Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to wygląda

Seks z puszystą Panią

Polecane posty

Gość Z puszystymi różnie jest
Na przestrzeni lat miałem okazję kilkakrotnie... Pomny pułapki generalizowania i uogólniania, zaryzykuję jednak stwierdzenie, że o ile w przypadku kobiet bardzo szczupłych są one nad wyraz delikatne, tak odwrotnie dzieje się w przypadku pań puszystych - są jakby bardziej namiętne, seks jest ostrzejszy. Ale puszyste - to może znaczyć dużo, i baaardzo dużo ;-) W życiu bym nie skusił się na seks z kobietą - nazwijmy sprawę po imieniu - GRUBĄ. To już kwestia estetyki, i nie tyle tolerancji, ile prawa do wyboru :) Tak jak nie każdy będzie miał figurę instruktorki fitness, tak jakieś niczym nieuzasadnione pod względem ilościowym (z logicznego punktu widzenia) zapasy zbędnych kilogramów świadczą po prostu o niechlujstwie czy zaniedbaniu ich właścicielki (właściciela z resztą też). Paniom lekko puszystym mówiłem więc tak, hipopotamom - zdecydowane NIE. Obecnie mam swojego kochanego misiaczka, więc rozdział poszukiwań i eksperymentów został na zawsze zamknięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam wolę puszyste
Zawsze podobały mi sie puszyste dziewczyny. Jako nastolatkowi głupio było mi się do tego przyznać ale już dawno z tego wyrosłem :) Puszysta kobieta jest pełna seksu i bardzo kobieca. I nie mówię tu o kobietach z 10 kg nadwagi której ja raczej nie zauwazam, i które według mnie nie maja powodu żeby pretendować do grupy puszystych :) Trzymam się tego i nie mam zamiaru zmieniać zdania pomimo częstych głupich uwag na ten temat słyszanych na ulicy czy czytanych w necie. Bo przecież byłoby strasznie nudno na świecie gdyby wszystkim podobało się to samo. Więc niech każdy trzyma się swoich ulubionych tematów , czy to gdy chodzi o kobiety czy w każdej innej sprawie i stara się zrozumieć że nie każdy musi odbierać świat w taki sam jak on sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam - a jak jest u takich kobiet z kodycja ...sprawnością?? Przecież co to za radość jak kobietka leży na pleckach jak kłoda ewentualnie wypina tyłeczek ?? (może komuś odpowiada :) Ja zawsze ceniłam zwinność w łóżku - a także przy ścianie :) :) :) Jakie macie doświadzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje gusta, choć czasem upodobania do puszystych pań mogą być swego rodzaju fetyszyzmem. Też byłem ciekaw jak inni to widzą. Miałem kiedyś hmm...przyjaciółkę, bardzo ładną zresztą, ale dość puszystą. Sam nie jestem wielkoludem - 175 wzrostu, raczej szczupłej budowy i nie mogłem jej objąć rękoma tak by moje dłonie się spotkały. Seks to raczej porażka, i to nie chodzi o jakieś wrażenia estetyczne, ale no uczucie takie jakbym leżał na łóżku wodnym, o jakichś figurach nie mogło być mowy bo mogła by mnie udusić. A seks w samochodzie, to dopiero było. Dobrze że mam kombi bo na siedzeniach nie dało rady. No i te wiecznie spocone piersi i cipka, nawet zimą, łe. Teraz ma kogoś i wygląda że są szczęśliwi, czego naprawdę jej życzę bo jest ogólnie fajną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to mi chodzilo :) Znam fajnego faceta - \"przy kości\" delikatnie mówiąc , sympatyczny, elokwentny i pelen energii. Bardzo go lubie jako towarzysza rozmów, zabaw-kolege -ale on liczyl na coś więcej , jednak nie mogłam się przemóc gdy pomyślalam że jedyną czynną stroną w łóżku będe JA. Przecież on się meczy po wiejściu na moje 4 piętro !!A co tu mówić o energicznym bzykanku jakie lubi ... to by była porażka ... nie dopasownaie temperamentow sexualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to nie wypada - ponieważ to przyjaciel \"rodziny\" - czyli mnie, mojego chłopak i naszej suczki :) Pozatym nie wzbudza we mnie odczuć sexualnych , raczej czysto przyjacielskie bo to dusza czlowiek i nie raz podczas nasze 3 letniej znajomości ratowaliśmy sobie tyłki. Pozatym gdy delikatnie mówiąc wykopalam swojego faceta z domku , nieraz nocowal u mnie i duuuzo wina się lało i jakoś nic nie było a mnie zazwyczaj alkohol na sex nastraja lae widac nie było wibracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się co oszukiwać nigdy tak nie będzie, że będą wszyscy wymiarowi a to z różnych względów chociażby zdrowotnych (predystynujących do otyłości) prawdą nie mitem jest fakt, że kazdy facet choćby w