Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
Dobry wieczór We wszystkich dużych sklepach odziezowych np. H&M,ORSEY MOHITO itp wprowadzono PERFUMY jako uzupełnienie asortymentu.Praktycznie każda kobieta wącha je, a potem często podejmuje decyzje o zakupie. Analizując ten kierunek nawiązujemy kontakty z osobami prowadzacymi sklepiki i butiki z odzieżą.Pokazujemy sposób i metody w jaki sposób można zwiekszyc swoje dochody o jakies 20-30 %. Cena katalogowa dla klienta za 50 ml to ok 43,00 ,rabat jaki proponujemy to od 30-70%..Osoby które nawiązały z nami współpracę faktycznie poprawiły swoje dochody ,a ponadto zwiększyły bazę klientów..Jestem przedstawicielem firmy istniejącej na rynku od 10 lat -bezpośredniego producenta perfum . Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu -mój adres to n.plawnicka@poczta.onet.pl. proszę o podanie w kontakcie nr telefonu -łatwiej sie rozmawia. Prosze pamietać ,że wiedza nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu81
Szkoda czytać... Praktycznie każdy post w tym temacie to nieudolne promocja własnych usług... Może się nie znam ale chyba powinien nad tym czuwać jakiś admin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.Chce otworzyc butik z odzieza dziecieca w Bialymstoku,lokal juz mam ,poszukuje hurtowni albo producentow.przedstawicieli marek dzieciecych.Chcialabym ubrania w miare dobro gatunkowe w dobrej cenie.Moze ktos podac tez namiar na wyposazenie sklepu i akcesoria ktore beda potrzebne.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep z odzieżą to dobry pomysł tylko trzeba mieć dobry towar bo konkurencja jest duża. Dobrą odzież damską i męską oferuje hurtownia Nado http://e-nado.pl/bluzki-dlugi-rekaw-hurt-wolka To turecka odzież wysokiej jakości. Ja zamierzam rozkręcić internetowy sklep z ciuchami i będe od nich zamawiac towar. Można kupić odiez na ich stoisku w CH Ptak pod Łodzią lub zamówić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tontina
Widzę, że topik dalej istnieje, ale chyba już tylko dla tych co chcą się zareklamować :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się układa współpraca z marką Megabrand ( www.hurtowniamegabrand.pl ). Mają dobrej klasy odzież, są to nowe kolekcje od sprawdzonych producentów. Jak kupuję od hurtowni to patrzę na ubrania tak jakbym zamawiała sama dla siebie, a nie dla klientów i tutaj rzeczywiście mają odzież w której ja sama chętnie też chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta5544
Modne ubrania sprzedaje Megabrand. Ja u nich głównie kupuję w detalu przez stronę http://hurtowniamegabrand.pl ale robią też hurt. Trafiłam do nich przez znajomą która prowadzi e sprzedaż i właśnie u nich się zaopatruje w towar do sklepu. Mają niezłe ceny, wyselekcjonowanych producentów i bardzo dynamiczną ofertę – nie jest tak, że jeden typ bluzek wisi u nich w ofercie miesiącami, jest duża rotacja rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą zajmującą się importem włoskiej odzieży bezpośrednio od włoskich producentów. W ofercie posiadamy odzież między innymi takich marek jak: Babylon, Roberta Biagi, Rinascimento, Rossodisera, Paquito, Kontatto, Islo, Gil Santuci, Elisabetta Franchi, Cannella, Imperial, Please, Ovye, Suerte, Antonello Serio, Joenia, Lovlet. Dodatkowo na potrzeby indywidualnych klientów oferujemy usługi pośrednictwa w zakupach we Włoszech tzn. przejazd, zakwaterowanie oraz profesjonalne tłumaczenie w języku włoskim na miejscu. Zapraszamy do współpracy butiki, sklepy internetowe oraz hurtowników. Istnieje również możliwość importu odzieży produkowanej we Włoszech w niższych półkach cenowych. italiaimport@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą zajmującą się importem włoskiej odzieży bezpośrednio od włoskich producentów. W ofercie posiadamy odzież między innymi takich marek jak: Babylon, Roberta Biagi, Rinascimento, Rossodisera, Paquito, Kontatto, Islo, Gil Santuci, Elisabetta Franchi, Cannella, Imperial, Please, Ovye, Suerte, Antonello Serio, Joenia, Lovlet. Dodatkowo na potrzeby indywidualnych klientów oferujemy usługi pośrednictwa w zakupach we Włoszech tzn. przejazd, zakwaterowanie oraz profesjonalne tłumaczenie w języku włoskim na miejscu. Zapraszamy do współpracy butiki, sklepy internetowe oraz hurtowników. Istnieje również możliwość importu odzieży produkowanej we Włoszech w niższych półkach cenowych. italiaimport@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą zajmującą się importem włoskiej odzieży bezpośrednio od włoskich producentów. W ofercie posiadamy odzież między innymi takich marek jak: Babylon, Roberta Biagi, Rinascimento, Rossodisera, Paquito, Kontatto, Islo, Gil Santuci, Elisabetta Franchi, Cannella, Imperial, Please, Ovye, Suerte, Antonello Serio, Joenia, Lovlet. Dodatkowo na potrzeby indywidualnych klientów oferujemy usługi pośrednictwa w zakupach we Włoszech tzn. przejazd, zakwaterowanie oraz profesjonalne tłumaczenie w języku włoskim na miejscu. Zapraszamy do współpracy butiki, sklepy internetowe oraz hurtowników. Istnieje również możliwość importu odzieży produkowanej we Włoszech w niższych półkach cenowych. italiaimport@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór plafonów mają w salonie Bercal. Sklep jest na ulicy Conrada, mają też swój serwis online www.bercal.pl . Porządna jakość, fachowe doradztwo, wybrałem u nich lampy do skkpeu Dużo designerskich wzorów, także jak ktoś chce trochę bardziej pobawić się wystrojem wnętrz to tutaj będzie miał taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tontina! Hej dziewczyno! Kiedyś czytałam ten topik od początku,wiem że aktywnie się tu udzielałaś..nawet myślałam jak Ci dalej poszło,co teraz po latach robisz. Ja tu od niedawna jestem,też założyłam butik pod hasłem puszysta pani z dofinansowania z UP. na razie jestem na półmetku rocznego zobowiązania.Tu sie topik wykruszył przez zalew jakiś spamów i reklam więc założyłyśmy nowy pod hasłem -Mój Butik.To jakbyś chciała to tam zapraszam. Opowiesz sflustrowanym dziewczynom jak to jest mieć własnego biznesa! :-) Pozdrawiam -wierna czytelniczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Witaj Tontina! Fajnie że się odezwałaś,czytałam dość długo topik z Twoimi wpisami, i szczerze mówiąc jak po latach Ci idzie ,co teraz robisz.. Ja tez prowadzę mały butik,więc sie interesuję tymi tematami. Tu sie wykruszyło bo zalał nas jakis dziwny spam i same reklamy ale zapraszamy na nowy topik -Mój Butik! Opowiesz sflustrowanym dziewczynom jak się prowadzi biznesy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna prowadzę sklep z odzieza i nawiązałem wspolprace ze szwalnia www.ariadnasc.pl . Szyją świetne jakosciowo ubrania na kazda okazje! Przy hurtowym zakupie wychodza za to grosze, a ich produkty sa najczesciej kupowane przez moich klientow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flmeble
zapraszam wszystkich na stronę www.flmeble.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×