Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

katka ma recja i wszystkie juz mezatki to potwierdza - to jest tak radosny i wesoły dzien ze nie ma co myslec o stresie i nerwach - zobaczcie jeszcze nieżony - wszystkie mężatki wam to powtarzają!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam stresa z innego powodu - w piatek ide do lekarza na pierwsze usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki no właśnie ja jeszcze ci nie pogratulowałam:) życzę ci żeby wszystko było dobrze:D tak jak u mojego chrześniaka chociaż biedaczyna ostatnio kolki dostał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki katko:) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, to jest dla mnie szok do tej pory, nie sadziłam ze tak odrazu nam sie uda, ze za pierwszym razem juz strzelimy gola:P a kolki to niestety czestosc u dzieci, ale wyczytałam ostatnio ze są takie fajne butelki - skonstruowane tak ze powietrza dziecko nie zasysa - moze zakup chrzesniakowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a jak ty sie czujesz co? przestalas palic mam nadzieje? mi sie udalo. napisz cos wiecej bo jestes nasza pierwsza topikowa ciężarówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki maluszek ma miesiąc i jeden dzień i dalej pije z piersi swojej mamusi wiec na razie butelka odpada - zdjęcie małego chyba wam wysłałm? :P takie jak zasłaniamy go przed słońcem:P ale był kochany:D a tak wogóle to masz jakieś objawy typu wymioty, zawroty głowy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Katku dziekuje za fotki wygladałas slicznie sory wygladaliście przeslicznie świetna sukienka. Marcy nadal prosze o twoje fotki bo nie dostałam. Tiki Tak opowiadaj jak się czujesz jako przyszła mamusia maleństwo ci dokucza i mam nadzieje ze wytrwasz w tym ze nie palisz. Demiselle dobrze pamietam ze slub masz 2 wrzesnia o 16 w Świetej Annie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bire slub w pazdzierniku czy jest tu ktos kto wybral ten sam miesiac z checia sobie z kims pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bire slub w pazdzierniku czy jest tu ktos kto wybral ten sam miesiac z checia sobie z kims pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub mam 28 pazdziernika i najbardziej to sie boje ze bedzie bardzo brzytka pogoda chociaz nato niema reguly bo i w lato pogoda moze sie popsuc termin wzielismy tylko dlatego ze to byl ostatni termin wolny na wynajecie sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie:) te które są od zawsze i te, które dołączyły. Słuchajcie dziewczynki. Przeczytałam o spisywaniu aktu ślubu w Kościele przed ślubem. Zadzwoniłam do księdza wczoraj, ponieważ miałam zadzwonic i umówić się na spotkanie tydzień przed ślubem (być może właśnie w celu spisania aktu), jednak ksiądz w sobote wyjezdza i chce umówić się na przyszły tydzień. My będziemy mogli być razem u księdza w czwartek lub piątek, ślub będzie w niedzielę, zdążymy z tym, nie będzie zbyt późno?? Gdzieś przeczytałam, że spisuje się to 2 tyg wcześniej, no i ciut się zmartwiłam. Tak w ogole, to myslalam, że wszystko już mamy załatwione z papierami, ponieważ już jakiś czas temu doręczylismy dokładnie wszystko z wyjątkiem kartek od spowiedzi. Jak to jest?? proszę odpowiedzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wtej chwili u narzeczonego w Dani poniewaz on tu pracuje jestem u niego juz 5 miesiecy przyjechalam tu pracowac teraz niestety juz niepracuje i niewiem jak bedzie puzniej ale narazie ja wracam do polski a poznalismy sie w szkole chodzilismy do jednej klacy i pod koniec technikum los nas zlonczyl i tak juz jestesmy dwa i pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilaz - w pazdzierniku slubuje mx, narzeczona i ewa-marchewa:) a ja czuje sie jako tako, miewam zawroty głowy i tak mi słabo czasami, pobolewa mnie głowa, boli dół brzucha, i piersi potwornie mnie bolą, nie pale juz miesiąc, niestety w pierwszych dniach ciazy popalałam i zdazylo sie piwko nie wiedzac ze jestem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz jak zjedziemy za 3 tygodnie do polski to zaczniemy zalatwiac formalnosci mam nadzieje ze zewszystkim sie wyrobimy narazie bylismy tylko u ksiedza a powiec mi czy koniecznie trzeba chodzic na nauki przed malrznskie bo niewiem czy my bedziemy miec na to czs i ile godzin tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, jeśli Cie niezbyt męczę, to jako, że jestes już mężatką, mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie?? Nurtuje mnie sprawa tego aktu ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauki można załatwić weekendowo. Wówczas są to dwa dni, platne 70 zł od osoby, a następnie musicie zaliczyć 3 wizyty w poradni życia rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilaz, to zalezy od parafii, my chodziliśmy 2 tyg, prawie codziennie przez 2 tyg. zalezy jak jest u Was. na nauki nie musicie chodzić, jeśli macie ze szkoły takie żaświadczenie że odbyliście nauki na katechezie czy coś takiego. kiedyśku, ja protokół podpisywałam jakieś 2,3 miesiące wczesniej. najlepiej zadzwoń i zapytaj księdza czy nie będzie za późno wtedy jak wam pasuje? zapowiedzi już daliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) kamilaz a gdzi jestes? nie masz mozliwosci tam nauk zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toest naprawdebez sensu bo ja w szkole robilam kurs przed malrzenski a teraz i tak bede musiala chodzic na jakies nauki jak kochac swoich mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zainteresowanie:) My protokół już dawno mamy spisany. Mamy odebrane i złozone w kościele również zapowiedzi, świadectwa nauk i poradni, wszelkie możliwe akty i papiery z USC. Myslalam, że to koniec, że już wszystko będzie załatwiane poza nami. Ksiądz z reszta nie mówił już o żadnych papierach tylko niby chciał się spotkać, by wszystko doustalać. Teraz jednak przeczytałam na innym topicu o czymś takim jak spisywanie AKTU ŚLUBU 2 tyg. przed ślubem i zgłupiałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj niemam morzliwosci na takie naukijestem w Dani i nawet troche nieznam tego jezyka pozatym tutaj jest malo katolickich kosciolow oni raczej sa prawoslawni czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - mi sie zdaje ze to bzdura ktos sobie chyba z protokolem pomylil ja nic takiego nie spisywalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×