Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość NormalniePorażka
Spokojnie mogę Ci pożyczyć z 20 tyś. dolarów ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botox, na ptaku są stoiska na których można spotkać ich rzeczy bo tez czasami kupuje ciuchy z tej firmy ale nie pamiętam gdzie, najprędzej pewnie na hali G. na głuchowie jest stoisko w hali tej nowej. Dzisiaj widziałam też na Wólce na Hali tureckiej nie pamietam rzędu ale to był A B lub C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebki RoccoBarocco i inne
Mam pytanie odnośnie torebek RoccoBarocco, Kenzo, Valentino itp., czy ktoś z obecnych tutaj osób kupował kiedyś torebki tych marek (oczywiście oryginały) w hurtowni, jeśli tak to w jakich mniej więcej cenach? Pytam bo właśnie czekam na ofertę z pewnej hurtowni, a pierwszy raz spotykam się z ofertą na te torebki i nie wiem jak sie odnieść do cen które zostaną mi podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_ma
Ale zarobiłam ostatnio na allegro, wysłałam przez kilka dni 12 przesyłek i 10 uszkodziło się w transporcie... Zdarza się jedna, dwie, ale żeby aż tyle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARYNARKI ROBERTO
WITAM czy wiecie może gdzie w Ptaku handlują firmą ROBERTO. Mają śliczne marynarki z wywijanymi rękawami. jaki to nr stoiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, żeby aż tyle się uszkodziło A kupujący odsyłali te paczki do Pani>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_małoa
Mam kilka uwag w komentarzach, chyba z 5, że towar klienci otzrymali uszkodzony. Te osoby do mnie nic nie pisały w sprawie reklamacji. Na razie nie mogę się doprosić o foto uszkodzonych przedmiotów od osób, które chcą zwrotu pieniędzy. Inaczej nic nie oddaję. Jak zobaczę na zdjęciu to uwierzę. Baaardzo pięknie wyglądają teraz moje komentarze. Tyle wysyłek a tu nagle pomór... :-( Nigdy tak nie było. I jak tu się nie denerwować???? Co się na poczcie stało??? Zresztą jak zniszczyć rzecz z takiego tworzywa. Coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
No az niemozliwoscią to jest, żeby tyle przsyłek zostalo uszkodzonych:(:/ Ale wyslane to bylo jednym transportem, czy w kilku, bo jednym to jeszcze mozna jakos by to bylo wytlumaczyc - lub próbowac wytłumaczyc, ale jak "kilkoma" to juz bardzo zadziwiajace. Nie wiem albo nie doczytałam -to kurierem czy pocztą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
a teraz zobaczylam, ze przez kilka dni wysyłałas. HMMM..... i jak teraz wyegzekwowac naleznosci od kurierów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao _mała
Przesyłki wysłałam pocztą, przez kilka dni. Wszystko było owijane w folię ochronną, dobrze opakowane, także co mogłam to zrobiłam ze swojej strony. Teraz coś się musiało dziać na poczcie. Przesyłki nie były ubezpieczone, są to niedrogie rzeczy do 45 zł z przesyłką. I co w takiej sytuacji zrobić? Na razie nie mam zdjęć, ale jak poczta coś uszkodziła to oddać pieniądze? Te uszkodzenia nie wpływają na działanie tych rzeczy. Działać będzie działało. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, bardzo sporadycznie coś tam się zdarzało, a tu nagle tyle osób. Dzisiaj mam dość wszystkiego. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
prosze o oferte zabawek coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
Ja również poproszę o ofertę zabawek: kolczyki122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oryginalne okulary Calvin Klei
Oryginalne okulary Calvin Klein 50 % taniej niż na alegro z licencją Uniwersalne - dla kobiet i mężczyzn , model Havana 4 sztuki pakiet 1000 PLN brutto okulary wraz z etui i oryginalną ściereczką Okulary sprzedawane są razem z oryginalnym etui i ściereczką do czyszczenia. Produkt na licencji i wolny do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. przy zakupie 5 pakietów gratis stojak na okulary CK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Eurolifestyle ja mam te okulary po 230 zł sztuka w detalu na sklepie. Zarzucasz dziewczynom że mają 100% przebicia na detalu a sama na hurcie tyle masz. One przynajmniej mają towar na miejscu a nie tak jak ty sciągasz z zagranicy dopiero jak ci kaske ktoś wpłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oryginalne okulary Calvin Kle
