Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żabunia

16 września 2006r czy jeszcze ktoś???

Polecane posty

Holly! Piękne, to Twoje autko :-D Najbardziej podoba mie sie też przybranie z tymi białymi gwiazdeczkami po skosie z tyłu.... Super! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie podoba, jeśli chodzi o przybranie, to bede miala biale maleńkie kwiatuszki rozrzucone po calym aucie niby niechcacy i jakis fajny stroik na przodzie :-)) I mam w końcu kamerzyste, czyli to, co najważniejsze załatwione :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie podoba, jeśli chodzi o przybranie, to bede miala biale maleńkie kwiatuszki rozrzucone po calym aucie niby niechcacy i jakis fajny stroik na przodzie :-)) I mam w końcu kamerzyste, czyli to, co najważniejsze załatwione :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jeśli mogę się przyłączyć ja też biorę ślub 16 września 2006r. Sukienki nie mam jeszcze konkretnie dobranej, ale mam już wszystko załatwione tzn. kamera, fotograf, sala, kucharki i kościół...a i jeszcze samochód. Napiszcie jakie bukiety będziecie chciały mieć. Mnie osobiście bardzo podobają się tulipany i to właśnie z tulipanów będę mieć bukiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
A ja miałam ślub 17 września 2005, i jak sobie przypomne siebie z przed roku... strasznie dużo latania, a potem odwiedziny u rodziny z zaproszeniami. I właśnie to było najgorsze, te hektolitry wypitej herbaty. Ale sam slub i przyjecie (było w restauracji) było super! Czego i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
Ja też chciałam tulipany, ale okazało się ze we wrześniu tulipanów nie ma i koniec.. Skońcdzyło się na wrzosie... ku zgorszeniu moich przyjaciółek - wrzos przynosi nieszczęście w milości. A ja lubię wrzos i był - fioletowy z białymi margerytkami. Całość upieta w kulkę i ozdobona perłami na złotej żyłce - Slicznie się prezentował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Konopielka! Też właśnie się dowiadywałam o tulipany we wrzesniu i też właśnie powiedziano mi, że są brzydkie albo wcale ich nie ma. Ale facet w kwiaciarni powiedział mi że mogą mi na przykład sprowadzić je. Ciekawe tylko ile to będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
Pewnie bedą znacznie doższe niż na wiosną, ale jeśli masz taką możliwość i cena nie bedzie zbyt wygórowana to nie masz nic do stracenia, bo nawet jak okaże się że przyszły nie takie jak chciałaś to mozesz z nich zrezygnować.. A ja z małego miasteczka jestem, więc może temu moja kwiaciarka mi powiedziała że nie ma rady na tulipany? A pytałam o nie już na wiosę, bo b. mi zalezało. A to miasteczko to wadowice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, witam Was! Jak pisałam wczesniej, biorę ślub tydzień wcześnej ...09.09.Poruszyłyscie temat bukietów. Mnie sie zawsze podobały białe storczyki....ewent. z dodatkiem innego koloru różyczek, taki lekko \"opadający\" buk. slubny i taki chcę mieć! :-) Białe tulipany też pieknie sie prezentują, dostałam taki bukiecik kiedyś..ale fakt we wrześniu ich juz nie ma :-( Podobaja mi sie tez kalie białe, kremowe..ale jest to raczej kwiat na pogrzeb:-( Nie mam jeszcze kamerzysty ani auta, ale obiecałam sobie ze w tym miechu musze sie tym zając :-) Pozdrawiam i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was babeczki!!! Fajnie, ze tyle nas jest! :)) Ja właśnie wrocilam z miasta i ni z tego ni z owego udalo mi sie kupic buciki do slubu!!! Jak je ubralam, czulam sie jak bym miala na nogach kapcie :)) A wygoda tego dnia jest bardzo ważna. Sa to biale szpileczki wykonane z bialej,matowej skorki z mala ozdoba z boku. Sa takie jak sobie wymarzylam!!! I jeszcze do tego maja wygodny obcas - 6 cm. Na pewno przetancze w nich cala noc!!!! Ciesze sie ze zalatwiony mam juz kosciol, sale, orkiestre,kamerzyste,zdjecia i samochod + buciki :))) Bo 2 tygodnie temu nie mialam jeszcze nic!!! Zycze Wam powodzenia!!! PS. czy ktoras z Was jest z Krakowa??? Pytam, bo musze zalatwic nauki przedmalzenskie, a za bardzo nie wiem gdzie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co prawda nie jestem z Krakowa, ale trochę się orientuje bo już załatwialiśmy z chłopakiem formalności kościelne. Nauki przedmałżeńskie musisz załatwić w swojej lub w swojego nażeczonego parafi, tam gdzie się takie odbywają. Ja na przykład nauki będę miała u mnie w parafi a ślub bierzemy w kościele mojego faceta bo u mnie już na 16 września nie ma wolnych godzin. Pozdrawiam Kaśka!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! Dzieki za info w sprawie nauk :)) Ale caly galimatias w tym, ze w Krakowie tylko ieszkamy i pracujemy, nasze parafie sa gdzie indziej (slub biore w parafii narzeczonego) - i oche jestem zielona, gdzie mam zalatwic i z kim Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka81
