Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość jak ktos ma kase fiskalna
to mozna na koniec roku wydrkowac raport z bazy towarow i tam jest ladnie pokazane ile dokladnie jakich sztuk sie sprzedalo, to bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanio znaczy ok 35-40 zł za sukienkę po tyle kupuję ładne sukienki, niestety małe do 40 a potrzebuję od 44 do nawet 50 i raczej outlet bo one są inne a nie pospolite. jeśli ktoś ma coś fajnego i może złożyć mi ofertę albo polecić coś to zapraszam anntures@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dzięki za odpowiedzi czyli jak nie prowadzę tego na bieżąco czy za pomocą kasy fiskalnej to czeka mnie masakra a na jakiej podstawie sprawdza się czy podałam za mało towaru? przecież ja w ewidencji wykazuje tylko jaki mam utarg dzienny a nie ile bluzek czy spodni sprzedałam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ann291111
ładne kiecki na karnawał za 35-40zł ? netto,czy brutto ? używane,czy nowe ? a może china stare kolekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
ja np. kupuję na kilo (outlet) sprzedaję na sztuki. I za nic w świecie nie dojdę ile mam sztuk i jak zrobić z tego remanent żeby się zgadzało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz przeceiz pamietac
jakie dokladnie byly ceny, wez pierwsze lepsze ceny z faktury i po problemie, jeśli wezmiesz za niskie to i tak wyjdzie w praniu potem jak je sprzedasz, nic na tym nie tracisz ani ty ani urzad skarbowy, ale przynajmniej nie przyznawaj sie do takiego postepowania generalnie to powinno byc tak, ze kazdy towar powinien byc tak ometkowany zebys mogla na podstawie metki wiedziec ktory to i dokladnie za ile byl kupiony zagladajac w papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz przeceiz pamietac
moze zle sie wyrazilam, ze urzad nie traci - bo traci w tym roku mniejszy podatek od ciebie jesli wezmiesz za male ceny, ale w przyszlym mu oddasz, to jest takie uproszczone postepowanie i mnostwo osob tak robi bo kto by to spamietal, a malo kto ma wlasciwie ometkowany towar lub prowadzi jakis "magazyn towaru"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kupujesz ciągle za ta samą cenę to zważyć i wykazać ile zostało.. Jeśli ceny się różnią to trzeba odszukać co na która fakturę było kupione zważyć i wykazać ile zostało. A jak się nie da odszukać to na oko :) byle by się zgadzało z tym co sprzedałaś. Czyli nie możesz mieć przypuszczalnie za dużo towaru ani za mało. Polecam by na bieżąco prowadzić magazyn można sobie ułatwić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie numeruję faktury i ten numer wybijam na metce razem z ceną detaliczną. Nie muszę się później domyślać, z jakie faktury była dana rzecz. A czy się wszystko zgadza, liczę wartościowo, a nie ilościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepowej Zanim popakujesz letni towar, spisz sobie wszystko w zeszycie lub komputerze, nie będziesz musiała wyciągać na remanent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaa51
Cześć Dziewczyny mam pytanie, czy ktoś miał kontrolę z PIH-u? Bo u nas krążą po mieście i koleżanka miała kontrolę. Musiała mieć każdą metkę podpisaną adresem producenta, sklad materiału, a jeżeli towar był z importu i wszystko bylo nie po polsku to musiała spisywać z faktury miejsce zakupu. Dostala karę 500zł. jak to właściwie musi wyglądać z tymi metkami.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilkanaście stron do tyłu zadałam to samo pytanie, ale nikt nic nie odpowiedział. sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kupowałam outlet w hurtowni dostałam takie metki z danymi sprzedawcy - tej hurtowni, jest tam również przepis prania , skład , rozmiary i instrukcja dotycząca ubrań powiedzieli mi , że muszę mieć przy każdym ubraniu lub dużą kartkę wystawioną gdzie towar został zakupiony ale co z ubraniami np z giełdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknij sie
ktoś chyba pomylił tematy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaa51
z Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Blueberry baron Jeśli interesują cię ciekawe sylwestrowe sukienki zapraszam - mam dwa ciekawe modele - rozmiarówka od 36 - 44 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
CZY ADMIN TEGO FORUM NIE KONTROLUJE WPISÓW????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
całe szczęści-chyba zauważył chama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dzięki wszystkim za odpowiedź, jakoś będę musiała się z tym uporać... dużych utargów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłybyście polecić jakiegoś dobrego producenta szlafroków damskich i męskich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
ja jeszcze pociągnę temat remanentu zajrzałam w kilka faktur i od niektórych hurtowni nie mam faktur z określoną liczbą towaru tzn. widnieje tylko 1 komplet za np. 380zł (ale nie jest sprecyzowane ile sztuk jest z komplecie) ten remanent w tym przypadku to jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Sklepowa - jesteś na ryczałcie czy rozliczasz się na zasadach ogólnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa - to zle
nie powinno tak byc, powinno byc np. komplet 6 sztuk czegos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe rzeczy oczywiście kupuję. Outlet konkretnie duński. Sukienki z Vili kupuję za 35-40 zł netto i oczywiście na sztuki. Tylko te które mi się podobają. Niektóre to takie perełki. Tyle, że jak ktoś zna Vile to wie, że oni nie szyją w dużych rozmiarach a teraz potrzebuję sukienek dla Pań puszystych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okradziony
napisz co i jak ...i poczytaj do tylu to uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie.....a jest co czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×