Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Jesteś wielka! :D Miałam czuja, że oddałam Ci te maleństwa \"w dobre ręce\" :D No, ale ja już śpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam flegmatyczko - zgadzam sie z poprzedniczkami - Windą do nieba jest bleeeeeee na pierwszy taniec, zreszta ja nigdy nie przepadałam za tym kawałkiem my mamy 4 typy i jeszcze nie mozemy sie zdecydowac a TO juz tak blisko...... powstał wkoncu plan na wieczór panienski i kawalerski robimy je 14 czerwca bo 15 to Boze Ciało i wszysscy napewno mają wolne:) maniusia , senioritka!!! - przywołuje was do kompa i napisać jak sie sporawy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
Witajcie dziewczyny Marcy tak mój mężczyzna jest marynarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ keyti ojej to ty czesto samotnie wyczekujesz powrotu, ja bym nie mogła byc dziewczyna i zoną marynarza, jego wiecej nie ma niz jest co nie? ewus - ale ty silna kobitka jestes. UZNANIE. ja bym nie dała rady tego udzwignąc, napewno siłe Ci dała miłość Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
odnośnie tego walca to nie śpiewała tego Irena Santor?Ja nie mam pomysłu na piosenkę ale wczoraj dostałam dobrą wiadomość dostaliśmy 30% rabatu na nocleg dla naszych gości w hotelu,to już coś trochę mniej kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
Tiki ale on pływa po Bałtyku i kiedy już tam kupimy mieszkanko to po każdym 3-4-5-dniowym rejsie będzie w domu.Sory za te przerwy ale pracuję i od czasu do czasu mogę doskoczyć do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
tiki a jakie masz pomysły na pierwszą piosenkę bo mój ślub 1.07 nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tylko na chwile z \'sasiedniego\' forum ;) flegmatyczka i ami- pojawilyscie sie i zniknelyscie, a tak sie ucieszylysmy z naplywu nowej krwi ;) ;) ;) zagladajcie jesli macie ochote! marcy, a ja cie znam i to osobiscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
Ewuś trzymaj się jestem z Tobą sama teraz przeżywam niepewnośc co z moją córcią chociaż ma 8lat ale czekamy na decuyzje onkologów jutro chyba się już czegoś dowiem B ądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPRASZAM
Wszystkie dziewczyny którym ublizyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na początku
Może było śmiesznie(na samym poczatku)...nie taki miał byc cel...i koniec tego całego zamieszania..Prawda jest taka że kazdy ma radości i smutki w życiu.I Wy i ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ewa, pewnie już po mszy. Bardzo przykra rocznica. Podziwiam Twoją siłę i myślę, że bierze się ona z miłości. Niech Tobie los wynagrodzi po stokroć to, co przeszłaś. Zabulinko, te zdjęcia są taaaaaaaaaaaaakie słodziutkie.... urocze. Nie potrafię wybrać które mi sie najbardziej spodobało, są cudne :) W sprawie prezentacji: dane na pierwszej str. są pełne :) Pierwsza piosenka u nas nadal jest niewiadomą, może DJ coś zaproponuje. Windą do nieba... nigdy bym tego nie wybrała... kompletnie nie pasuje do ślubu z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka a skad znasz ma przerazajaca twarz? i z jakiego sasiedniego topicu? ewa - silaczko nasza modraszek - dzieki za pomoc co do 1 piosenki to my na 90% iris - goo goo dolls ps o ktorej wy dziewczyny wstajecie? to srodek nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Matko Boska zaspałam do pracy. Gdyby nie Straż Pożarna i jej sygnał nie wstałabym. Swoją drogą coś się stało w moim bloku: ( 3 wozy strażackie i 2 karetki: ( hanulko—Pewnie, że będę do was właziła oba topici są pełne wartościowych kobietek, które mogą mi wiele doradzić. Modraszku, zabulinko- Dziękuje za doradzenie w wyborze piosenki. W takim razie ‘’Windą do nieba’’ odpada. Zastanawiam się nad tym walcem. Agatko zgłaszam się do ciebie; ) Jak masz takowy utwór, to zechciej mi go przesłać będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na 8 u dentysty - o łow znow prawie zemdlałam, wziełam znieczulonko i bylo lepiej , a o mały wlos przegapiłabym termin bo juz pytałam dyrektora czy moge sie urwac jutro rano patrze w kalendaz a to dzis 30.06 i ledwo zdazyłam, alez mam zdretwiałe dziaseło i policzek cały lewy. ciesze sie ze doszło wreszcie do zgody i do przeprosin:) niech powroci swietnosc naszego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodłam się
