogo - na każdą okazję, będę wdzięczna: sympaticus25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Kacper
najlepiej okolice Łodzi, Wawy, lecz niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju, ale się cieszę, że trochę umilkło..wiecie co. Sporo pytań i dyskusji na temat - i oby tak już było... Ja jestem na etapie remontowania sklepu, niedługo muszę wybrać rodzaj oświetlenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Kacper
bo aspirant miał rację, to nie forum na plotki, obrażanie innych, wytykanie błędów, lecz wymiana zdań rzeczowego tematu , a mianowicie: butik z odzieżą! ;) to nie jest miejsce na kłótnie, każdy powinien własne brudy prać w swojej pralce......pozdrawiam koleżanki i kolegów po fachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się nazywają Wasze butiki? U mnie w mieście są albo sieciówki albo bez nazwy "sklepy odzieżowe" czy "konfekcje damskie" itp. Wg mnie nazwa jest b.ważna i intensywnie nad nią myślę :) A Wy, już doświadoczne co na ten temat sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
weszlam po kilku dniach nie odwiedzania forum i jestem bardzo zawiedziona zamiast czytac jak idzie w handlu sa jakies klotnie,oskarzenia. Nikt tu z nas nie ma po 15 lat nie zalatwiajcie swoich spraw na forum! Szkoda slow co tu sie porobilo.... to juz nie forum o handlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
dalej jest to forum o handlu ,nie marudzcie, dalej mozna sie dzielic wrazeniami a ze trolle sie znajda,to co,wymiekacie? to tez jakas lekcja-chociazby z kim unikac kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie pada już śnieg. Andrzejki już w sobotę a jakoś nie widzę zainteresowania taką odzieżą? A co u Was? Gdzie kupić fajne sylwestrowe kiecki w dużych rozmiarach i tanio? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś posiada w swojej ofercie odzież damską z Francji, to proszę o ceny + zdjęcia na emaila la_chatton@wp.pl Interesują mnie tylko ilości hurtowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ann291111
sprecyzuj co dla ciebie znaczy tanio za kiecki sylwestrowe. ile max jestes w stanie za takie zaplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja już widzę,że
odzież sylwestrowa to lipa, u mnie się nie sprzedaje..... dziś zrobiło się zimno i w ońcu swetry drgnęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
niech ktoś napiszę jak sprawnie zrobić remanent w sklepie? Chodzi mi o to czy wy na prawdę pamiętacie jaki towar odpowiada danej nazwie na fakturze, żeby policzyć sztuki? co z towarem letnim, który ja składuje obecnie w kartonach, czy muszę wszystko wyciągać? Może moje pytania są głupie, ale to mój pierwszy remanent i na samą myśl o nim boli mnie głowa...nie wiem jak to ugryźć czekam na wasze porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię wszystko na bieżąco. Mam w Excelu zrobiona tabelkę dokładnie tak jak na fakturze każdą pozycja ma swój numerek (jeśli jest ta sama cena netto to ma ten sam numerek). jak coś sprzedam odhaczam, że sprzedane. Przy remanencie muszę policzyć te same produkty (np. bluzki) o tej samej cenie netto i napisać ile ich jest na stanie. Musi mi się zgadzać wszystko z fakturami i wystawionymi paragonami. Nie mogę mieć niczego za dużo ani za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×