Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaaKoo

Zaręczyny, oświadczyny.... niech ktos pomoże

Polecane posty

Gość PaaKoo

Mam problem bo planuje poprosić moją dziewczynę o rekę i nie wiem co jest pierwsze oświadczyny czy zaręczyny,czymto się różni i wogóle będę bardzo wdzieczny jeżeli ktoś zechce mi wszystko wyjaśnić. Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZONATY
OSZALALES !? ZWIEWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaaKoo
jeśli nie chcesz pomóc to nie musisz wogóle odpowiadać. Proszę o pomoc kogos komu nie sprawi problemu udzielenie kilku odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc zabawne
bo tak naprawde nie masz problemu:). Ty sie oswiadczasz:) i jesli Twoja partnerka przyjmuje Twoje oswiadczyny to jestescie narzeczenstwem, czyli jestescie zareczeni. To nie sa jakies sprawy rozdzielne:). Czesc osob uznaje tez ewentualne pozniejsze oficjalne oswiadczyny przy rodzicach, ja szczerze mowiac nie uznaje tego. Najbardziej podoba mi sie opcja:): Ty urzadzasz jakas fajna sytuacje ( wieczor, wyjazd, cokolwiek, albo wrecz przeciwnie zaskakujesz ja, byle milo, w najmniej spodziewanym momencie), prosisz kobiete o to, by zostala Twoja zona, ona jesli sie zgadza, to na dowod tego przyjmuje od Ciebie pierscionek, jaki dla niej wybrales. A pozniej zastanawiacie sie nad wszystkim i np za jakis czas zapraszacie rodzicow np do restauracji, albo sami cos milego urzadzacie, jakis obiadek np bardziej uroczysty i mowicie rodzicom o Waszych planach.:) Zycze powodzenia i wszyskiego dobrego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZONATY
DOBRA DOBRA NIECH CI BEDZIE ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem pierwsze są oświadczyny - czyli to magiczne:P pytanie: czy zostaniesz moja żoną/czy wyjdziesz za mnie (i staniesz obok:D) a później, często tuż po oświadczynach są zaręczyny, czyli włożenie pierścionka na paluszek wybranki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaaKoo
dzięki,wlasnie o to mi chodziło bo gdzieś słyszałem że pierścionek to daje się dopiero na spotkaniu z rodzicami i to jest oficjalne więc wkońcu nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersacze
to jest to samo dzisiaj nikt nie chodzi raczej się pytać rodziców o rękę , pytasz się swojej laski , a jak się zgodzi , to kiedyś tam powiecie rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej jest jak byś najpierw oświdczył,tylko we dwoje.Potem ewentualnie przy rodzicach,jak byście chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love24
zgadzam sie z "dosc zabawne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×