Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pimpolka

Mój mąż chce abym go.....

Polecane posty

Gość pimpolka

posuwała w odbyt , kupił nawet taki specjalny członek z paskami dla mnie, ale ja się brzydzę , boję się że mu się spodoba i zostanie gejem. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz
że ja usłyszałam taką ropozycję wczoraj od mojego partnera? i też myśle co z tym zrobić ,bo dziwne to ....Myślę czy czasami nie miał przeszłości homoseksualnej jak ma takie zachcianki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Czy im się już w głowach przewróciło? A może sa tu jacyś panowie co to praktykują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pękasz wypróbuj
jak go dupa zaboli będzie się modlił, żebyś już tego nie robiła :D LOL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba z tej nudy i monotonii związku przychodzą mężczyznom takie pojebane pomysły do głowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to macie problemik dziewczyny .....przyznam sie że też bym nie wiedziała jak sie zapatrywać na taką zachcianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie mąż
to pedał zbok i świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Ale my się czesto kochamy, nie jest wcale monotonnie i nie wiem skąd takie bzdety mu do głowy przyszły , bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Nie ważne skąd i dlaczego ,ale co mam robić, bo ja się poprostu boję i nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj w zęby
albo przypierdol garem to mu się odechce takich świństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
ha ha ha :D, a może jednak jest tu jakiś facet co to robi i on mi rad udzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
chciała bym to zobaczyć..:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie powinnasz nim o tym poważnie porozmawiać - udać się na jakąś terapię - przecież to Twój mąż...musicie się chyba znać i coś wiedzieć o sobie. Na prawdę to nie jest jakaś chora jeszcze sytuacja ale wymaga własciwej porady bo na kafe dostaniesz radę \"patrz wyżej\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facetem ale ten twój to chyba ciota,bo ja bymnawet o takim świństwie się brzydził pomyślec a co dopiero zaproponować kobiecie. Jak jest pedałem to po co się żenił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
To młody facet jest 27 lat i naprawdę nie wiem dlaczego. Dla niego to normalne jest, mówi że chce spróbować takiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj mu oleju rycynowego do jedzenia,a potem ze 2 tabl.na przeczyszczenie ,że niby to witaminy --niech wie do czego dupa służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu ma zostac gejem? nie rozumiem kazdy lubi rozne doznania i wiem ze faceci niegeje tez tak robia... kurcze to tak jakby twoj men stwierdzil ze jak ty chcesz zeby ci robil dobrze palcami albo jezykiem albo wibratorem to juz jestes lesbijka bo one uzywaja takich sposobow. pewnie naczytal sie o pobudzaniu prostaty ze to taki punkt g mezczyzn i chce sprawdzic... wiele kobiet ze swoimi facetami to praktykuje i to wlasnie kobiety ich do tego namawiaja zeby sprobowali.. jednym sie podoba i bawia sie tak dalej a innym nie i wracaja do tego co bylo ale to nie znaczy ze tym co sie podobalo zmienia sie orientacja seksualna... wyluzuj i pogadaj z nim jak cie to tak bardzo irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
On juz mnie kiedyś na rimming namawiał , a jak mu masaz robię to tak dziwnie tyłek wypina :O. Normalnie aż mi ciarki przechodzą jak sobie ten sprzęt przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego to kobiety nie zrobią jak kochają faceta - normalnie podziwiam was. Może chce eksperymentować ale tak odrazu wyjechał prosto z mostu z taką propozycją, jakby gdzieś to zobaczył (pewnie tak było). Pewnie męczy Cie sam fakt jak Ci to zaproponował...:O ale jak już ma taką potrzebę to niestety - jak kochasz to musisz rozważyć fakt że go eeeee...no jak to powiedzieć...posuniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie prymitywni
az szkoda gadac:( wiem ze czesc wpisow to prowkacje, ale mozliwe ze pare jest autentycznych! jak mozna byc takim wsiokiem zeby utozsamiac gejostwo z seksem analnym? co ma jedno z drugi wspolnego? homoseksulisci nie sa pasjonatami seksu analnego w sposob wiekszy niz heteroseksualisci!!! podstawowa forma seksu homoseksualnego jest SEKS ORALNY! imbecyle!!! homoseksuliste podnieca TA SAMA PLEC, a nie odbyt!! gdyby tak bylo, to homoseksualisci spokojnie by chcieli miez ZONY, byle tylko sie zgadzaly na anal! debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Czyli radzicie zaopatrzyć się żel , albo pudełko wazeliny :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no ale bez przezady - niech on to zaranżuje - co Ty się martwisz o żel czy jakieś tam inne - sprawdź jego poziom fantazji związanej z seksem analnym...już zaraz masz się za niego martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Tak ,tak i chcesz powiedzieć że częstotliwość seksu analnego w przypadku facetów hetero i homo jest taka sama . Chyba dzisiaj jak wrócę z pracy przyodzieję to wdzianko i posunę go z całej siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Posunę go tak ,żeby jutro usiąść na tym swoim owłosinym dupsku nie mógł! Ostatnio kochaliśmy się , ja na brzuchu i jemu się fiut wyśliznął z cipki i chciał włożyć , ale mu się dziurki pomyliły i z całej siły zapakował mi w tyłek. Wyłam z bólu pół godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierd......wymowne...a może tym sprzętem na sam początek podczas klasycznego stosunku to chociaż oboje będziecie mieli przyjemność - w końcu kobieta z wibratorem wie jak się obchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
Ja tam nie chcę tego sprzętu sobie wkładać, jak chce w dupsko , będzie miał! Jestem bojowo nastawiona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no właśnie tym sprzętem możesz go popiescić jak będzie w Tobie, może to go nakręci i da Ci swoimi ruchami większą zasysfakcje seksualną ?? No bo tak to nic z tego nie bedziesz miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow jest zimno
pimpolka-zawal mu bez pieszczenia ,bez smarowania ! jak poczuja to jego zwieracze w dupie to gwarantuje ,odechce mu sie raz na zawsze eksperymentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×