Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

hej dziewczyny ja tez sie staram i tez jestem po 30:) zaczelam mierzyc tempke ; na fertility friend jest mozliwosc wprowadzania swoich danych i programik rysuje wam wykresik on line: www.fertilityfriend.com trzeba sie zarejestrowac ; wersja VIP jest platna ale przez 30 dni mozna jej uzywac; wersja podstawowa za darmo daje mozliwosc wpisu danych i rysowania wykresow. instrukcja do programu (po polsku) jest tutaj http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=13&s_id=1&ss_id=3 pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nie podawaj sie nastrojom bo to zle wplywa staraj sie wyluzowac i zrelaksowac, to wtedy bedzie latwiej wiem wiem latwo mowic ale to podobno dziala# uda nam sie wszyzstkim, musi buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam program, który jest do ściągnięcia na www.lmm.pl Od dawna mam go w kompie, jest wygodny i wszechstronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, wysłałam Ci program emalią (1,89 MB), mam nadzieję, że odbierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Genewa, poogladam w domu:) teraz nie mam czasu. Padam z nóg. Majka uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatje
Sorry Genewa za nieporozumienie. Nam wszystkim smutno, że nie zachodzimy w ciążę, ale tak to już jest. Depresja przedwiosenna dopada nas wszystkich, szczególnie w tym roku. Przyjdzie ciepełko i słoneczko będzie nam raźniej na duszy. Dzisia poszłam na krótki spacer z maluchami. 3 stopnie to co prawda nie wiosna, ale świeciło piękne słońce przez cały dzień, od razu robi się raźniej:) Majka nie martw się tak bardzo, dopiero zaczęłaś i rok prób to nic niezwykłego. Masz ogromną szansę żeby się w tym roku starać zmieścić, a jak się zestresujesz to będzie dopiero kiepsko. My nie możemy sobie sprawić dziecka od 2 lat, a latka lecą. Popłacz sobie do poduchy, a potem idź popodrywać męża. Jak będziesz miała maluszka to będzie to trudne. Trzymam mocno kciuki. No nic lece jeść, a potem bieganie. że też mnie podkusiło, żeby się zapisać. Ba, przeżyję. Do jutra. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się Dziewczyny, miłego dnia. I pamiętajcie, uśmiechamy się i optymistycznie patrzymy w przyszość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po śniadaniu, a literki zjadam:). Miało być: przyszłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przypominam tabelke. a Atena i majka prosze o poprawki KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............5...............15.04 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............23.03 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..... .......8..............22.03. genewa........Dorota.....35.........S-rz...............9..............04.04. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......09.03 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.23.03 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dlaczego jestem tak bardzo wsciekła bo robiłam testy na owu i wyszły pozytywnie a efektu brak o zgrozo W marcu robie przerwę bo dzidzia ewentualnie urodziłaby sie w grudniu a chyba nie jest to najlepszy miesiąc dla dziecka zawsze rok młodsze od tych z poczatku roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, Ty jakiś długi cykl chyba miałaś? Ile trwała II faza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja to właśnie bardzo bym chciała w grudniu urodzić. Sama jestem z grudnia i bardzo to sobie chwalę. Byłoby super gdyby udało mi się w tym miesiącu. Wiem że strasznie długo trzeba próbować żeby się udało, bo wszystkie o tym piszecie, ale i tak żyję nadzieją że mi się uda! :) A jak nie to tragedii nie będzie. Po prostu do grudnia mam sentyment. A to dla was, jakbyście się chwilowo zdenerwowały na swoich mężów :D:D:D:D:D dajcie upust swojej złości, żeby w realu nie psuć nastroju i z chęcią wskakiwac na przytulanki ;) http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/girl_power.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to a co się stało z moim woisem w tabelce . Poprawiam KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............5...............15.04 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............23.03 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..... .......8..............22.03. genewa........Dorota.....35.........S-rz...............9..............04.04. