Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pieniek1971

kto lubi spać nago, a kto nie i dlaczego ?

Polecane posty

Witam Właśnie na jakimś topicu czytałem o spaniu nago ciekawy jestem kto z Was jak lubi spać. Ciekawi mnie to o tyle że my z moją Ulą Batulą spimy nago od 13 lat i nie bardzo sobie wyobrażamy inaczej, jak jesteśmy u kogoś i wypada spać w piżamce to troszkę nas to stresuje(taki dyskomfort psychiczny) choć spanie na golaska nie jest równoznaczne z seksem. Proszę o podzielenie się swoimi odczuciami o ile ktoś z Was ma ochote i odczuwa taką potrzebę, jak przypuszczam jest też grono osób które chciałyby spać ango ale z wielu względów nie mogą albo myślą że nie mogą więc zapraszam wszystkich do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet zimą śpię nago
...już tak się przyzwyczaiłam od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupowłaz z niego i tyle
kurde ja mam tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie zawsze śpie (śpimy) nago, też nie wyobrażam sobie inaczej, mimo że jak wspomniał autor topiku wcale nie musi to być związane z seksem. to jest jak ....... dzielenie z partnerem wszystkim co mamy, całym naszym życiem, to jest cudowne, prawdziwe bycie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Miałczydełko ma partnera na stołe ? A kto śpi na \"KUBUSIA\" (podpowiadam PUCHATKA). P.S. A propos zimy kupiliśmy właśnie kołderkę 200x220 (jakaś śmieszna bo daje się prać w temperaturze 90 stpni i to nas do niej przekonało) i rozwiązuje to problem marźnięcia (niestety nie zmienia to faktu że aby wstać rano na siku trzeba się z pod niej wydostać i najczęściej zmarznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bo bym musiała non stop się kochać, dlatego barchanowe majtki zakładam na nockę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nago - latem i z facetem przy boku. Bez faceta nie nada:) Zreszta zawsze wole miec stringi chociaz, jakos zle mi w cipke jak nie mam majtek:D Pusto jakos, w dupke sie nic nie wrzyna:D To takie uczucie jkaby zdjac pierscionek ktory sie nosilo 10 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja baaaaaaaaardzo lubię spać nago- z facetem, czy nie :D i wogóle lubię nagość :) kiedy śpię sama bez piżamki, przypominaja mi się wszystkie te gorrrrrrrące wieczory spędzone z równie gorącym i tak samo nagim supermanem :P a jeśli już śpię w czymś, to musi to być jakis topik blisko ciała i opięte szorty- to tak jakby nago :) nie lubie czuc materialu- te wszystkie wielgachne T-shirty odpadaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoooo
ja też śpię nago od kilku lat,nawet zimą,kołderke mam tą dużą właśnie,a mój kochany ma drugą - taką samą- i jest nam cieplutko. a śpię nago ,ponieważ nie lubie koszulek i innych piżamkowych rzeczy,po prostu jest mi cholernie niewygodnie(koszula się podwijapod cycki prawie) ,a majtek w nocy sobie nie wyobrażam,tymbardziej ,że po domu też zawsze chodzę bez majtek.toleruję jedynie skarpetki przy zasypianiu ,gdy mam zimne stopy(ciężko mi wtedy zasnąć):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też...
>>>>pieniek1971...nigdy nie spałam ango , nago uwielbiam , moja nagość mi nie przeszkadza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sypiam nago, z kobietą czy bez. Teraz jednak przy tych mrozach przeprosiłem od tygodnia moją pidżamkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety....miauczydelko ma stalego ale niestelego - rowniez ......i jest z tego samego dobrego rocznika co Pieniek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z moja kotką dwułapną spie nago a w dodatku kot ten czworołapny do nas przychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak jak
gorrąca25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpię pod
warunkiem, że nie jest tak kurewsko zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze śpię nago lub prawie nago tzn. w samych majteczkach.a dlatego,że lubie jak w nocy mój facet nagle sie obudzi i przypomni sobie,że spie obok.Wtedy uwielbiam jak głaszcze całe moje nagusieńkie ciałko albo sie poprostu(również nago)mocno do mnie przytuli.JEsteśmy jak małe dzieci-uwielbiamy dotyk drugiego nagiego ciała:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam
uwielbiam spac nago z moja zona, co nie ozmacza odrazu ze musimy uprawiac sex. to jest bardzo hmm... przyjemne uczucie taka bliskosc miedzy dwojgiem lydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpię nago od ładnych paru latek... nie wyobrażam sobie inaczej i męczę się kiedy jestem u kogoś i muszę spać w czymkolwiek, bo zaraz mam wrażenie, że się duszę... nieważne zima czy lato - nago jest najwygodniej! ewentualnie w najteczkach jak mam okres... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max1993
czesc ja mam taki problem ze lubie spac nago ale jak ide spac nago i juz sie rozbiore to nie moge zasnac bo mi cały czas stoi kiedys spałem nago ale nastapiła przerwa i teraz nie moge prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max1993
poradzcie cos zeby zasnac nago bo jak ja sie kłade spac nago to mi zawsze stoi prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×