chciałam wejśc bo topik wydaje mi sie ciekawy a tu patrze a rozmowy sa chyba nie na temat i zawiodłam się, jedna o dentyscie mówi , ach.........kiepski temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a nasze pomysły na 1 taniec to: - Metro \"Na strunach szyn\" - Farba \"Chce tu zostac\" - Bajor \"Ja jestem bogaty\" - to mi mx\'ik podsuneła🌻 dla ciebie - i jeszcze jedna, ale teraz mi umkło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiodłam sie - a jaki temacik cie interesuje ze ślubno-weselnych oczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo tiki fajnie ze tego upierdliwca zeba bedziesz miec z glowy he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam - milo mi sie zrobilo jak to przeczytalam keyti - czemu musiecie czekac na decyzje onkologow - czy z twoja coreczka cos nie w porzadku? trzymam kciuki zeby to byly same dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marcy to nie ta 8 nieszczesna ja narazie zostawiamy, to inne zrobiłam dziury! ale dosc juz o dentystach. marcy a wy macie poprawiny? my mamy i na poprawiny zaprosiłam dodatkowo na same poprwiny) 3 znajomych - chcemy zeby poprawiny to byla taka bardziej impreza dla młodych, inna muza i tance:) koncza sie o 19 i potem planujemy przeniesc sie do brata do mieszkanka i imprezowac do rana:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas porwain mialo nie byc i typowych rzeczywiscie nie ma ale mamy mase gosci przyjezdnych - i moja mama powiedziala ze bez obiadu ich w droge nie pusci - a z e sala i tak zaplacona na 2 dni - wiec ten obiad tam bedzi - na poczatku mial byc tylko dla osob ktore spia u moich rodzicow ale mama mi kazala angolom tez o tym napisac i zadziwiajaco duzo osob potwiwrdzilo - tak ze mysle ze z 50 osob bedzie wszystkiego razem tylko nie iwem jak ja to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HelloMarcy, Tiki:) Ja dziś nie mam za bardzo czasu i dużo się udzielać nie będę:) ale przyszłam się przywitać:) jak si podobały koteczki??? Dostałyście mailiki?:) Tiki- koniecznie napisz, co z tą biżuterią - napisałam Ci maila - bo jutro jestem w Krakowie i mogę kupić co trzeba:) Bidulo ty, ja teżm usze chyba kiedyś w końcu tego denta odwiedzić... brrr... ale ja CAŁA nie znoszę dentów - moje zęby też:) Zrobiły mi zatem tę przysługę, że są z rodzaju \"niebolących\". Jak mi powiedział jeden chirurg szczękowy - mam tak, że jak zrobi mi isę dziura, to od spodu ząb sobie szybko odkłada miazgę wtórną i izoluje tą dziurę od nerwu. Sprytny patent, co? :D Tylko małą mam przez to motywację, żeby iść do denta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - tak samo jak ja, damy rade:) no wlasnie u mnie dltego poprawiny sa wogole, że duzo gosci przyjezdnych, spia w hptelu i co mieli rano wstac i bez pozegnania pojechac, o nie tak byc nie mogło, dlatego poprawiny sa po to by obiadzik zjesc i odsapnąc dla cieo, a dla nas dopiero prawdziwe hulanki i swawole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodłam się
myslałam ze tu się tylko porusza tematy własnie o slubach, wrazenia, spostrzezenia, porady a nie to co kto robił dziś czy był u dentysty czy przypalił kotleta czy mu pies nasikał na chodnik.:D ja za rok planuje slub i tez mam rózne pytanie. bede miała tez gosci z daleka a raczej wszystkich no i pokóje w hotelu do 12.0o w połusnie, a potem co? bez obiadu mają jechac? chyba muszą o 13.00 coś zjeśc a za to pewnie tez się łaci, a powiedzcie mi czy wasi rodzice biora na weseliska kredyty czy jak? ja się zastanawiam bo do bogaczy nie nalezę i martwię sie ....wszystko kosztuje i te hotele dodatkowo dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - a co tobie sie stało ze wstalas o tej porze? tym bardziej ze pogoda paskudna ze hej jak cie \'widze\' to mi sie od razu humnor poprawia masz na mnie wplyw antydepresyjny m chory a nja nawet nie wiem co mu kupic zeby tak nie kaszlal - sama przez niego n ie spie jutro go biore do lekarza a dzis mam zamiar mu ugotowac ostry rosol - moze pomoze plus aspiryna i wit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiodalam sie u mnie goscie sami placa za hotel - mam duzo obcokrajowcow wiec bym nie wydolila finansowo czesc rodziny z pl spi u moich rodzicow i cioci w tej samej miescowosci co slub i wesele jak bedzie malo miejsca to jeszcze u mojej przyjaciolki a czesc jedzie w ten sam dzien (sa kierowcy do odwozenia) bo to dystansy z rzedu 10-40 km na topic8u sila rzeczy pojawiaja sie watki poboczne bo my sie tu juz dlugo znamy i gadamy o wszystkim ale jak cie cos intryguje to zadaj pytania i postaramy sie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×