Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konopielka

sex i prokreacja

Polecane posty

Gość konopielka

czasem mam wrażenie, że kateksja, miłość, poznanie, chemia dąży tylko do jednego czyli do prokreacji kobieta kierując się wyborem faceta rozważa czy ów potencjalny facet będzie się nadawał na kogoś kto potrafi zapewnić bezpieczeństwo jej i potomstwu, dlaczego w przypadku facetów jest tak, że w gruncie rzeczy wolą kobiety porządne(uwaga pojęcie względne) , kóre nadawały by się na potencjalne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew Wódecki
czysty atawizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżu maruja
czy szanowna pani ma 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
uwarunkowanie genetyczne a i prymitywie sądzę, że mało kto się nad tym zastanawia pochopnie podejmuje decyzję bez zastanowienia - skutek liczne rozwody rozważanie jest głębsze:) chodzi mi też o to jak to jedno z drugim pogodzić wulgarność sexu a czystą prokreację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka
piękny temat, myślę, że autorka myśli ma uzasadnione obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
12 nie 12 co za różnica uważam,że temat jest wart rozważenia głębszego tu w zasadzie rozstrzyga się problemy typu za duzy za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka
ale oczywiście nikt nie przebije pary exhibcjonistów grasujących na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
odpowiedź na pytanie ogolić nie ogolić też nie ma dla mnie sensu, skoro każda jednostka to indywiduum, a temat, który te jednostki scala to prokreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka
poczytałam i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
im więcej czytam na ten temat tym bardziej pewne rzeczy stają się mniej oczywiste, zastanawiam się np. czy faceci uprawiając sex z kobietą dopuszczają myśl, że właśnie w tym momencie może powstać nowe życie czy tylko na wyłączność przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
pytam również facetów jakie kobiety wolą dziwki, arogantki, skromne, kobiety -matki ....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopielka - zdecyduj się w końcu co chcesz wiedzieć - ja np. lubię niezdecydowane skromne dziwki i posuwając je myślę o tym , że tworzę nowe życie i już w myślach mebluję mu/jej pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
no i prymitywie myślę po twojej wypowiedzi, że jesteś faciorem niezłym chociażby nawet przez te kilka słów i sarkazm przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
niezdecydowana, skromna dziwka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
a może kogo pociągają abnegatki życiowe, tylko jak taka będzie matką???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
ja natomiast odbywam piesze wycieczki do Centrum Handlu Warzywami i Owocami w Zgierzu, gdzie zbieram skrupulatnie porzucone łodygi rabarbaru i wkładam sobie je do odbytu wyobrażając sobie że jestem tancerką z Moulin Rouge a ponadto zbieram znaczki poczty bułgarskiej i rzucam amatorsko oszczepem w kinie "Amarant" w Poznaniu, co powoduje u mnie radosny skurcz odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×