Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

mx to dobrze ze zadbali o leki oslonowe bo przewaznie leki na epilepsje bierze sie perzez cale zycie a to nie pozostaje bez znaczenia dla zaldka niestety pozdrow od nas swojego malego dzielnego brata jak on sobie z tym wszystkim radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabik, posłałam na interię, nie mam zwrotnej wiadomości o błędzie czy niedostarczeniu. Może się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, marcy:) Nie, nie wstałam dopiero;) Zaraz idę na zakupy - szykuje się dzisiaj Curry z kurczaka:) Marcy, to dobrze, że piszesz, żebym nie robiła tych kolczyków, bo miałam w środę kupować \"składniki\". Wiesz, kochanie, w sprawie dziecka - Marcy, nie możesz tak wierzyć we wszystko, co pisza obce osoby, bo potem niepotrzebnie jest Ci przykro i się przejmujesz. Pamiętasz ten topik o umierającym chłopcu? Po prostu zastanów się, ile cieżko chorych, umierajacych ludzi stuka sobie na kompie/laptopie w jednym z naszych ultranowoczesnych szpitali, w których internet jest na każdej sali... eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Oczywiście niczego nie pamięta i chyba do końca sobie nie zdaje sprawy z tego, co się nim wtedy dzieje. Wie jednak, że jest chory i potrzebuje opieki. Dzielnie znosił pobyt w szpitalu i przyjmuje wielkie tabletki bez problemów. Sam pamięta, że o tej godzinie musi brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja powiem tutaj kilka słów. Oczywiście będzie jazda, że mod niedobry. Po pierwsze - jestem więcej niż pewna, że to co pisała Dziecko jest prawdą - a skąd to przekonanie - pozostawię sobie samej. Po drugie - zabulino - istnieją pewne tematy , z których żart nie jest żartem tylko ciosem poniżej pasa. I na pewno do tego typu tematów należy śmierć, ciężka lub nieuleczalna choroba. Kpina tak, ale nie ze wszystkiego. Mam nadzieję, że jako inteligentna osoba rozumiesz co mam na myśli. Po trzecie, - pozostawiam decyzję na temat przeprosin osobie, która pisała tamte słowa. Po czwarte - koniec tematu. Nie widzę powodu, by to roztrząsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie... podczas tygodniowego pobytu mały nie raz siedział przy kompie i grał, również na stronkach cartoon network w te ich gierki. Pielęgniarki jednak z racji takiej przypadłości ograniczały dzieciom czas. Ten komp... hmmm .. lepszy niż mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - i pierwszys raz sie z toba nie zgodze mi sie wydaje ze to nie jest klamstwo a z reszta ja sie nie ptrafie nie przejmowac to raz a dwa wole sie przejac niepotrzebnie niz nie przejac potrzebnie jesli ktos wie o co mi chodzi nie mozemy w ramach solidarnisci topikowej nie przyjmowac konstruktywnej krytyki do wiadomosci a czy to zart z horoba czy nie - to i tak to temat tabu dla zartow mx - dzielny ten twoj maly-wieki brat z atakow sobie raczej nie bedzie zdawal sprawy mark sobie czesto dopiero duzo pozniej uswiadamia ze mial atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nas nie zwalnia z kultury. Nigdy nie wiadomo czy ktoś, kto pisze właśnie nie jest chory. Na chorobę różnie ludzie reagują. Dużo zależy od ich wychowania, środowiska, poziomu świadomości swojej agresji, czy podejścia na zasadzie... co mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec tego - piszę bez przekąsu - dziecko potrzebuje psychologa, bo zachowując sie w ten sposób traci szansę na skuteczne leczenie. Kobiety z rakiem piersi prwzentujące wzorzec zachowania C umierały 80% razy częściej niż te o wzorcach niezaburzonych, które chorując pracowały nad wewnętrznym spokojem, a stosunek do innych miały życzliwy. Moder, ja Cię rozumiem, ale Twoje założenie o \"ciosach poniżej pasa\" jest wynikiem Twojej prywatnej hierarchii wartości. Dla mnie - powtarzam - ciosem poniżej pasa jest obrażanie rodziny, a jeśli ktoś chce sobie poużywać na moim sercu, nie ma sprawy. Nie znoszę obrażania bliskich mi osób, natomiast