Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pimpolka

Mój mąż chce abym go.....

Polecane posty

Gość leslie.
ludzie to najgorsze zwierzęta bo zwierzeta z wyobraźnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \'karolinka.3b\' wydaje mi sie że gdyby spróbował, to by mu się spodobało. A zresztą to by było uczciwe postawienie sprawy - niech najpierw on zeksploruje przyjemności płynące z biernego seksu analnego, który ci proponuje. Kiedy stwiedzi, że to jest super to łatwiej ci będzie się do tego pozytywnie nastawić. A jeżeli mu się nie spodoba - to jak może tego rządać od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \'pha.\' - widze że nie stać cię na tę odrobinę oryginalności i wymyślenie własnego nick\'u - masz rację zapewne przerośnie to twoje możliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka.3b
dokładnie masZ rację - tyle że ja bym się chyba zarzygała wkładając mu w pupę sztuczne odbyty.. to nie dla mnie..i sobie tez nie pozwolę włożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pha.
Współczuję twoim współpracownikom i sąsiadom:(. Nie wiedzą z kim maja doczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co ludzkie...
do pimpolki -jednak mile ze Twoj maz mowi Ci o swoich potrzebach inni sie wstydza boja lub proboja nie z tymi osobami co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to tylko zastanawia -= czy chęć na seks analny u faceta wynika z tego, że znudziła mu sie klasyczna penetracja. Jest tyle fajnych rzeczy do wypróbowania, które mogą dać niesamowitą rozkosz partnerom a tu sięgamy do najbardziej przyziemnej - plastikowego kawałka rurki imitujacego penisa i kobiety która czuje się w tym wszytkim zakłopotana......hmmm może jakiś komentaż ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pha.
Jak juz isałem można użyć np wałka do siasta lub np. buteli po żubrówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \'stic\' - seks analny to zupelnie inne doznania i trudno tu o porównanie ze zwykłym seksem. Nie mam zamiaru oceniać co jest lepsze a co gorsze. Mnie osobiście bardziej odpowiada analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co ludzkie...
trudno powiedziec jak to naprawde jest. moze poprostu facet do fantazjuje ;) i te fantazje chce wcielic w zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \'Naczelny gwałciciel forum \', a co to takiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co ludzkie...
mialo byc "duzo fantazjuje" ale mi zjadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \'Naczelny gwałciciel forum\' w zasadzie jestem w stanie zrozumieć, że przerasta to twoje wyobrażenie i wydaje ci się dziwne, ale ostatecznie nie jestem odosobniony w moim hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra no ale wiesz pha - w sypialni zawsze jest też kobieta (nie mówimy o homoseksualistach;))- jej może taka forma kontaktu nie odpowiadać - należy liczyć się, że powie nie. Czy nie lepiej szukać emocji w sypialni gdzie dwoje ma frajdę a nie tylko strona penetrowana. Tu chodzi o pewnien partnerski układ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, całkowicie się z tobą zgadzam. Akurat mam to szczęście, że moja kobieta też to lubi. Gdyby było inaczej to bym jej do tego nie namawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wespazjan II
-> tyle że ja bym się chyba zarzygała wkładając mu w pupę sztuczne odbyty.. to nie dla mnie.. to mnie rozwaliło :-D jak można włożyć w pupę sztuczny odbyt? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff....
