Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

do bizes (z) lomem a jak Ci idzie ? mam nadzije,ze lepiej niż tym , ktorzy musieli pozamykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bzdura konto firmowe jest wymysłem banków żeby kasę zarabiać bo się za nie grubą kasę płaci i za każdy przelew, ustawa nie nakłąda konieczności posiadania konta firmowego, a zus i podatek można płacić elektronicznie z dowolnego konta aby przlewem i podać wszytskie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Owszem, miałam kiedyś przez kilka lat sklep ale niestety mi się nie udało. Dla mnie przy dużym czynszu,ZUSie i innych opłatach i konkurencji wokół to jak walka z wiatrakami. Nieruchomości kupuję tylko dla siebie, aby zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny, wolę zapłacić ratę co miesiąc bo nie potrafię odłożyć nawet 1 zł, a tak spłacam i mam. Chyba w tym roku nic nie kupię. Chwilowo się skupiam na sobie i dziecku. Koleżanka ma od kilku, albo już kilkunastu miesięcy agencję nieruchomości i jest bardzo zadowolona. Może co miesiąc nie uda jej się coś sprzedać, ale czasami 4 porządne transakcje i rok za to moze przeżyć. Dodam, że ma własny lokal. Allergro trochę po tym incydencie z rodziną zarzuciłam, nawet całkiem. Na giełdzie spodziewałam się utargów na poziomie 1000 - 1200 zł, a tu jak do tej pory na 3 niedziele tylko śnieg i deszcz. Nie wiem co dalej będzie jak się pogoda nie poprawi. Bardzo dużo kolczyków nam zardzewiało. Ogólnie od miesiąca trochę cienko, najlepiej mieć dochody z różnych źródeł jednka. Ale zobaczymy, co wyjdzie po świętach z mojego nowego pomysłu. Euro czy ja się Ciebie mogę na @ spytać o kilka rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak możesz infoeurolifestyle@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
do w-fashion u mnie coś się ruszyło i myśl o zamknięciu się oddaliła;) klientki obudziły się z zimowego snu i zaczęły kupować letnie ciuszki i dużo dużo apaszek i chustek. A jak u Ciebie sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niż w marcu, wystawiłam niektóre rzeczy na aukcje wieloprzedmiotowe, także na pewno to jest pewne , że pójdzie, poza tym też coś tam się sprzedaje... a TY czaro_ma masz wystawiony towar na Allegro? jak coś to daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
kobitki czy ktoś z was prowadzi sklep z odzieżą dziecięcą? Podzielcie się doświadczeniem, czy polecacie zaufane hurtownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja prowadzę hurt , detal dopiero rozwijam ale to tak bardziej zabawki , ale tylko angielskie marki i licencyjne disney , jak chcesz to zobacz sobie http://disney-hurt.otwarte24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biznes z łomem zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą odziezy dzieciecej na teddy.trade@gmail.com, na poczatku czerwca duza dostawa towaru, ceny najnizsze na rynku , bo towar prosto z importu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
dziewczyny gdzie na ptaku znaleź odzież firmy you&you ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Likwidacja: A sprzedajesz może też wyposażenie? Szukam tanich wieszaków (drewnianych), może jakieś metkownice itp. , ogólnie wyposażenie. W razie zainteresowania: botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep internetowy
Witam Jeśli któraś z Was chciałaby rozpocząć działalność w necie możemy pomóc w stworzeniu sklepu internetowego, dostosujemy sklep do Twoich potrzeb i co ważne Tanio. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony www.avilastudio.pl i kontaktu. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów choć branża wymaga dużego samozaparcia, a wiem co mówię bo sama przez nią kiedyś przeszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklep internetowy
cieniutkie te realizacje wyglądają jak zrobione przez pięciolatka na darmowym serwerze , przetsarzały wygląd i nci pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep internetowy
Rzecz gustu , zapraszam do pokazania swoich prac sześciolatka, my dostosowujemy się do potrzeb klienta, jeśli klient życzy sobie taką grafikę to taką robimy, a sklepy i strony powinny być przedewszystkim funkcjonalne a nie przeładowane grafiką , klient przychodzi po towar a nie do muzeum. Zapraszam do zapoznania się z typografią a potem do oceny prac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklep internetowy
nie chodzi mi o grafikę tylko przestarzałą strukturę kolumnową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep internetowy
ale to klient rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Witam Znacie może namiary na hurt/producenta odzieży niemowlęcej dla wcześniaków rozmiar-45-58 cm ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o DG
"datę rozpoczęcia działalności należy wpisać planowany moment rozpoczęcia działalności gospodarczej; faktyczny moment rozpoczęcia to dzień pierwszej sprzedaży " chce otworzyć sklep 1 czerwca. Ale najpierw muszę zakupić towar kiedy założyć działalność? Jeśli rozpoczęciem działalnośći będzie 1.06 to mogę wrzucić w koszta towar zakupiony w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz wrzucić w koszta coś co kupiłaś przez rozpoczęciem działalności, z tym jest właśnie lipa w Pl;/ ja np zaczynałam od pierwszego listopada,a zanim zaczełam sprzedawać to była połowa miesiąca, bo cieżko było im wydać nip Ue i nie mogłam w ogole kupic ttowaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inni sprzedawcy,ale ja mialam klientke ze Szczecina,ktora kupila towar przed rozpoczeciem dzialalnosci-a ja jej wystawilam fakture,jak juz miala NIP UE. Mysle,ze wiele zalezy od podejscia sprzedaewcy,ale czasem o ile sie da-mozna sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie Porażka
Z tego co panmiętam to towar możesz kupować jeszcze przed założeniem DG przynajmniej mnie tak poinformował mój ksiegowy i ja tak robiłam, chyba jeszcze pieczątki i coś tam jeszcze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys888888
Hej, nawiąże stałą współpracę z hurtownią odzieży damskiej, która wspiera sprzedaż internetową tzn. daje prawo wykorzystywania zdjęcia do zamówienia, bądź proszę o oferty zwykłych hurtowników bardzo proszę o kontakt tygrysek20-20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tygrys ;-) Zapraszam do nas na stronę: www.vogahurt.pl Istnieje również możliwość udostępnienia naszych zdjęć. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje to kazdy
Tyklo ze oficjalnie niemoże .Ja nie pytam o zgode tylko sobie biore bez pytania,czasem poucinam troche głowy.Bo jak zapytam czy moge skopiowac to zawsze powiedzą że nie,bo tak muszą.No chyba że sami mają studio fotograficzne i modelki,ale wtedy też nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doVoga
Tragiczne te twoje zdjęcia .Chyba na modelki tirówki zatrudniłaś.Niestety przykro mi mowić ale nie zachecają do kupowania tych ciuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×