Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witamy Cię Zoju serdecznie ,trzymaj za nas kciuki,moze już latem bedziemy trzymać je za Ciebie podwójnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję nowym dziewczynom odszukanie tabelki i wpisanie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich.Genewo jak dopisać sie do tej tabelki,póżniej się jej przyjże .U mnie pochmurno cisnienie niskie i boli mnie głowa.Co słychać u Was.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, trzeba skopiować tabelkę i wkleić ją do swojej wypowiedzi. Właśnie wróciłam z pracy i nie mam siły wziąć się za jakieś sprzątanie. Idę się przespać, może mi siły wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! bylam dziś u giny powiedziala ze wszystko w porządku. Bardzo się zdziwila tym moim badaniem lh i fsh bo jej zdaniem to nie bylo potrzebne, powiedziala tez ze mam się nie martwić tym stosunkiem lf do fsh. Jakoś mnie to nie uspokoilo w czwartek ide do nowej giny zobaczymy co ona powie. U nas śliczny dzień. Dziewczyny z wysokimi temperaturami co tam u Was? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna u mnie była podobna sytuacja, też mi gin powiedziała że nie potrzebnie robiłam FSH i LH, dziwne. Dziewczyny i jak zaciążone jesteście, mhm? dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlokłam się z łóżka, ale jakoś nie jest mi lepiej. Czarna, julk_a, mocno mnie zastanawia to, co usłyszałyście od lekarzy. Czarna31, Twój wynik powinien jednak zobaczyć endokrynolog, a jeśli chodzi o julk_ę, to nie wiem dlaczego lekarz nie zareagował na Twoją prolaktynę. Sama nie wiem co o tym myśleć. Głowa mi pęka i wszystko mnie boli przed @, jeszcze te okropne tabletki...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
[ cześc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
[ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znów zapalenie pęcherza:( Trzeci raz w ciągu 5 miesięcy, koszmar ale jedyne pocieszenie w tym że wiem co mi pomaga i mam te leki w domu i zażywam. Oczywiście są bezpieczne w ciązy. U mnie koniec dni plodnych, dzisiaj tempka skoczyla i teraz oczekiwanie. a Wy gdzie jesteście??? Jakieś nowiny moze są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............5...............15.04 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............3...............16.04 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..... .......9..............15.04. genewa........Dorota.....35.........S-rz...............9..............04.04. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............6..............06.04 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.12.04 Proszę oto tabelka, prosze nowe dziewuszki się wpisać:) Genewa, Atena wasze terminy tuż tuż, czekam na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Czarnej
prosze napisz co Ci co pomaga na zapalenie pecherza ???bo ja tez juz którys raz złapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31roczek
Czarna. Napisz prosze jakie leki sa bezpieczne w razie ciazy na zapalenie pecherza. Ja co pewien czas mam problemy z pecherzem. Pozdrawiam. Ateno. Jak juz wczesniej pisalam tez mam termin @ na 6.04. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zazywam wtedy
fitolizyne i urosept , furagin , urinal - Czarna jesli znasz cos lepszego skuteczniejszego to chetnie spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
Witam ja też trzymam kciuki za was, to co 31roczek będziemy pierwsze w drugiej tabelce? a może zrobimy zakład która pierwsza z forum zajdze ? a o te wasze pęcherze to musicie bardziej dbac nie skąpe stringi tylko w naszym wieku to już takie babcine troche przed kolana żeby z pod mini nie wystawały. Dobra koniec żartów ale tzrymajcie sie ciepło i żeby fasolki sie nie przeziębiły . Zoja31 a czemu dopiero latem zaczniesz, zacznij teraz będzie nam rażniej i latem może my będziemy się ciebie o rady pytac powodzenia . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