Pimpolka ... chyba na tyle jestes dorosła i znasz ten swiat ze powinnas wiedziec ze niektóre chłopy tez maja swoje zachcianki i marzenia itd. Jesli to sie odbywa w ramach waszego zwiazku mał. to co? to nie jest zboczenie dewiacja itp. jesli takowe mozna pod to podciagnąć. On on ma chec i fantazje czegos takiego spróbowac i juz . I wcale to nie znaczy ze tak zostanie, spróbuje i juz. A Ty kochasz go? jesli tak to zrobisz dla niego nop powiedzmy wiele nawet i to a niech ma tą przyjemnosc ewentualnie. I co w tym jest takiego strasznego. O ile bys to zrobiła w domu bez informowania tutaj to by tak było i zostało . A tak to jesat to roztrząsane nawszelkie sposoby. Zapewniam Ciebie ze w zaciszu domów -sypialni nie takie rzeczy sie dzieja i jest OK! A ili jest takich którzy by chcieli czegos od żon swoich extremalnego !!! A tu na tym forum dla kobiet niestety wypowiadają sie Panowie którzy nie powinni zabierac głosu bo to jest dla kobiet. A poza tym gdzie jest tolerancja ? Skoro wywołała s ten temat to masz teraz przekrój od ..do opinii. I zwróc uwage ze sa :za i śą przeciw - jak w życiu i w Tym kraju. Gdzie dwóch polaków tam trzy zdania. (partie) Tylko sie zastanawiam po co to głosiłas ze Twój Mąż chce bys jemu w pupe itd. Chce no to niech zobaczy . A ze tobie tio nie odpowiada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej w seksie podnieca podniecenie mojego partnera, dzięki niemu czuję że jestem pożądana, atrakcyjna, że znam dobrze potrzeby mojego faceta i doskonale wiem jak mu zrobić dobrze. Uwielbiam robić jemu dobrze, sprawiać, że wije się z rozkoszy. Uwielbiam również jak on mnie pieści, liżę, dotyka, gdy zajmuje się każdą moja częścią ciała także pupą. Najpierw dotykam jego piękne ciałko, masuję, smaruję oliwką lub jakimś kremem, całe jego ciałko jest delikatne, nawilżone, błyszczące i śliskie. Zaczynam lizać mu \"jamolka\", jajeczka, i pupcię. Czuję że sprawia mu to wielką przyjemność. Smaruję pupcię KY i powolutku wkładam paluszka ( on leży na pleckach a ja wkładam paluszka wskazującego wygiętego ku górze). Liże \" jamolka\" i jajeczka, a opuszkiem palca pobudzam go w środeczku ( ruszając samym końcem palca). Zaczyna wić się z roszkoszy. Liżę go jeszcze bardzie namiętnie i dotykam jajeczek. czyję jak jego wnętrze zaczyna pulsować, coraz bardziej i bardziej. Jestem tym strasznie pobudzona chciałabym go dosiąść ale staram się nad tym zapanować. Liżę wewnętrzną częśc mojej prawej dłoni dotykam \" jamolka\" , bawię się nim szybko , coraz szybciej i szybciej. A palcem lewej ręki pobudzam jego wnętrze i ..... czuję jak pęcznieje w środku i rośnie............ o rany juz, to będzie za moment i mówiem do niego: już jesteś mój( bo czuję jego orgazm od sierodka wcześniej chwilkę niż on)i wtedy rozlewa się , wijąc się okrótnie z rozkoszy jęcząc. 0 rany samo pisanie o tym mnie podnieciło bardzo. no cóż dla mnie napewno jest to doznanie piękne i godne polecenia , ale rozumiem, że nie każda dziewczyna jest w stanie dać swojemu facetowi tyle rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do batuli
Ja to bym chciała żeby ten twój post tatuś z mamusią przeczytali.Tacy byliby dumni,że mają taką zdolną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipa77
pompolka ty masz odwage!!!! mamamija!!!Respekt!..ja za same te niespodzianki na palcu w zyciu bym nie sprobowala,feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do batuli: będzie ciężko, mama nieżyje 6 lat, z ojcem widziałam sie ostatnio 14 lat temu. Mam 32 latka prawie i od prawie 11 jestem szczęśliwą żoną. Razem z mężem i córką tworzymy szczęśliwą rodzinę.Wiem czego chce w życiu i nie boję się o tym mówić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam jesteśmy 11 lat po ślubie a 13 razem i jest nam dobrze do Pipa77: nigdy nie mów nigdy młoda jesteś i jeszcze wiele sie może zmienić (tylko krowa nie zmienia zdania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjedz
mu do dupy tym członkiem bez smarowania i ostrzeżenia, to zaraz mu sie odechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena 29
ciekawi mnie finał tej historii zrobiła to czy ne jak myślicie ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena 29
ale musze powiedzieć że sie do łez ubawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaah
może założy nowy temat \'posuwałam mojego meża w odbyt co o tym sądzicie?\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj
w życiu bym nie chciała takiego małżonka-kapcie za drzwi i won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×