Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erosssek

FOBIE, NAWYKI, ODCHYŁY, DZIWACTWA

Polecane posty

Gość Erosssek

wszystko co dziwnego kultywujecie w łóżkowych przygodach.. ja np: bez minetki uwazam sex za nieudany, mam nawyk zschodzenia na dół i zaspokajania w ten sposob moich partnerek.. Z innej beczki, kolezanka ma fobie ze zajdzie w ciaze, w zwiazku z tym przestala praktycznie uprawiac sex, ograniczajac sie do pettingu, z tą ciekawa innowacją ze od pratnera odzdziela ja ... przescieradlo :D a on i tak musi nosic gumke.. piszcie, nawet incognito, moze byc ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erosssek
mam kolege ktory (zgodnie z tym co opowiadal) konczy tylko na pieska, inny z kolei lubi dlugie wlosy lonowe u kobiet i jest strasznie rozczarowany gdy trafi mu sie wygolona dziewczyna, itp... piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewan mowi
a nie lubisz im pomagac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DELIRIUM TREMENS
kiedys tez mialem panne, ktora miala fobie zwiazaną z ciąza, jak tylko widziala ze dochodze, nawet jak bylem w gumce, to od razu sie zrywala na rowne nogi i kazala mi leciec sie szybko umyc. Inna mogla sie kochac tylko i wylacznie przy zgaszonym swietle, zebym tylko jej nie widzial, a byla calkiem ladna. Jezeli chodzi o moje odchyly, to lubie gdy kobieta w czasie stosunku nie lezy cicho tylko artykuluje swoja rozkosz, a nawet krzyczy. Jak mi sie jeszcze przypomni cos to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko ciiiiiii......
Ja kocham wręcz, jak mój mężuś traktuje mnie w łóżku jak dziwkę...oups! Tylko bez żartów,hihihi....no może nie wystawiam mu rachunku po całej zabawie,ale ogólnie daję się ostro traktować...klapsy...pikantne słówka...mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DELIRIUM TREMENS
no i oczywiscie rowniez lubie ostry seksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erosssek
nie trzymajcie tego w sobie! Czas sobie w końcu ulżyc!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verra
Ja uwielbiam gdy ktoś mnie oglada z boku gdy robieto sama kreci mnie to niesamowicie...ostatnio zauwazylam fascynacje z pokazywania swojej cipeczki w necie za pomoca kamerki i obserwowanie jakrosnie grono chetnych na jej posmakowanie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalmmm
verra moze podrzucisz mala probke :) w sensie fotke swojej myszki.hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verra
a moze podrzuce a co sa chetni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erosssek
jasne ze tak!!! Dawaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verra
juz sie zboki slinicie widze .............nie dla psa kielbasa.........hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DELIRIUM TREMENS
jasne ze sa chetni :) chetnie poogladamy ladna cipeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko ciiiiiii......
no no no.......ja też lubię być "podglądana"..... strasznie mnie to kręci :) Świadomość,że jest tylu chętnych by poczuć wilgoć mojej szparki...mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszytsta damskich stopek
jak wskazuje na to nick, uwielbiam damskie stopki, najlepiej w rajstopkach albo w ponczoszkach, szczegolnie z tym wyjatkowym aromatem, nie od razu po umyciu. Lubie gdy laska dotyka mojego czlonka stopami i gdy w ten sposob robi mi dobrze, lubie ssac palce u stop i jeszcze troche innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja lubie jak mój facet \"udaje\" że nie chce dziś sexu - tłumaczy że jest zmęczony itd. a ja zaczynam go podkręcać ;) i delikatnie mówiąc napastować podnieca mnie strasznie że musze go zdobywać i zachęcać rożnymi sposobami potem oczywiście jest ooostrry sex- taki jak lubie mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczek28
sex tylko gdy sztuka jest w kozakach, inny raczej mnienie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczek28
ale jak przed lustrem, na stojaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W czasach studenckich
Bywalo tak, ze w czasach studenckich do pokoju 3-osobowego przyjezdzala dziewczyna (jako 4). Godzina 22:00, chlopaki na nagach, przed kompami albo TV itp. a my juz pod kolderka 'mikro-ruchy', najpierw wkladanie paluszkow gdzie popadnie, a potem bardzo ciche i uwazne ruchanko. Choc prawie bez ruchu. Chlopaki 2-3m od nas, a my przytuleni, niby nigdy nic. A nikt nie wie, ze my tam pod kolderka ostro zlaczeni (na tzw. lyzeczke). Najlepsze wtedy byly orgazmy, trzeba bylo byc cssiiiichutko, aby nikt sie nie skumal. Heh, jak to bylo podniecajace!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczek28
no fakt, takie ruchanko w tajemnicy po cihcaczu jest kozackie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być dziko, ostro i......... mało romantycznie :P nie wiem czemu, ale nigdy nie lubiłam tego całego miziania itd. Facet ma być męski, ostry i silny i musi patrzeć się na moją twarz, na moje podniecenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erni
lubie pluc na cipki dziewczyn z ktorymi sie kocham, nie lubie ich lizac zeby byly wilgotniejsze, tylko wlasnie napluc tam i wlozyc penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczek28
Nabywam tanio rodzynki sułtańskie w Biedronce i wystrzeliwuję je z odbytu niczym z procy w kierunku robotników drogowych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy podzszywac yyyy
hyhy lubiem sie potszywac hyhyhy yyyyy kurwa hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erosssek
no co jest z Wami tylko tylee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to lubie ja
jak moja kobietka chodzi po domu w samych rajstopkach, wtedy z zaskoczenia ja biore od tyłu i nawet nie fatyguje sie zeby rajstopki sciagac tylko je rozrywam na jej jędrnej dupci ;) Niestety rzadko to nastepuje...bo moja delikatna myszka rzadko wkłada rajstopy - po prostu nie lubi :) czasem tylko - specjalnie dla mnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×