Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Whats the reason for...

Nie podniecam swojego mezczyzny????

Polecane posty

Gość Whats the reason for...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whats the reason for...
Dokanczam..... a wiec jestem atrakcyjna wizualnie dziewczyna, z charakterkiem, wlasnym zdaniem..no ok nie zbaczajmy z tematu..problem wtym ze prawdopodbnie nie podniecam swojego mezczyzny. Nie wykazuje sie on jakimikolwiek oznakmi ochoty na seks, jestesmy doroslymi nastolatkami, wiec wiek nie ma tu znaczenia. Jak sadzicie, jest wieksze pra2dopodobienstwo ze ja go po prostu nie krece, czy raczej on nie jest psychicznie gotowy na to by sie kochac?? bez zadnych obrazliwych tekstow prosze!!! tylko szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie ma takiego pojęcia jak \"dorosły nastolatek\" :) Poczekaj parę lat z ta aktywnością, naprawdę nic Ci nie umknie. Inna rzecz - nie wiesz, że chłopcy zaczynają dojrzewac później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whats the reason for...
Moze i odjrzewaja pozniej, ale moj jest juz dojrzlay,m poza tym ztego co m owi to kochal sie juz niejednokrotnie, wiec nie rozumiem tej absytencji..!!dorosly nastolatek- ok19-20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
hmmm wlasnie ja tez mam podobny problem.. on patrzy na mnie takimi slodkimi oczami ale zadnej w nich iskry do sexu.. czasem mnie przytuli ale w bardzo zwyczajny sposob i my tez jestesmy doroslymi nastolatkami znaczy ja niecalkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna rada
Mam wielki problem i z dnia na dzień jest coraz to gorzej. Od 5 miesięcy mam wspaniałego mężczyznę...jest nam razem bosko ...ale...BRAKUJE MI SEXU!!! Codziennie śpimy razem a kochamy się raz na tydzień w najlepszym wypadku.Jest czuły,kochany.Całuje,tuli,głaszcze,mówi słodkie słówka itd a mi się chce płakać przed zaśnięciem. Dodam ,że jestem naprawdę atrakcyjną dziewczyną, zresztą mój kochany ciągle się mną zachwyca.Ja mam 26 on 27 lat.Czyli to też nie kwestia wieku.Nie wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałć go
wskocz na niego okrakiem, przytrzymaj, żeby się nie wyrwał i jak już uzna, że nie da rady się uwolnić, to będzie twój. Wtedy do dzieła! To działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostwoanie
19-20 to już nie nastolatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karate mistrz
u waszych facetów to może być wstyd i strach przed pierwszym seksem jakbyście mieli po 25 lat to powiedzialabym, że panowie was nie kochają na tyle, by uprawiać seks pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karate mistrz
aaa, zapomnialabym jest jeszcze jedno wytłumaczenie. mój super chłopak miał tyle innych pociągających i super ważnych zajęć, że seks po prostu zabierał mu energię na nie. krotko mówiąc, seks ze mną był gdzieś na końcu jego listy - najwyraźniej jestem za cienka w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whats the reason for...
Ostatnio nawet się zgodził na seks ale postawił warunek, że muszę mu się oddać analnie. Powiedzia, że tylko wtedy mu staje. Sama nie wiem czy się zgodzić bo jestem jeszcze dziewicą analną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×