Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erosssek

FOBIE, NAWYKI, ODCHYŁY, DZIWACTWA

Polecane posty

Gość a ja jestem samiuteńka
a marzy mi się by mnie mężczyzna przywiazał do łóżka zasłonił mi oczy i gdybym tak leżała w samej koronkowej bieliźnie to mógłby robić co by tylko chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pissingu fan zagorzaly
lubie patrzec na fotki, filmiki, a najchetniej w realu, ajk kobieta sika, ale sikania na mnie jeszcze nie probowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
Chciałam przy tej okazji dodać, że przeżywam obecnie załamanie nerwowe ponieważ po dwóch tygodniach zerwano ze mną kontrakt na darmowe obciąganie z połykiem w kolonii trędowatych w Timbuktu ale to moze dlatego ze pachnę zeszłoroczną mastką spod napletka peruwiańskiego kloszarda a poza tym uwielbiam zlizywać zeschniętą spermę zmieszaną z ropą z wyciśniętych pryszczy trędowatego Araba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
Brzydze sie analem, bo uwazam ze dupą sie sra :-) Uwielbiam oral Boje sie ciazy zawsze wydobywam z siebie roznorodne odglosy lubie sex zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a My lubimy grać w tysiąca rozbieranego , niestety nie mamy już z kim grać po ostatniej partyjce , a szkoda bo fajnie było tylko nie wszystcy uczestnicy do tego dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchyłka
Ja nienawidzę stóp. Nie cierpię ich, nie lubię dotykania stóp zarówno moich jak i partnera,itd. Najchętniej bym spała w skarpetkach :) Nie wiem skąd się to wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera ale numer
a ja zawsze sobie marzylem o tym, zeby znalesc jakas pania w sieci ktora chcialaby mi sie pokazac w kamerce, ale niestety jak narazie sie nie udalo. znalazlem panie z ktorymi prowadze pikantna korespondencje. mam pare pan z ktorymi bawie sie calkiem ostro, tak ze one wykonuja "zadania" ktore im zadaje. zadanie bywaja baaaardzo ostre, ale na kamerke sie niestety nie zgadzaja:( pech no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie sa panie
a panowie frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia_1
a ja nienawidze grac w pokera i tym podbne rozbierane bo po prostu nie umiem=P i siedzi 10 osob w cichach i ja rozebrana=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kropla
ja uwielbiam sytuacje w ktorych nie przystoi tego robic albo brak mozliwosci np w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kropla
w sądzie bo w sadzie robilam to w agrescie bylo super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollik
nie wiem czy moge to napisac bo czytajac inne topiki odnioslem wrazenie ze jest to powszechnie nie lubiane ale uwielbiam konczyc mojej dziewczynie na twarzy. zawsze jest przy tym duzo zabawy bo niekiedy po dłuzszej abstynencji wydobywam z siebie naprawde duze ilosci spermy i wtedy Ona lezy na plecach i nie mogac sie ruszyc prosi mnie bym podal jej chusteczki :):):) uwielbiam sie z nia wtedy droczyc ze nie podam jej chusteczek i bedzie tak lezala do poki nie przyjda jej rodzice:) napiszcie czy to naprawde jest jakies straszne zwyrolstwo z naszej strony?? Dodam oczywiscie ze ona bardzo to lubi i nigdy nie miala nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez mam letkie odchyły w sexsie hehehe. lubie jak mnie partner ciupka w odbyt. tej tylko prosze się nie śmiać. nie wiem jak to ująć inaczej ale chyba wiadomo o co chodzi hehhe:D to sie chyba inaczej nazywa oral sex czy jakos tam hehe:D to jest moje takie maludkie zboczenie ale ciiii.... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UN
a mnie sie marzy głośna kobieta. sam mam fobię-uwielbiam penetrować obie norki u PAń. (tylko PAŃ) uwielbiam seks oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje w powietrzu podszyw
:classic_cool: ChochŁiczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczcie mnie osondzać o jakies podszwanie sie! jestem na tym forum od dawna, wypowiadałam się wile razy na innych topikach i nikt mnie nie osondzał. należe do elyty na tym forum i nie rzycze sobie zeby mnie ktos osondzal wiec mnie nie osondzajcie o jakies podszywy! nic z tego nie rozumię:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×