a ja mam wtedy 25urodzinki:)))a ślub dopiero w 2007...ale tez koniecznie we wrześniu:)pozdrawiam i życze wszelkiej pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO HOLLY- nie musicie odbywać nauk w Waszych parafiach, gdzie to załatwicie nie ma najmniejszego znaczenia. Ja właśnie jestem w trakcie tej \"męczarni\" i też jestem z innego miasta. Radzę popatrzeć na strony internetowe parafii, przy większości jest info o naukach i poradni rodzinnej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!! Ale jestem szczęśliwa!!!!! Kupiłam suknie ślubną!!!!!!!!!!! Wiem, że to trochę wcześnie ale po prostu zakochałam się w niej!!!! Jest przepiękna!!!!! Wymarzona wyśniona z moich anów :) 😍 Brakuje mi tylko bucików i welona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi_25 ---> dzieki :)) Bede coś szukać po stronach parafialnych. kasiak84 ---> kupilas suknie?? Nie wierze :)) Jej fajnie, ja ma tylko buty :)) Moze przeslać fotkę, albo podac link :)) Jak sie w niej czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly-> WSPANIALE sie czuję!!! Jak ją zobaczyłam po prostu zaparło mi dech!!!! Koleżanki w pracy powiedziały, że będę żąłować, że tak wcześnie kupiłam bo to nie z kolekcji 2006 tylko z 2005, ale mam to gdzieś nie chodzi mi o żadną kolekcję i już o żadną inną suknie. Z tej co kupiłam jestem BARDZO zadowolona! Nie ma jej zdjęcia na necie bo chętnie bym Ci wysłała, ale jak tylko będzie po wszystkim :) tzn. jak będę miała już zdjęcia ślubne to zaraz załaduje na serwer i prześle. Trochę długo jeszcze ale co tam :) Prześlij zdjęcie bucików, też teraz zaczynam poszukiwania butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie ciesze :)) Czy dużo zaplacilas? Ja przygotowywuje sie na koszt sukienki pomiędzy 3-3,5 tys zł (z kolekcji demetrios, przerzuclalam, ostatnio strony i zadna mnie nie powalila na kolana)- zdjęcia butów niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie odkupiłam. Jest z kolekcji Sophia zapłaciłam za nią........................ 500 zł! 🌻 Spoko nie? :) A ten link o którym mówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka do butow niestety nie mam :( Ale tanio kupilas - jej, chcialabym tyle wydac na sukienke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O którym modelu sukni pisałaś Demetrios? Jeśli masz linka to podaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
Do KASIAK84>ale czy masz tą suknię w domu?Jeśli tak,to gdzie ją trzymasz,w szafie?Ja też myślałam żeby ten zakup zrobić np.w maju,ale nie mam jej gdzie trzymać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!Nie bylo mnie tu pare dni i czytam i....? Niezle sie porobilo :-D Suknia kupiona, super! Ja jeszcze nie moge sie zdobyc na \"odwage\" w to zimno..zaczekam do wiosny:-) Teraz jestem podekscytowana, bo wreszcie dostalam prace...yupi!!! Ostatnio poklóciłam sie z mim narzeczonym, bo prosilam go by zalatwil kamerzyste i auto do slubu (zeby podzwonil chociaz), a on mi tu opory stawia....! Wykrety typu: nie mam czasu, ty lepiej to zalatw, ja sie nie znam..itp. Czy Wasi Panowie tez tak maja? Do uslyszenia:-) Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lalala -> tak trzymam ją wszafie. Jest koloru kremowego tak więc nie boje się, że zżółknie. Trzymam ją we folji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly suknia jest piękna. Kiedy zamierzasz kupować ją czy szyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi ja mam to samo, ale jak na razie moje teksty typu \"zrób to dla mnie\" działają. Nie wiem na jak długo. zamówienie samochodu też nie mogę się od niego doprośić. Wnerwia mnie tym bardziej to ponieważ do gościa od którego samochód bierzemy mieszka zaledwie parę metrów. No ale dla niego to baaaardzo daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Kasiak84 Witam, Bede ja kupować - wiem, ze jest bardzo droga, ale większość srodkow na nią już mam :) Wyszlam z zalozenia ze to jedyna noc w roku, wiec moze warto sie poświęcic.... Sama nosze rozmiar 38, jestem wysoka, (175 cm), to moze komus ją potem sprzedam - zawsze mozna ja skrócic. Myślę ją zamowić pok 3 -mce przed :)) Wczesniej chyba nie ma sensu. Istnieje jeszcze opcja, ze jej nie kupie - tzn jeśli ją przymierze i bede wyglądala fatalnie ;)) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kasiak84 Witam! To mnie troszke pocieszyłaś, ze z Twoim chlopem jest podobnie:-) Mysle jednak, ze oni po prostu nie maja do tego glowy, nie potrafia sie tym zbyt dobrze zajac i wiedza, ze kobieta sie tym lepiej zajmie :-D Czyz nie? No ale...chociaz mogli by pochodzic za tym, rozejrzec sie, cos ustalic, dac pomysl..itd Po prostu troche nas kobietki odciążyc! Ech te chlopy, no ale trzeba sobie ich troche przed slubem \"wychowac\", bo potem to juz \"po ptakach\".. Zycze milego dnia, do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×