genewa wybacz ,ty z naszej trójki najwcześniej się wpiszesz w tym cyklu bo już za dwa dni a my biedne 31roczek i ja musimy czekac prawie cały tydzień chyba zwariuje , jeszcze raz papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, strasznie jestem dzisiaj rozwalona psychicznie i emocjonalnie, od rana płaczę i to nie wiem dlaczego. Mojego męża nie ma, bo akurat dostał zlecenie poprowadzenia szkolenia, więc pojechał gdzieś w okolice Zalewu Zegrzyńskiego. Czuję, że @ wkrótce przyjdzie. Jestem już taka zmęczona, nie wiem czy mam jeszcze siłę walczyć. Pozdrawiam Was gorąco, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Genewa chciałabym Cię jakoś pocieszyć ale nie wiem jak:( Jedynie co to przytulę Cię wirtualnie byś mogła choć troszkę poczuć się lepiej❤️. Jak masz ochotę to płacz to pomaga wyrzuciś z siebie wszystko. trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki julk_a, muszę się jakoś wziąć za siebie, bo mi klawiatura nasiąka wilgocią;) Ale to nie jest takie proste, nie wiem co mi jest. A może mój organizm zwariował od tej ilości leków, które biorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.U mnie 29 d.c ,@ nie ma.W sobotę zrobiliśmy sobie małą imprezkę we dwoje.Test w 26 dniu wyszedł negatywny.Pewnie po clo i pregnylu wszystko się poprzestawiało a temp.37,1.Tak bardzo nie chcę dostać @,że moze sobie to wszystko zablokowałam.Raz czuje ,że dostane za chwilę,że jedak nie.Istna karuzela.Oszaleć idzie.Serdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ,trzymaj się Kochaniutka,zobacz jest nas więcej.Mam nadzieję ,ze wszystko będzie dobrze .Jak nie teraz to moze w następnym miesiącu.Trzymaj się.Serdecznie Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zapalenie pęcherza to furaginy nie wolno brać w ciąży. Ja biore tabletki z żurawiny (sa rewelacyjne) trzy razy dziennie po 2 tabletki. Naprawdę pomaga. Jak raz mialam nieduzą ilośc bakterii to sama żurawina mi pomogla. Tylko nie kupujcie urinalu bo jest za slaby i droższy. Niestety jak nie przechodzi to trzeba sięgnąć po antybiotyk - ja biorę Duomox ale tylko 5 dni, co 12 godzin po jednej tabletce. Potem przez ok 2 tyg tę żurawinę. Trzeba pić dużo wody z sokiem cytrynowym aby zakwasić mocz bo bakterie tego nie lubią a poza tym one nadają zasadowy odczyn a to jest niedobrze. Po leczeniu pęcherza trzeba też sie zabrać za kobiece narządy tzn. powtarzajace się zapalenie pęchęrza moze być spowodowane jakimiś zakazeniami pochwy, dlatego ja zawsze stosuje potem Betadine dopochwowo (globulki z jodyną) i do tego laktovaginal też dopochwowo. A zeby zakazenia się nie powtarzaly trzeba te żurawinę profilatycznie brać co jakiś czas. Ja oczywiście zapomnialam i mam efekty. Ale już objawów brak. Więc leki pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa trzymaj się cieplo i nie daj się! Wiem dobrze co czujesz ale nie mamy wyboru tylko mieć nadzieję. U mnie kolejna porażka, maz stracil pracy firma zlikwidowala oddzial w naszym mieście bo mają problemy finansowe. Jak się wali to wszystko. U mnie znowu organizm wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czarnula , A gdzie tabelka z moim wpisem ?????? Kiedyś się wpisywałam????Weekend zleciał za szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia nie mogę Cię znaleźć dopisz się proszę i sorki nie zauważylam blędu. :::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚC CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............5...............15.04 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............23.03 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..... .......8..............22.03. genewa........Dorota.....35.........S-rz...............9..............04.04. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......09.03 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.23.03 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........8 cykl........18.03 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU CZarn a Juz znalazłam :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×