Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ecie plecie na swiecie
Myslałam wlasnie tez o tych ulotkach, żeby komus zlecic rozdawanie na miescie. Tak, mam klientów - nie jest ich bardzo wielu ale jednak są i przychód tez mam. Jeszcze nigdy nie dokladałam do interesu:) Zostaje mi na koniec miesiąca 1000 zł - 1500 zł ( zadna rewelacja) ale najbardziej stresuje mnie to ze wielu nie wie o mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
a te ulotki to zrobic na białym papierze czy takim bardziej rzucającym sie w oczy? Chciałam jeszcze zrobic dodatkową promocję - ze z tą ulotką 5 % taniej np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakimś nastolatką, za jakieś -7 zł na h :P Myślę, że może na jasnym papierze z kolorowymi napisami i możesz jakimś zdjęciem z modelką czy coś, ten pomysł z rabatem też może być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Kochani pomożecie:) mam dość kupujących na allegro !!! Wysyłałam nową marynarkę z metkami, żadnych uszkodzeń, nitek wychodzących, a laska do mnie napisała, że marynarka przyszła rozdarta i ona che zwrot pieniędzy, albo pieniądze na naprawę. No nóż mi się w kieszeni na takich ludzi otwiera... patrzę na jej komentarze, a tam praktycznie same negatywy i neutralne, u mnie same pozytywne. Napisałam jej, że marynarka była wysyłana nowa z metkami i nie miała żadnych uszkodzeń, a ta mnie tu straszy negatywem. A nie będę jej oddawać pieniędzy, ani placić za naprawę, bo niby z jakiej racji? Aukcje zawsze dokładnie opisuję, wstawiam zdjęcia na mnie, zeby ktoś widział na jakiej figurze dany rozmiar wyglada i wystawiam nowe rzeczy, nieużywane, z metkami...Ja pinkole, co zrobić z takimi ludźmi?? Może jakiś art. na takich ludzi jest?? Przed chwilą do mnie zadzwoniła i stwierdziła, że marynarka w sumie nie jest rozdarta, tylko jak ona ją założyła, to szwy się z tyłu rozchodzą, no to mówię, że jeśli wzięła za mały rozmiar, to nie mój problem, a ona, że nosi 34 (marynarka 36) i żąda ode mnie pieniędzy na naprawę...brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czra_m ała
To normalna sytuacja na allegro i nic na to nie poradzisz, sama się borykałam z takimi ludźmi mimo, że mam inną branżę. Nie raz i nie dwa. Nawet dostawałam meile, że kradniemy, że jesteśmy oszustami czy z innymi wyzwiskami, że ktoś tam zrobił przelew 24 godz wcześniej i paczki jeszcze nie dostał... Albo wcale nie zapłacił i żąda towar, strasząc negatywem. Źle, że allegro nie reaguje na komentarze odwetowe. Umywają ręce. Nie ma artykułu, ani żadnego ratunku dla sprzedających na tego typu ludzi. Dlatego bądź twarda i nic nie oddawaj jeśli masz pewność, że wysłałaś dobry towar. Zakupy na allegro mają to do siebie, że jest taniej niż w sklepie normalnym, ale też kupuje się towar na własną odpowiedzialność, ponieważ brak jest możliowści przymierzenia czy zobaczenia takiej rzeczy na żywo. Powodzenia i nie daj sobie wejść na głowę, pamiętaj, że niektóre typy tak mają i wszystko będzie złe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Dzięki za odpowiedź:) Właśnie jestem bezradna, bo sprzedaję coś, żeby zarobić, wystawiam rzeczy nowe, z metkami, nigdy nie sprzedalam nawet używanej rzeczy jako osoba prywatna, wszystko kurde zawsze nowe, poza tym po co miałabym sprzedawać coś wadliwego, żeby problemy sobie robić, nerwy na komentarze i telefony?? Dziewczynie albo się marynarka nie spodobała, albo okazała się za mała i teraz kombinuje... co ja na to poradzę, moze mam jej jeszcze jedną gratis wysłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czra_m ała
Tak samo zauważyłam na giełdzie, że im brzydsza i grubsza dziewczyna przychodzi tym więcej będę miała problemów z taką klientką. Ostatnio jakaś właśnie taka małpa przy wszystkich klientkach powiedziała,że naszyjnik duży aparat foto kupiła za 2,50 zł a ja mam po 10 zł i że nie opłaca się u nas kupować, tylko, że tak tanio to niestety nigdzie nie ma, chyba, że bezpośrednio w Chinach, a nie w sklepie w detalu. Nawet na allegro nie ma po 2,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czra_m ała