jeśli chodzi o moje zdrowie - to jest mi to obojętne. NIe każdy dzieli Twoja hiererchię i nie można tego wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, to bardzo fajnie, że na oddziałach dzieciecych jest taki psrzęt. Ja miałam wolontariat w szpitalu Wojewódzkim w BB i o czymś takim można tam było tylko pomarzyć. marcy, każdy ma prawo do swojego zdania - ja uważam, że osoba namiętnie łamiąca \"czyjeś tematy tabu\" musi spodziewać się, że nie zasłużyła sobie na specjalne traktowanie. Ja nic nie wypisywałam i nie zrobilabym tego, tak jak nie nabijałabym się z czyjegoś pożycia - ale uważam, że dziewczyny mogły tak napisać, nie spodziewając sie prawdy od kogoś tak agresywnego, czytając za to o wibratorach, za które nikt nie musi jakoś przepraszać. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, coś idzie:) Chyba mi zaraz kompik z wysiłku padnie:) Za chwilkę się z wami pożegnam, bo kurczę nie zdążę z kurczakiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kazdy ma inny czuly punkt jak dla mnie moga sie smiac ... z prawie wszystkiego dla ciebie zabulinko - nie do przejscia sa hasal na temat rodziny mnie one specjalnie nie ruszaja bo nie traktuje ich personalnie ale jakby mi tu ktos wyjechal z haslami na temat choroby m to przypuszczam ze cale moje opanowanie by zaraz szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, mirabelko, tamtego topiku już nie ma i dobrze o tym wiesz. Ale było tam bodajże na temat Ami, że będzie sobie kopulować z facetem, a potem jej facet sie pożyga jej obiadem etc. Dlaczego zakładasz, że chodzi o mnie? Piszę dla przykładu, a mam akurat coś do powiedzenia w tej sprawie, będąc sama osobą chorą. Ale pisze w kontekście reakcji dziewczyn. A interpretacje osobowościowe pozostaw osobom kompetentnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz mirabelka a kto napisal ze matka zabuliny musi smierdziec skoro córka jaj mydełko kupiła, juz zapomniałas??? mnie wtedy tez to zszokowało i uznałam to za gruba PRZESADE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwijmy rzeczy po imieniu... nie każdy chory w naszym niesamowicie chorym kraju może otrzymać pomoc psychologiczną czy psychatryczną, a często jest niezwykle potrzebna. Podobnie rodziny chorych... których nikt nie uświadamia jak mają z nim postępować. Tu się zgodzę, jest to potrzebne. Jednak jakiekolwiek naśmiewanie się z choroby jest ewidentnym brakiem klasy. Choroba nie wybiera i bardzo często dotyka osób najbiedniejszych, czy z rodzin patologicznych i nie każdego stać prywatnie na terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie już skończyć przepychanki. Zwłaszcza, że odbywa się to bez osób najbardziej zainteresowanych. Uważam, że obie strony konfliktu przegięły. Kiedy widziałam, że na tamtym topiku działy się rzeczy karygodne - skasowałam go. Ale nie mogę traktować forumowiczów wybiórczo. Kiedy widzę, że tu dzieje się coś złego interweniuję. Od tego jestem. Dalej uważam, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla naśmiewania się z czyjejś choroby. A osoba, która to zrobiła, postąpi wedle własnego sumienia. A żeby była jasność - ja maila z przeprosinami za brak natychmiastowej reakcji - wysłałam już do Dziecka. Kiedy wróci na forum - dostanie oficjalne przeprosiny ode mnie jako moderatora. I tyle Paniom powiem, że mylić się i popełniać głupoty - ludzka rzecz - i umieć je naprawiać a przede wszystkim przyznać się do błędu - też ludzka rzecz. Proszę o zakończenie kłotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo was proszę kafeterki, nie reagujcie na zaczepliwe wpisy, znowu będzie kilka stron śmieci nie do czytania. Żabko, przeciążę Tobie kompik - trzymaj go na oku... nie chcę być obciążona kosztami za wybuch sprzętu :D Mam nadzieję, że Twoim zdaniem te foty są warte takiej akcji ściągania maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx mówię o psychologu szpitalnym... I masz rację, że jest ich zbyt mało... W Wojewódzkim