Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość z biznesem za pan brat
Mam pytanie do osób handlujących na Allegro: ile miesięcznie płacicie prowizji. Bo ja muszę oddawać 2500zł i mysle ze chyba za duzo. Oczywiście anonimowo i za miesiąc kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak duzo sprzedajesz to logicz
jak duzo sprzedajesz to logiczne ż edużo płącisz, chyba masz tro w kalkulowane zysk, więc nie powinnaś czuc tej kwoty bo jak sprzdaż koszty wystawienia znikają, jest tylko prowizja z zysku, odkładaj sobie z każej wpłąty na prowizję to pod koneic miesiąca nei bedzie sozkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do z biznesem za pan brat
Ja 1700 zł przy obrocie troszkę ponad 20 tyś. uważam że to stanowczo za dużo :( A Ty jaki masz obrót miesięczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@ w fasion napisalam wyżej ze na ptaku sa 2 stoiska berge a sabre juz zlikwidowali a ty sie pytasz o sabre ?? może w wólce jeszcze jest sabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wólka kosowska 2 maja
ktoś wie czy pracują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie gdzie mogę dostać bluzki firmy halszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam okazyjnie sprzedam okazyjnie 223 biustonosze damskie po 1,55 brutto sztuka , made in china, mieszana rozmiarówka, tylko całość , 2/3 miękkich, reszta push - up , wysyłka gratis, 15:17 [zgłoś do usunięcia] sprzedam okazyjnie i ok 40 pasków damskich , różne wzory i kolory mix, za całość 45 złotych Można prosić jakieś zdjęcia towaru? na email: amelia_r@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze za duzo
zalozenie handlu w interniecie jest takie ze towar jest tanszy dlatego ze koszty powinny byc tansze a tu prosze. Placicie jak za wynajem lokalu. Dlatego ja juz dawno zrezygnowala z tego zlodziejskiego portalu jak allegro. Ale nie tylko ja bo wiele znajomych mi osob rowniez. Sprzedaja sporadycznie raczej prywatne rzeczy jak samochod bo do zarabiania sie nie nadaje. Polecam zalozenie wlasnego sklepu internetowego. O wiele bardziej sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralowa
a czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić odzież firmy lady elite italy oraz i think by jerry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralowa
Do Łodzi będę jechała pierwszy raz, czy ktoś może napisać czy ceny dla stałych odbiorców różnią się od tych dla nowych którzy pierwszy raz kupują? co trzeba ze sobą zabrać? (tzn. jakie dane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Na stronie www Halszki jest podane dokładnie gdzie mają swój box na Ptaku. Najlepiej jedź do nich z samego rana po otwarciu, wtedy jest największy wybór. Jak mają coś fajnego to schodzi im to dosłownie jak woda. Ja zawsze brałam tylko pieczątkę i nic poza tym. NIP, adres firmy. Oczywiście jak będziesz brać fakturę. Nigdzie nie chcieli wpisu itp. Ceny są jednakowe i dla stałych klientów i dla kupujących pierwszy raz, chyba że zrobisz mega wielkie zakupy u jednego sprzedawcy to wtedy może coś dostaniesz, albo jak naprawdę kupujesz stale za konkretne pieniądze od wielu lat. Jak coś mi się bardzo dobrze sprzedawało to jeździałam bezpośrednio do firmy producenta. Wtedy można cos ponegocjować jeśli nawiążesz stałą współpracę. Ale jak na początek to spokojnie sobie obejrzyj jak to wygląda. Weź długopis i notes, żeby sobie zapisać numery boxów z towarem, który Ci się najbardziej spodobał. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawkaa
Witam. Zastanawiam się nad otwarciem sklepu z odzieżą w miasteczku 10 tys. Powiat cały ok 50.tys. Czy możecie mi doradzić czy przymiarka do takiego interesu ma sens, jeżeli na rynku działa konkurencja w ilości 10 sklepów z odzieżą damsko-męską i młodzieżową, 3 tanie sieciówki dyskontowe oraz szmateksy oraz raz w tygodniu targ. Powiat raczej wiejski, z niewielkimi dochodami choć krezusów nie brakuje. Rzeszów oddalony jest o 40 km, a Krosno o 35. Jakimi ubraniami warto handlować i gdzie najlepiej wybierać asortyment. Wstępnie wiem że brakuje dobrych ubrań, modnych dla kobiet w wieku 30-40 lat i młodzieżowe też schodzą. Ile szacunkowo potrzeba wkładu bez dotacji na rozruch. Lokal ok 30 m2 nieopodal rynku. z czynszem 1000 + media. Proszę powiedzcie czy w ogóle taki interes ma sens i jak obliczyć ewentualne zyski do biznes planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catwalk albo house
catwalk albo house któreś z tych standardoiwe foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catwalk albo house
a nie jednak nie , mam je w ofercie mogę ci pdoesłać, i z przetarciami i destroyed też po 46, i 48 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destroyed78
Proszę o przesłanie na adres: anaida89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catwalk albo house
ofka poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka39
Witajcie.prowadze sklep z tanimi ciuchami w malym miescie ostatnio miasto wymarlo nie ma handlu co robic-poradzcie bo koszty jednak sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet
internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko
odziez uzywana chyba tylko na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Na termometrze 2 stopnie :-( co za pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie tez nieg
w warszawie tez nieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
u nas dzisiaj snieg z dachów sie zsuwa niczym w lutym:/. Wczoraj to byla tu tragedyja.:) Jak to było w Panu Kleksie? : "Gdy sie kwatków dobrze najem, grudzien znów sie stanie majem" - to może to działa tez w drugą strone? :););) A jak ruch po swietach? U mnie pusto dzisiaj ze az strach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×