Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia G

WIKTOR - Co myślicie o tym imieniu ?

Polecane posty

Gość eliza_
ładne .. bardzo ładne imię :) do ktorego mam zreszta słabość a to z powodu takiego jednego który w główce kiedyś zakręcił ;) pozdrawiam Ciebie i przyszłego..mam nadzieje Wiktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie ważne co my myślimy? :D ważniejsze chyba co TY myślisz :) PS. Ja lubię imię Wiktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie chciałam dać dziecku ale wyszła Oliwia. Bardzo fajne imię. Jak bęe mieć kiedyś chłopczyka to na pewno dam mu WIKTOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Mój Wiktor jeszcze nie spi, konstruuje cos z klockow. Najwyzszy czas go zagonic do łożka... A imie -> Polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor to bardzo ladne imie, ale swojemu synkowi chciala bym dac na imie Noa lub Oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam tylko nie nastepny Wiktor:( mam juz w rodzinie 2 male Wiktorie i malego Wiktora, a znam jeszcze kilka innych malych..ludzie ostatnio poszaleli na punkcie pewnych imion... same Julcie, Oliwie, Wiktorie, Wiktory..przeciez jest tyle innych ciekawych imion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaa
bardzo fajne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodile to tylko swiadczy o tym ze te imiona sa naprawde piekne, dlatego tak duzo ludzi daje tak dzieciom na imie, i szczerze mowiac wcale mi to nie przeszkadza,chociaz w mojej okolicy jest tylko jedna wiktoria a wiktora nie ma wcale ,ani oliwii.I nie dam na imie dziecku Eustachy albo Teodor tylko dlatego ze nikt tak nie ma!!!!!!!!!!Wiktor ladne imie, moja corcia to Wiktoria a druga bedzie Oliwia, to wedlug mnie najpiekniejsze imiona,ale kazdy ma swoj gust i ma prawo nazwac dziecko tak jak mu sie podoba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi się to imię podobało i zawsez chciałam tak dać na imię swojemu dziecku. Sama wybrałam sobie 3cie imię Wiktoria. I jakoś tak wyszło, że od pół roku jestem z Wiktorem, którego los postawił na mojej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszsz
Fajne, ale takie już trochę oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejadło się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze imie to kwestia gustu....raz byla moda na Nikole i Natalki, teraz na Wiktorie itp..ale ja nadajac imie swojemu dziecku nie mam wcale zamiaru byc \"trendy\":P co nie znaczy ze nazwe dziecko Franciszek lub Antonina:) mam inne na oku..nie bede zdradzac narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sąsiada narkomana
o imieniu Wiktor. moze obiektywnie imie dostojne i niebrzydkie ale dla mnie pelne pejoratywnych skojarzen. Wybierajac imie nie patrz tylko na to co sie Tobie podoba ale jak odbierane bedzie dziecko z takim imieniem przez rowiesnikow. To chyba aspekt najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Wiktorka
Śliczne imię W sam raz dla mądrego, twardego, silnego, a zarazem opiekuńczego i oddanego mężczyzny! Mój mężczyzna ma 2,5 roczku i uważam, że danie mu imiona Wiktor bło strzałem w 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Wiktorka
przepraszam za błąd, literówka - "...danie mu imienia..." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam...
...sie na przyklad dla malego dziecka nie podoba Wiktor kojarzy mi sie z doroslym facetem (i to z roslym facetem, barczystym... cos w ten desen) a wolanie tak na malego grzdyla... no osobiscie zniesc nie moge, a juz zmiekczanie tego na "wiktorek" ... brrrrrrrrr... okropnosc no ale to moje zdanie i ciekawa jestem, co wnosi do twoich odczuc - jak dla mnie, to nic nie powinno - to ty nadajesz imie swojemu dziecku i niewazne, czy na swiecie jest 3000 Wiktorow czy 3 albo bedzie 3001 albo 4 - i jak dla mnie to bez roznicy, co sadzi reszta swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imię jest THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katina22
Moja koleżanka urodziła niedawno córeczką nazwała ją Wiktoria. W żeńskim wykonaniu to imię jest dla mnie przepiękne, niestety jakoś nie przemawia do mnie jak chłopiec tak się nazywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor pięknie zawsze mi sie to imię podobało! Natomiast Wiktoria to cos strasznego. Nie wiem jak komus może sie to podobać:o wiktoria, samanta, andżelika..fee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pomyliło mi się z Weroniką. ale wsio to samo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ts
z ruskim mi sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziecki PROF.DR WIKTOR WEKTOR brzmi naprawde swietnie jestem za .:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze imię męskie, w dodatku silne, ma super znaczenie i na całym świecie brzmi podobnie. A maly to tez Wiktor lub Wik,Wiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktor Hektor Wektor ha ha ha okropne imie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 96

Wiktor to brzydkie imię daj mu na imię Brajan

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×