byłajedna pani zatrudniona na 1/4 etatu. Dlatego ja byłam na nogach non stop i napatrzyłam się na rzeczy, o których wolałabym zapomnieć .. :( Miałam wtedy interesujący przegląd osobowościowy ludzi chorych terminalnie. Nie dane mi było spotkać takiego dziecka, stąd moj sceptycyzm. Na zachodzie jest to normalna częśc leczenia, tak jak chemia. Tylko tam płaci się nawet za pobyt w szpitalu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zabulina sie wcale nie zagalopowała i wybaczcie - nie brałam udziału w tej dyskusji wówczas i nikogo jak pamietam nie obraziłam ale sie udziele naprawde ciezko o wiarygodnosc i zrozumienie dla osoby ktora wczesniej sama pisała takie PIERDOŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,mx: Prezentacja ładna, ale za dużo w niej tematów tendencyjnych - dzieci, małe zwierzątka, zachody słońca. Niektóre zdjęcia są dobre, ale za dużo jest zdjęć w tym samym temacie - np. to dziecko na początku. Trzeba by wybrać po jednym, najlepszym z powtarzajacych się tematycznie zdjęć (tak samo piesek na końcu i zachód słońca w środku, i robaczki i kwiatki). Niedobrze, ze na początku zdjeca utrzymane są w jednej manierze - mówię o zdjęciach części twarzy ujętych w kadrze. Nie wiem dokładnie, u kogo ona stara się o pracę, ale ja bym to mocno okroiła - lepsze wrażenie zrobią pojedyncze ujęcia, bo przy takiej ilości zdjęć jednego tematu trzeba być już baprawdę dobrym fotografem, żeby nie przynudzić powatarzalnością. Bo jeśli to są jej najlepsze zdjecia, to jest za dużo ujęć przeciętnych i to fachowiec zauważy. Lepiej zaprezentwoać się mniejszą ilością, ale naprawdę dobrych zdjęć, co stworzy wrażenie, że reszta też musi być dobra, niż pokazać za dużo i to wrażenie rozwiać;) to tak pół żartem, ale do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czy my tu dzis pogadamy o sprawach ślubno-weselnych?? zabulino - co z ta moja bizuteria ewentualna ( ZA 21 zł ;)) bo to juz tak malutko czasu zostało, nie wiem czy wypuszczac sie na poszukiwania czy czekac na twoje dzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelko, dlaczego dopiero teraz zaczynasz pisać tak, że mogę spokojnie z Tobą porozmawiać? Zaoszczędziłoby to sporo niepotrzebnych pretensji, gdybyście pisały w ten sposób od początku. Ja uważam, że NIE POWINNO SIĘ wyśmiewać ani z czyjejś choroby, ani z czyjejś rodziny, ani z czyjegoś głupiutkiego nawet przyzwyczajenia. A piszę po prsotu dlatego, że jeśli Moder w tamtej sytuacji wywlókł na barykady argument wolności słowa (co było zwyczajnie głupie i od razu prorokowałam, że się to kiedyś zemści) to powinien się tego trzymać. Wg mnie ten argument był zupełnie nietrafiony, a wolność słowa też powinna mieć ograniczenia, ale trzeba być konsekwentnym. Jeśli w imię wolności słowa odmawiało się \"obrony\" jednej osobie, to nie można inaczej potraktować drugiej. Dlatego był to od początku argument głupi, c.b.d.u.. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - czyli kolczyki z perełkami? Jeśli się decydujesz, kupię w środę półprodukty i w czwartek Ci je zrobię. Poślę Ci maila po powrocie z zakupów. pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
Marcy jogurt albo osłonowo np.Lacidofil ,Lakcid.To są specyfiki zawieające specjalny szczep bakterii i ochraniają żołądek.Dziewczyny w tamtym tygodniu pyta łam Was o solarium ale wyczytałam że można też użyć beta0-karotenu w tabletkach i dziś kupiłam za 8zł 90 kapsułek podobno poprawia się kolor skóry a w razie opalania szybciej łapie się słonko.Zobaczymy bona razie na słońsce nie ma co liczyć a lipiec blisko i mój mężczyzna za pół miesiącajuż spłynie z morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuulina odszyfruj ten kod c costam costam costam jestem pozytywnie zaskoczona ze kiedy w koncu dyskutujemy powazne kwestie da sie to zrobic bez obrazania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino - tak:) ale komplecik z wisiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×