jasne oryginalne masz, na alegro tyle kosztują 450 zeta , i taka jest cena oryginalnych i prawdziwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do OBSERWATORKI TEMATU
Widzę, ze masz w sprzedaży okulary przeciwsłoneczne markowe. Mam w ofercie 55 szt okularów oryginalne oczywiście (każdy z numerem katalogowym) mix marek: Ray Ban, Baldessarini, Vouge, D&G, Versace, Armani i inne w cenie 5775 zł za całość - czyli za sztukę 105 zł. Niestety sprzedawane tylko w całości, wszystkie okulary najnowsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do OBSERWATORKI TEMATU
Przepraszam za pomyłke jedna z marek to nie Vouge tylko VOGUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujący co prawa ma prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, ale w przeciwnym razie nie widzę powodu abyś musiała oddawać pieniądze, tak samo mogą reklamować , ale nie że ktoś sobie pisze że coś jest popsute nie odeśle , a Ty masz jeszcze kase oddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Eurolifestyle moje okulary są tak samo oryginalne jak twoje, bo z tej samej hurtowni z Anglii z której nawet opisy praktycznie skopiowałaś o stojaku na okulary itd. 4 sztuki kosztuja tam 99.96 funtów, wiec można sobie twój narzut wyliczyć, ja tam czasami robie zamówienia za ponad 7 tyś. funtów i wtedy można nawet upust dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Niedawno pisałam o tej dziewczynie, która kupiła ode mnie na all marynarkę i twierdziła, ze przyszła popruta, rozdarta, chciała zwrotu pieniędzy, za krawcową itd... poprosiłam oczywiście ją o zdjęcia i co? żadnego kontaktu z jej strony nie było... uwielbiam takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak robi się taką profesjonalną stronę na Allegro. Czy może mi któraś z was w tym pomóc, tzn czy jest jakiś specjalny program? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich handlujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Euro a z tym linkiem do allegro to sie już całkiem kompromitujesz to nie jest model Havana nawet nie sa do nich podobne. Więc ty ich nawet na oczy nie widziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam torebkę roberto capucci przywiezioną z Włoch. Zapłaciłam 1600zł za nią. Jest ze skóry, brązowa a'la kopertowa elegancka z paskiem. Czy któraś z was by chciała kupić dla siebie albo do odsprzedania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatorka
nie jestem euro i wiem co pisze, slepa krowo wyraznie w opisie jest napisane model Havana sprzeawaj sobie dalej te swoje tandetne podroby ciemna maso , i nbiep orownuj kupowania w Polsce do bezpośredniego importu bo to dwa rozne swiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Mi na chwilę obecną też nikt nie przysłał zdjęć uszkodzonych przedmiotów..., inaczej reklamacji nie uwzględnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze:) nie musisz oddawać kasy z powodu jakiś głupich wymysłów najlepiej tak hahah kupić coś napisać ze uszkodzona, ma sie przedmiot i kase polaczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary ck proszę o ofertę
Oryginalne okulary Calvin Klei Oryginalne okulary Calvin Klein 50 % taniej niż na alegro z licencją Uniwersalne - dla kobiet i mężczyzn , model Havana 4 sztuki pakiet 1000 PLN brutto okulary wraz z etui i oryginalną ściereczką Okulary sprzedawane są razem z oryginalnym etui i ściereczką do czyszczenia. Produkt na licencji i wolny do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. przy zakupie 5 pakietów gratis stojak na okulary CK MOGĘ PROSIĆ O SZCZEGÓŁY OFERTY? NA MAIL gosia.odzież@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Dziś już poniedziałek i dalej nie mam żadnego zdjęcia z reklamacją, myślę, że od czwartku można było już zrobić 1 zdjęcie i wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
czrao_mala ja czekam juz ponad 2 tygodnie na zdjęcie niby rozdartej marynarki, czas tak czy inaczej minal na ewentualna reklamacje. Nie znoszę takich kupujacych... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×