Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość niepraktyczne
na gormny poziom malo kto siegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślałam, że na górnej półce mogłabym położyć torebki np., albo popiersie manekina to by było ładnie widać na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Ja mam taki podobny regał i jakoś nie zauważyłam, zeby ludzie nie sięgali... jak ktoś nie może dosiegnąć, to prosi o zdjęcie danej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Fajne ale zobacz to na żywo bo wydaje sie strasznie lichy mialam kiedys podobne nawet z grubszej rurki u siebie w garderobie i dzialy sie z tym cuda albo sie krzywily od namiaru rzeczyu albo jedna rurka sie obnizala az wkoncu sie wkurzylam i kupilam w ikei takiee wzmacniane i do sklepu teraz tez i mam swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrangler/lee
Wrangler / Lee damskie 35 złotych brutto przy zakupie 50 par 40 złotych przy zakupie 20 par 45 złotych przy zakupie 10 par podane ceny są cenami brutto za sztukę Wranglery spodnie męskie modele takie jak 6RRB, Motion, Salt Lake, Dayton, Skanders, Dakota rozmiarówka W: 27 - 33 min. zamówienie 10 par, 1 para 60 złotych brutto Spódniczki LEE 35 złote brutto dostępna ilość 15 sztuk XS+S+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do tego pana od regału i on mówi że to jest metalowy pręt, więc nie ma możliwości się wyginać. Sprawdzę jeszcze osobiście bo mi się bardzo podobają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Eurolifestyle i ty masz czelność nazywać mnie ślepą krową ? Ślepa to ty jesteś, gdzie tam w opisie jest napisane że to model Havana ? Wyraźnie jest napisane że model 849S , a kolor Havana i kto tu jest ślepy ? http://allegro.pl/calvin-klein-849s-okulary-przeciwsloneczne-i1621721965.html Tak jak już pisałam nawet one nie są podobne do modelu Havana no ale skąd Ty to możesz wiedzieć jak Ty ich nawet na oczy nie widziałaś. Jedyne co umiesz robić to kopiować oferty z zagranicznych hurtowni i narzucać swoje 100% i za pieniądzy klienta dopiero zamawiać towar oczywiście połowa z tych pieniedzy zostaje w twojej kieszeni. A co do podróbek które niby ja mam to ci napisze że ty jesteś podróbką homo sapiens. I radze ci przestac mnie obrazac na tym forum bo sporo o tobie wiem i jak sie wkurze to napisze tu i beda dziewczyny miały z ciebie niezłą polewkę juz nie bedziesz guru biznesu na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oobserwatorka
gówno wiesz, i jestes tępym bezmózgiem każdy hurtownik robi to samo kupuje towar i sprzedaje z marżą , nie ma żadnej róznicy, tyle że ja nie narzucam jak wy 300 proc. a 10 proc jak już, i logiczne że jak ktos jest tepym bezmozgiem ktory nie umie zamawiac za granica to musi placic hurtownikom w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Oj dużo wiem i się zdziwisz jak tylko będę miała wiecej czasu to skrobne tu coś nie coś. Większość rzeczy które masz w ofercie wiem skąd są i ile sobie narzucasz i nie pisz tutaj że to 10%, skoro te okulary kosztują na hurtowni z której skopiowałas opisy 99.96 funtów czyli około 450 zł to sobie policzy czy masz 10% narzutu hehehe... I radzę ci przystopuj z wyzwiskami bo jak chcesz to ci narobię koło d... ty "bezdomna bizneswomen".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy ktoras moze zainteresowac stock zabawek wloskich,oryginalnych,nowych,same rozpoznawalne firmy,zadne chiny,wszystko z certyfikatem CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatorka
chuja wiesz, zreszta mi to wisi, pisz sobie co chcesz debilko kolo dupy mi lata twoje pierdolenie wiesniarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatorka
brawo bezmozgu 100 funotw 450 zlotych, a ja je sprzedaje za 250 :D pokazalas klase pr\awdziwego bezmozga jakim jestes , wez juz lepiej nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Eurolifestyle nie rób z siebie głubszej niż jesteś, cztery sztuki kosztują około 450-460 zł a Ty za te 4 sztuki chcesz 1000 zł , więc sobie policz swój narzut, nie wiem jakim cudem tobie wychodzi max. 10% narzutu hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@ Obserwatorka Tematu daruj sobie wywołujesz specjalnie jakoś kłótnie bo zbyt długo było spokojnie na forum nikogo to nie interesuję co i po ile ,przecież nie robimy tego dla zabawy tylko dla kasy więc jak jej się sprzedaję może mieć nawet 300% marży weź maila i pisz na maila bo w tym wypadku tylko ciebie i euro dotyczy to a znowu giną informację wśród twojej kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
lagriffeoutlet Dziewczyny,czy ktoras moze zainteresowac stock zabawek wloskich,oryginalnych,nowych,same rozpoznawalne firmy,zadne chiny,wszystko z certyfikatem CE proszę o ofertę coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka*24
mnie to interesuje bo chcialam kupic te okulary, jedna pare dla siebie a pozostale 3 sprzedac na allegro z malym zarobkiem, ale na szczescie sie dowiedzialam ze to nie ten model a sprzedawca celowo oszukal podajac linka do innych za 450 zl sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze ten model sa ide
oczywiscie ze ten model sa identyczne , jeszcze wiem co sprzedaje , sa takie same jak te za 450 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam w cenie wyprzedażowej sukienki dziewczęce z bolerkiem w trzech kolorach: ecri, róż, łosoś. Zainteresowanych proszę o maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
Sprzedażowiec - jakie to rozmiary? prosze o oferte na benan@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagriffe przeslij mi oferte prosze na modna.s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowesnymam
szukam kontaktu na rynku włoskim, francuskim, branża - odzież damska, męska. alich990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
alich990...chcesz na tych rynkach sprzedawać , czy kupować ? jeżeli chodzi o Włochy , to polecam byś skontaktował się z Lagriffe tu na Kafe , albo na moim portalu jest jej reklama , możesz kliknąć i nawiązać kontakt . polecam , sama spróbowałam i warto było . jeżeli te informacje ci nie wystarczą to napisz na info mojego portalu i wyłóż o co ci konkretnie chodzi . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
Witam, przejrzałam chyba już cały wątek... ufff ależ tego było :) na wstępie pozdrawiam wszystkich uczestników rozmowy i już piszę o co chodzi. Przez pewien czas rozmowa toczyła się wokół damskich bluzek koszulowych - a ponieważ pracowałam przez pewien czas w firmie, która takie bluzki produkuje mogę z czystym sumieniem polecić jej wyroby. Marka nazywa się FIEREZZA (bardzo łatwo znaleść w googlach) wystarczy zadzwonić - ktoś podjedzie i pokaże wzory :) półka cenowa taka jak DUET WOMAN (a na pytania gdzie kupić duet to mają b.dobrze zaopatrzone stoisko w Centrum Mody w Nadarzynie - lokal 118). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A możesz wiecej
Coś powiedziec szczerze, czykupowałaś od Laggriffe, czy dobrze się towar sprzedaje. Bo ja też myślę ale najtrudniej jest zacząć by się przekonać samemu. Każdy sam tu się zachwala, tozrozumiałe, ale jeżeli możesz się pochwalić doświadczeniem z tą firmą to pomożesz tu nie tylko mnie podjać decyzje o współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×