Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pomysła

a może by tak...

Polecane posty

Gość mam pomysła

wypisywać osoby, z którymi było nam dobrze w łóżku? :) taka reklama, co? ktoś się pisze? daję jedno dla przykładu: Marek Bogdanowicz... mmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
to tych "jedynych" to nie powinno się wpisywać :) obecnego, mimo fachu, też sama nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie pogieło
przecież nie wpiszę tu wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
ludzie piszą nazwiska soich lekarzy - w ramach reklamy, adresy sklepów, marki różnych produktó, to czemu by nie pisac nazwisk ludzi dobrych w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
ale ja mam obecnie faceta, z którym mi wspaniale i juz więcej nie potrzebuję sprawdzać :) ale reklamować innych sprawdzonych już wciąż mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam więc i tak nie moge napisać .... ale miał wytatuowy chiński znaczek na lonie - jesli traficie POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
i jeszcze pewien Grześ z głową pantery na łopatce, oj, nie pamiętam już której :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska
Marek K. Witek L. Darek.F Andrej G. Robert S. Robert K. Zbyszek M. Grzegorz K. Adam K. Darek M. Marek A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
01. Wyczesany Darek 02. Pacha Roxana 03. Męczywór Małgorzata 04. Małolepszy Tomasz 05. Kwasigroch Tomasz 06. Chujeba Renata 07. Mahujski Krzysztof 08. Zaporożec Stefan 09. Dokurwo Maciej 10. Boligłowa Bogusław 11. Szaleniec Wojciech 12. Żur Leszek 13. Porąbaniec Marek 14. Gamoń Marek 15. Cymbalista Stefan 16. Kutaśko Mieczysław 17. Szpara Agnieszka 18. Bzibziak Marta 19. Fiut Stanisław 20. Kiełbasa Roman 21. Ocipka Sławomir 22. Cyc Izabela 23. Lachman Zdzisław 24. Stęchły Tadeusz 25. Biały Polak Agata 26. Kusibab Marcin 27. Sierota Maria 28. Rżąca Bożena 29. Spleśniały Andrzej 30. Skwara Elzbieta 31. Ciapciak Krystyna 32. Pomietlarz Piotr 33. Ściera Piotr 34. Pędzimąz Andrzej 35. Lapeta Barbara 36. Cnotliwy Tomasz 37. Paskuda Katarzyna 38. Słaby Edward 39. Jąder Dezyderiusz 40. Siekierka Bożena 41. Wata Zyta 42. Wałach Artur 43. Dziurka Jan 44. Dzika Joanna 45. Sprzeczka-Niedołóż Małgorzata 46. Chujdus Władysława 47. Jebut Roman 48. Szczybrocha Aleksandra 49. Pyta Aleksandra 50. Zaganiacz Tomasz 51. Psipsinski Bogdan 52. Kuśka Izabela 53. Student Alojzy 54. Barłóg Zdzisław 55. Mąką - Ćwikła Hanna 56. Stanisławów Lubomierz 57. Kuciapa Jerzy 58. Cieć Przemysław 59. Duplaga Tomasz 60. Bucior Renata 61. Posępny Łukasz 62. Głąb Leszek 63. Bubel Marian 64. Piotr Anna 65. Kolano Narcyza 66. Moczygęba Radosław 67. Jakoktochce Jadwiga 68. Szkodnik Piotr 69. Prukała Beata 70. Pierdas Beata 71. Sikała Jadwiga 72. Rura Marek 73. Ciemięga Przemysław 74. Ojdana Zenon 75. Ptaszek Rafał 76. Tatarata Magdalena 77. Śmietana Betty 78. Kupka Adeltrauda 79. Fundament Zygmunt 80. Nieruchaj Andrzej 81. Zachciała Elżbieta Józefa 82. Cipa Krzysztof 83. Pinda Małgorzata 84. Cincio Kornelia 85. Maria Pipa-Trzecia 86. Euzebiusza Świderek 87. Dorota Kocioruba 88. Stanisław Balas 89. Paulina Zygmunt 90. Grażyna Potrzeba 91. Wyjebany Marek 92. Kutasińska Barbara 93. Fiuto Małgorzata 94. Kurcipka Jan 95. Hoj Tadeusz 96. Hajtas Józef 97. Łój Jacek 98. Burek Tomasz 99. Kozibąk Paweł 100. Pędziwiatr Kacper 101. Kołton Józef 102. Moczymorda Aleksander 103. Zaciesza Medalion 104. Cjujstek Zenon 105. Pizdołap Borys 106. Sprzedany Ziemcisław 107. Pucybut Zenon 108. Zcipiała Katarzyna 109. Lepper Andrzej 110. Stefan Plemniczek 110. Minetu Michał 111. Kasia Kutasiewicz 112. Mariusz Cyps Albo Zyps 113. Cezary Porażka 114. Śmieszny Artur 