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......09.03 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.23.03 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........8 cykl........18.03 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie licze więc nie wiem ile miała 2 faza domyślam się że to przesunięcie związane jest z psychiką (bordzo pragnęłam i pragne dzidzi) a oprócz tego byłam ijestem przeziebiona więc moze i dobrze że nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris super ten mlotek i reszta ale się uśmialam. Dziewczynki ja to mam pecha wczoraj wieczorem poczulam sie bardzo xle wszystko mnie bolalo, jak zmierzylam tempkę to się przerazilam bo bylo 39 stopni. Najgorsze ze oprócz mięsni i gorączki nic mnie nie bolalo. Bylam dzis u lekarza i mam zwolnienie do piątku. Lekarka powiedziala że to jakiś wirus pewnie, ponieważ nie wiem czy jestem w ciąży kazala mi brać na razie tylko wit. C z wapnem i panadol na zbicie gorączki, chociaż wyczytalam ze panadolu nie można brać w pierwszym trymestrze ciaży, lekarze co innego a ulotki co innego. Może znacie jakieś inne bezpieczne sposoby na zbicie gorączki? Aha i jescze jedno nie wiem co się stalo ale leci ze mnie jakby woda, bylam wlaśnie w toalecie i mam calą bieliznę mokrą, nie wygląda to na śluż raczej przpomina wode, nigdy tak nie mialam. nie wiem czy to przez tą gorączkę czy przez coś innego. Jak potraficie pomóc to bylabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ten objaw o którym piszesz, wygląda mi na przedowulacyjny, ale Ty już jesteś w II fazie... Sama nie wiem, kobiecy orgaznizm to same niespodzianki i tajemnice... Spróbuję coś poszukać w moich księgach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jestem w drugiej fazie bo tempka już dawno skoczyla i jest wysoka (nie licząc goraczki) szyjka nisko twarda i zamknięta no i nie ma sluzu. Dzieki za każda informację genewa. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, a z tego co ja wiem, to taka duuża ilość śluzu pojawia się wraz z fasolką :) Więc kto wie?? :) Może za kilka dni wpiszesz się w nową tabelkę? Baardzo ci tego życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna , trzymam kciuki. Fajnie by było jakbyś zapoczątkowała druga tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast przeczytałam, że kobiety pragnące mieć dziecko mają wiele dziwnych objawów, których racjonalnie nie da się wytłumaczyć (ja zawsze coś mam w II fazie). Psychika nie jest się w stanie wyłączyć z myślenia o tym, czy jestem w ciąży czy nie. A takiemu myśleniu mogą towarzyszyć różne objawy somatyczne. Przy okazji znalazłam też wypowiedź ginekologa, który mówił, że nie można być niewolnikiem badań hormonalnych, bo to tylko część informacji o funkcjonowaniu organizmu kobiety. Czarna, w Twoim wypadku może akurat jest to objaw wczesnej ciąży, czego gorąco Ci życzę. Ale póki co, to wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rano myślałam o tym, że założycielka topiku zaszła w ciążę, przestała nas odwiedzać i zabrała fluidy ciążowe. Kto wreszcie pójdzie w jej ślady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję bardzo. Na ciażę nie liczę za bardzo, jak zwykle wole o niczym nie myśleć, bo jak pisala genewa ja już mialam wszystkie objawy ciąży w poprzednich cyklach. Na podtrzymanie nadziei przesylam wam stronkę z artykulem, moze czytalyście ale mnie podniosla na duchu. http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=103&s_id=17&ss_id=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 tolatka
Czytam Was dziewczyny ale mam złe wieści już nie jestem w ciąży płaczę płaczę płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, to ja cały czas daję Cię wspominam, a tu takie wieści:( Strasznie Ci współczuję. Proszę Cię, zaglądaj do nas, przecież my tu jesteśmy po to, żeby się wspierać. Trzymaj się, brak mi słów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się słowa pomyliły po tej wiadomości... pierwsze zdanie bez daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×