Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

halo katka obie juz po jestesmy dołączyłyśmy do szanownego grona mężatek.... opowiadaj jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy🌼 wszystko było tak jak zaplanowaliśmy:) salę stroiliśmy dwa dni ale warto było i do tego całkiem zabawnie do ślubu jechaliśmy kabrioletem - bo czym pojedziemy to do końca nie było wiadome ze względu na pogodę w pierwszy dzień bawiliśmy się do 4 a w drugi do 24, a w poniedziałek rano posprzątać salę i znowu goście hehe mimo że jestem straszny śpioch jakoś zmęczenie wcale mnie nie dopadło, miałam siły na wszystko i wytańczyliśmy się z B. za wszystkie czas, teraz już tak dobrze razem tańczymy, że niepotrzebny nam jest zaden kurs:P z tego co czytałam u was też było bardzo fajnie - czekam na obiecane fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijecie mnie dziewczyny ale zapomnilam płyt poprosze moje kochanie zeby mi przyniosło na lunch break musicie sie wiec uzbroic w cierpliwosc niestey przez moja skleroze katka - podziewiam twoje sily witalne my na drugi dziern mielismy obiad ktory sie skonczyl ok 18 i bylam martwa ze zmeczenia pozniej mielismy gosci u nas w mieszkaniu o 20 i mimo to ze wszysycy jeszce sie bawili ja poszlam spac o 22 bo nie bylam w stanie dluzej wysiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy w każdym razie były to dla mnie niezapomniane i najcudowniejsze chwile i bardzo dobrze czuję się w roli żony B.:D od czwartku do niedzieli pojechaliśmy sobie pod namiot na Jurę i większość czasu przesiedzieliśmy nad wodą, wypoczełam na tyle, że w pracy nie chce mi sie teraz nic robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróż dopierop przede mną jutro ostani dzień w pracy chociaż obijam sie równo wszyscy juz myślą o wakacjach i nik mi nic nie wysyła do tłumaczenia ja ma zamiar sie wybyczyć za te wszystkie lata w których nie miałam wakacji nich zyją wakacje pod palmą, hurrra!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pojechalibyśmy gdzieś dalej, ale ja nie mam tyle urlopu przez ciągłe przedłużanie umowy o pracę:( ale nie marudzę, bo nie wiem co nas może jeszcze czekać:P dzieci jeszcze nie plaujemy (w sumie co będzie to będzie) wiec może uda nam sie jeszcze gdzieś pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, coś długo mnie nie było. Zaległosci w czytaniu wielkie, ale mamy takie zamieszanie, że szkoda gadać. Od piątku ciągle na nogach, usiąść nawet nie mam czasu. Wczoraj miałam przymiarkę (2) i okazało się,że cały dół do zweżenia. To chyba ze stresu :-). Ale sukienką zachwycali się wszyscy. W niedzielę dopadła nas przeprowadzka i cały dzień tak zleciał.A od dzisiaj dalsza część remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello demiselle nie mam jeszcze twoich zdjęć, mozesz mi wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełek ja jeszcze nie rozsyłałąm ale nie mam jakims cudem z twojego slubu przyślij please na mój gmail bo tam sie lepiej oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i również proszę o zdjęcia :) marcy wytłumaczona :) a co z diabełkiem i katką?? czekam na foteczki z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja mam zdjęcia, ale za to komputer okropnie stary i powolny więc poślę je dzisiaj z domciu:) do tego czasu zdążycie poczyścić skrzynki:P i oczywiście czekam na zdjęcia pozostałych ślicznotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe mieć po 13 czyścić skrzynki bo tego dużo jest będe wysyłać w kawałkach zeby wam kompy nie padły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to czekam i zabieram się za czyszczenie skrzynki :) mam nadzieję że dziś w końcu podłączą mi neta w domu to sobie obejrzę Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co diabełek, możliwe że wysyłałaś, ale tyle tego już bylo że niepamiętam. jak możesz to puść jeszcze raz, nic się nie stanie ;) a wiecie może co jest z tą stronka agatki?? bo mi jakoś się nie otwiera, a jak się już otworzy to nic tam nie ma... stało się tam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Witam w końcu młode mężatki :) to wspaniale, że wszystko się udało :) Marcy to w ogromnym zniecierpliwieniu!!!! ;) Zabulinka czy używasz jeszcze tego meila mmklepaccy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj diabełku, nie dostałam jednak od Ciebie tych zdjęć, z moją pamięcią nie jest jednak tak źle :) wyglądaliście pięknie :) oboje :) i czekam na inne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak nie gotuj sie tak bo wyparujesz he he he a poza tym ktos mi tu miał zdjecia kielszków przysłać chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobmy tabelek mezatek i nie mezatek, bo zaraz nam sie zacznie mylic.. ile nas mezatek juz jest? wpisujmy sie... senioritka - 03.06.2006 maniusia - 03.06.2006 diabełek-mały - 17.06.2006 tiki-tak - 17.06.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Katka - wreszcie - relacjonuj kochana! I zdjecie please! :)) Marcy - mam nadzieję, ze popołudniu cos doleci na nasze skrzynki :P (nie przejmuj sie tez mam skleroze jak diabli - musze sobie wszystko zapisywać jak dziadek 80-letni :D) Kasiaczku - lepiej? Mam nadzieję :)) Naprawde szkoda Twojej energii na takie akcje - postaraj sie o tym nie myslec :)) Pomysl z tabelka - mezatki i panny jest super!!! Szczerze - gdyby nie suwaczki, to zupelnie nie moglabym nic skojarzyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w jednej tabelce, kopiujmy: senioritka - 03.06.2006 maniusia - 03.06.2006 diabełek-mały - 17.06.2006 tiki-tak - 17.06.2006 katka 22-07-2006 marcy 22-07-2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×