115. Zjebany Michał 116. Niewypażony Tomasz 117. Zgnita Renata 118. Chujoman Katarzyna 119. Jejebak Tomasz 120. Liliputek Marzena 121. Tarapata Janusz 122. Kfaśny Mateusz 123. Grochowalski Piotr 124. Ela Gruz 125. Ewelina Zakrzewska 126. Adam Cipa 127. Robert DYMACZ 128. Patrycja Janusz 129. Magda Kupka 130. Krzysztof Krzysztof 131. Adam Adamek 132. Ogorzała Aneta 133. Canibal Roman 134. Zapięty Tomek 135. Święty Tomek 136. Jamniczek Agnieszka 137. Orgazm Dorota 138. Katarzyna Stanik Moi ulubieńcy : prof. dr hab. Karol Rozpór Rumba-Trzepiekoński prof. dr Zofia TRUSKOLASKA prof. dr hab. inż. Roman Słowiński prof. dr hab. Jadwiga Staniszkis prof. dr hab. n. med. Janusz Limon prof. dr hab. Wojciech J. Stec prof. dr hab. inż. Krzysztof Matyjaszewski prof. dr hab. Jerzy Szacki prof. dr hab. Roman Kaliszan dr Marek Pfützner prof. dr hab. Lech Leciejewicz prof. dr hab. Mariusz Jaskólski prof. dr hab. Andrzej Udalski prof. dr hab. inż. Adam Proń prof. Stefan Jamba prof. Zbigniew Maciej Gliwicz prof. Ludomir Newelski prof. Michał Kleiber prof. Jan Strelau prof. Leszek Kaczmarek prof. Bogumił Jeziorski prof. Jan Węglarz prof. Maciej Żylicz prof. Zdzisław Kowalczuk prof. Janusz Sondel prof. Andrzej Szczeklik prof. Lechosław Latos-Grażyński ( prof. Leszek Stoch prof. dr hab. Andrzej Paczkowski prof. dr hab. Ryszard Gryglewski prof. dr hab. Tomasz Łuczak prof. dr hab. Antoni Rogalsk prof. dr hab. Jerzy Gadomski prof. dr hab. Aleksander Koj prof. dr hab. Teresa Michałowska prof. dr hab. med. Stanisław Konturek prof. dr hab. Adam Sobiczewski prof. dr hab. Maksymilian Pluta mgr inż. Jacek Dańda mgr inż. Jan Derkacz prof. dr hab. inż. Janusz Filipiak mgr inż. Janusz Gozdecki dr inż. Jadwiga Górecka-Burkot dr inż. Zbigniew Hulicki Halina Jońca Kazimiera Juszczak dr inż. Krzysztof Juszkiewicz mgr inż. Mirosław Kantor mgr Anna Kołek dr inż. Artur Lasoń dr inż. Wiesław Ludwin mgr inż. Krzysztof Łoziak dr Janusz Molis dr inż. Marek Natkaniec mgr inż. Tomasz Orzechowski dr inż. Piotr Pacyna mgr inż. Paweł Potrawka dr inż. Jacek Romanowski mgr inż. Jacek Rząsa mgr inż. Marek Sikora dr inż. Andrzej Staniszewski mgr inż. Rafał Stankiewicz dr inż. Stanisław Stoch mgr inż. Andrzej Szymański mgr Dorota Tischner Krystyna Trzyniec dr inż. Krzysztof Wajda mgr inż. Rafał Watza mgr inż. Michał Wągrowski inż. Irena Wojdyło dr inż. Maria Wroniewicz-Rams mgr inż. Jacek Wszołek Bo ja bardzo lubie naukowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska
do Doroty - zostań moją nauczycielką!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
puszczalska - bardzo hetnie Robi sie to tak: Czesto odbywam piesze wycieczki do Centrum Handlu Warzywami i Owocami w Zgierzu, gdzie zbieram skrupulatnie porzucone łodygi rabarbaru i wkładam sobie je do odbytu wyobrażając sobie że jestem tancerką z Moulin Rouge a ponadto zbieram znaczki poczty bułgarskiej i rzucam amatorsko oszczepem w kinie "Amarant" w Poznaniu, co powoduje u mnie radosny skurcz odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska
w Zgierzu ???? a nie mogę na krakowskim Kleparzu Touluse Lautrec dymał mnie już na początku XX-go wieku, a Sidło wbijał się we mnie już nie jeden raz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
Nadmieniam rówież, że z zapałem odbywam piesze pielgrzymki na dworzec PKP w Zgorzelcu, gdzie wślizguję się pod lokomotywy spalinowe i zlizuję smar z ich tylnich osi, czując z rozkoszą jak tłuczeń podtorowy wbija mi sie w zwieracz odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toamsz Kwasigroch
O Widze Dorotko ze o mnie neizapomnialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki Rozpustnik
Szukam kobiety na gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×