podświadomości pragnie pokazywać się z panną o nieboskich wymiarach, jednakże sex z nietaką daje mu niemałą satysfakcję, ale stereotypy nie pozwalają w gruncie rzeczy przyznać się do tego przed sobą samym nie łudżcie i nie pocieszajcie się te o większych gabarytach, że podobacie się swoim mężczyznom - nigdy w to nie uwierzę i nie wiem dlaczego jest tendencją, że faceci szczupli zerkają powiedzmy na te nieco grubsze p.s ja jestem tam grubcysią sexowną (prawie wszystko na miejcu:) co nie znaczy ze nie dbam o siebie - no od kiedy odkryłam pewną tendencję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszyste są bardziej odważne i skłonne do eksperymentów. Mają o wiele większy temperament, niż księżniczki nauczone tego,że to przede wszystkim im trzeba dogodzić, a same nie muszą nic robić. A poza tym gruby, chudy, ważne żeby dwojga ludziom nawzajem było dobrze, niezależnie od kilogramów, płci, kolorów i posiadanych kończyn.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden
a na taki seks z puszystą to chyba trzeba zabrać niezły sprzęt ;) moje standardowe 15 cm chyba nie wystarczy :( PRAWDA CZY FAŁSZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
a co wy na to faceta? podobno dla kobiet to nie ma znaczenia czy facio ma brzuch - no ja zdaje sie jestem konopielką i tak twierdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale macie problem
Kobiety puszyste mogą być dusza towarzystwa, życzliwe itepe, mogą być wspaniałymi osobami. Jeśli chodzi jednak o pociąg... zwany pożądaniem... ;-) Spójrzcie tylko na tę uśmiechniętą dziewczynę, czyż ona nie jest urocza? http://www.voyeurweb.com/main/winn02-2005/VS76605tnm/VS76605D.jpg ... albo na te dwie niewiasty z kraju corridy, które tak zgodnie dzielą się na plaży jednym kostiumem bikini :) http://www.voyeurweb.com/main/winn02-2005/vs20050214-127210/20050214-127210-7.jpg A jako, że nie dla wszystkich kostiumów starczyło... ;-) Czyż to nie jest kolejny okaz chodzącej piękności? http://www.voyeurweb.com/main/winn01-2005/vs20050108-122275/20050108-122275-2.jpg Nie oszukujmy się: SZCZUPŁE JEST PIĘKNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
i co ja to sobie mam na lodówce zawiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
ale macie problem -takie biusty to nie biusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden
a mi nikt nie odpowiedział czy duze panie potrzebują panów z dużymi ?!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
mały to znaczy jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden
pisałem bo wydaje mi sie ze z 15 cm nie przebiłbym sie przez pierwszą fałde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
a skąd wiesz ze tam są fałdy dowcipnisiu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjoneeeee
Chyba powinnam załozyc temat :Seks z puszystym panem bo tez tacy istnieja!!!! Lub sex z szczupłym(kołkiem) facetem.od kobiet sie wymaga nie wiadomo czego pięknej figury itd a faceci to co my też lubimy piękne klaty i jędrne pośladki. Taka prawda ze wiekszość facetow beznadziejnie wyglada a my jestesmy na tyle głupie ze tio tolerujemy.Mysle ze prawdziwy facet wie kogo wybrac :prawdziwą kobietę czy pudelka do wyprowadzania na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden
wszędzie są fałdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
akacjoneeeeeee popieram! ja tam przepadam za facetami owłosionymi na klatce - mało takich i taki inny to dla mnie nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
oprócz tej klaty musi mieć osobowość a o takową niezmiernie trudno i przydałoby się żeby kieszenie miał długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden
chłpa nie miałyście ?! no proste pytanie zadałem. chyba że retoryczne a ja idiota czekam na odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
ja tam jestem porządną konopielką i nie puszczam się na boki, odpowiedz na twoje pytanie taka :masz za małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradka
a taki jeden - panie trochę puszyste nie potrzebują większych penisów, a wręcz przeciwnie, w zupełności zadowolą sie takim 15-centymetrowym, bo one mają po prostu mniejsze dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brondynka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaa itd
:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×