Może się nie spodobała, a może jest ok, jeden raz ją założy, a potem odda Ci ją, dlatego ponieważ nie robisz tego charytatywnie to nie pozwól sobie wejść na głowę. Niektóre osoby cały czas kupują tylko i oddają, tym sposobem zawsze mają i nową rzecz na wyjście i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wyprzedażówki w jakich cenach kupowałaś te ubrania? ja jakoś nie mogę wygooglować tej Pani z maximusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez raz miałam taką sytuacje, wysłałam tonikę dobrze zapakowaną i sprawdzoną, a jakaś baba napisała , że ona miła porozrywane cekiny;/ na dodatek wystawiła mi negatywa, co mnie tym bardziej zdenerwowało , bo miałam same pozytywy. potem zadzwoniłam , a ona, że ona nic nie kupywała na allegro;/ w Pl jest chory naród albo ostanio to samo , kupiła jakaś baba bluzke, zero kontaktu , to dzwonię a ta ,że pomyłka albo... ost . kupiła top , pyta czy możliwe , że dojdzie do pt, ja mówie, że tak.... a tak po jakimś czasie , zeby wysłać za pobr. a po minucie doslownie ze jednak nie kupuje ( no haha zabawne przeciez jak juz kliknela to kupione) i tylko prowizje naliczaja przez takich debili ;/ la ch..... a jakie masz te marynarki? bo chce sobie kupić takie z makietami daj linka jak mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka biznesowa
też mo nie wchodzi na googlach tam pani OD BENETTONA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żadna kate72
Myślę że stałe czytelniczki tego tematu dobrze wiedzą kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy orientuje się ktoś, czy w Ptaku albo Maximusie jest odzież Noix? bo jak nie tam, to moze ktoś wie gdzie można taką odzież zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem o co tu niektórzy mnie osądzają. Ja nie używam takiego języka jak niektóre z Was. Ale nikogo też tu nie krytykuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kattia72 nie przejmuj się, ktoś się poprostu podszył pod twój nick i narobił siary na forum,, ale tutaj od czasu doczasu to norma :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie Od dłuższego czasu myślałam o otwarciu butiku. Znalazłam lokal 42m i wynajęłam go, wyremontował od podstaw i teraz została najważniejsza rzecz- asortyment. Zaopatruję się z hurtowni internetowych np Kesi.pl lub newstyle. Kupuję też towar w Jaworznie. Czy możecie mi polecić jakieś inne hurtownie ubrań o dobrej jakości i w miarę ceno przystępnych. bardzo serdecznie dziękuje za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie Od dłuższego czasu myślałam o otwarciu butiku. Znalazłam lokal 42m i wynajęłam go, wyremontował od podstaw i teraz została najważniejsza rzecz- asortyment. Zaopatruję się z hurtowni internetowych np Kesi.pl lub newstyle. Kupuję też towar w Jaworznie. Czy możecie mi polecić jakieś inne hurtownie ubrań o dobrej jakości i w miarę ceno przystępnych. bardzo serdecznie dziękuje za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie Postanowiłam się od Was przyłączyć bo widzę, że dzielicie się bardzo ciekawymi pomysłami. Ja również jestem w trakcie otwierania butiku, zaopatruję się w hurtowniach internetowych oraz w Jaworznie. Bardzo proszę o jakieś inny namiary na ubrania dobre jakościowo oraz w miarę przystępnych cenach. Bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenko droga
jak ktos moze sie podszyc pod czarny nick?? dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam hurtownię z odzieżą damską. zainteresowanych moją ofertą proszę o kontakt cocofashion@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi powiedzieć czy w Ptaku jest bankomat? Czy u sprzedawców można płacić kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Outlet _Arena,gdzie mozna obejrzec cennik prezentowanej tu odzieży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego kogoś kto pisał do mnie ja czuję się bardzo dobrze, a gdybyś czytał/a uważnie i na bieżąco to wiedziałabyś ze te obelgi wypisywała katia o pomarańczowym nicku, tylko że teraz zostały już usunięte te wypowiedzi. Ta katia z czarnym nickiem nie mówi nic ubliżającego, jezeli zechciałabyś zwrócić na to uwagę. Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palika myślę,że jest bankomat ale nie jestem na 100 % pewna. Raczej na stoiskach nie zapłacisz kartą, nie spotkałam się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×