Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dziekuje odlicza ale czy to nam wyjdzie nie wiem nie mówie nic ale wiemyjedno chcemy byc razem i staramy sie to uczynic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini i o to chodzi :) abyście byli razem mimo wszystko. Nie ważne czy ktoś jest przeciwko, nie ważne czy ktoś się śmieje ważne że Wy tego chcecie i do tego dążycie!!!!! Tak trzymaj :classic_cool: :D A Kiedyśku i Ethaath życzę wszystkiego co najlepsze!!!! Zdrowia🌻 szczęscia 🌻pomyslności i dużo miłości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny ze trzymałyscie kciuki wasze wszystkie wypowiedzi podsyłałam mojemu. Moze to pomogło . Ale napewno pomogło to ze trzymaliscie za nas kciuki i co niektóre tak jak napisały nawet sie pomodliły za nas DZIEKUJE WAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz znikam spać dobrej nocy A przyszłym mężatkom jeszcze raz wszystkiego naj naj naj naj lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, widze, ze tu juz cisza, ale i tak napisze pare slow :) kini bardzo sie ciesze, ze wszystko sie zaczelo ukladac 🌻 ja dzis powoli zaczynam sie pakowac, a wlasciwie to jeszcze nie zaczelam tylko sie na to nastawiam ;) jutro pewnie bede zaganiana bo jeszcze male zakupy mnie czekaja, pakowanie wlasnie i pewnie wieczorem jakas mala imprezka bo nocuja u nas przyjaciele, z ktorymi razem lecimy. no a w niedziele nad ranem na lotnisko i lecimy! lot mamy po 7 rano wiec musimy wczeeesnie wstac ;) ale chetnie wstane jednakowoz :D Etaath i Kiedys: zycze Wam samych szczesliwych chwil i aby dzien slubu byl poczatkiem najpiekniejszych dni zycia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka to życzę udanej podróży do kraju!!!! :) jak przylecisz odezwij się czy wszystko ok!!!! Tijka ile jesteś już w GB????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam Ci powiedzieć, że świetnie wygląda ta fryzurka z tymi dwoma kolorami :) bardzo ciekawe :) taka delikatna. Też chcę coś w tym stylu tylko nieco wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasiak odezwe sie na pewno,tylko teraz bede zalatana juz pewnie do samego slubu, wiec bede mniej aktywna pewnie , ale bede:) a wlasnie Nobi, ja tez bym chetnie Twoja fryzure zobaczyla, wiec prosze o przeslanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moj post o pracy zostal zignorowany. Weekendowym przyszlym mezatkom zycze wszystkiego najlepszego! Udanego wesela i szczesliwego zycia przy boku ukochanych mezczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi nie został zignorowany :) super, że udało Ci się znaleść pracę i to w swoim zawodzie :) Ja uciekam robimy imprezkę u Robka na działce :) do zobaczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak zwykle nie mam czasu za Wami nadazyc moj slub za 3 tyg, a ja chodze jak struta, gorzej.. od kilku dni tylko rycze :( musialam w czwartek uspic moja psinke :( :( :( stracilam przyjaciela, ktory byl ze mna przez cala podstawowke, liceum i studia zle mi strasznie :( ciagle sie lapie na tym, ze sprawdzam np czy ma wode w misce, a miski juz nie ma.., ze patrze na zegarek czy juz z nia nie trzeba wyjsc, po czym przypominam sobie, ze juz nie bedzie spacerow.. mam nadzieje, ze u Was wszystkich radosc pelna para 🌻 sciskam Was, a tym, ktore maja w ten weekend slub skladam najserdeczniejsze zyczenia tak samo i tym, ktore to wazne wydarzenie maja za soba, a ktorym ja jeszcze nie mialam okazji zyczyc trzymajcie sie ps nie mam teraz nastroju tu zagladac, ale jak ktos czasem skrobnie mi trzy slowa na maila to zawsze przeczytam i odpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No to co ale czemu trzeba było ją uśpić??? Chora była??? Przykro mi sama mam psiaka, który jest z nami od 13 lat i nie wyobrażam sobie, że kiedyś zdechnie :( Ethaath już męzatka ;) a Kiedyś ma dziś swój wielki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethath, kiedyś wszystkiego naj. Spełnienia w yżciu z ukochaną osobą i szczęścia malującego się na buzi już do końca życia Wi gratuluję nobi fajna fryzurka, chociaż ja zwolenniczką koków nie jestem no to co tak mi przykro:( nas chyba to też niedługo czeka... Nawet nie chcę o tym myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, agatka- dzieki 🌻 moja psinka po prostu byla juz stara i chyba ogolna niewydolnosc organizmu choc serce nadal (jak zawsze) miala bardzo mocne od jakis 2 miesiecy nie najlepiej sie dzialo, czesto zalatwiala sie w domu, czasem, hmmm, nie wiem jak to nazwac, lapala jakies takie \"zawieszki\"- jakby nie wiedziala co ze soba zrobic ale to jeszcze nic juz od jakies 2 tyg ostatnich wymiotowala codziennie zolcia, co ja strasznie meczylo a 2 ostatnie dni byly koszmarne, leb trzymala tak spuszczony jak kon, gdy ciagnie woz, nie miala sily go podniesc nie miala juz swiadomosci chyba, czasem chodzila w kolko np ostatni dzien juz nie jadla i nie pila jak na nia patrzylam to ryczalam caly czas, tylko lzy mi na nia kapaly :( w srode jak wrocilam to myslalam, ze jest lepiej, bo pierwszy raz od jakiegos czasu juz merdala ogonem- witala mnie zawsze, ale czasem tylko podchodzila, a w srode pomerdala ogonem pozniej przyszla do mnie, siedziala ze mna, nawet \"zebrala\" przy obiedzie i zjadla kawaleczki kurczaka, ktore jej dalam nie wiem, moze psy przeczuwaja, kiedy zbliza sie ich koniec i zdobywaja sie resztkami sil na cos w rodzaju pozegnania... ale wieczorem niestety znow zwymiotowala, wymeczylo ja ta strasznie i po tym wlasnie miala juz ta glowe tak spuszczona, tylko lezala, albo chodzila w kolko nie moglam patrzec jak sie meczy i nie chcialam byc na tyle egoistyczna, zeby trzymac ja na sile przy zyciu weterynarz powiedzial, ze to starosc, ze nie ma sensu jej meczyc zasnela ponoc w chwilke, nie cierpiala powiem Wam, ze troche mi wtedy ulzylo, bo najgorzej mi bylo patrzec jak cierpi to juz w ostatnie dni nie byl ten sam pies, chuda sie okropnie zrobila, oczy bez wyrazu, jakby strasznie zmeczone godze sie z tym, bo dlugo z nami byla i miala dobre zycie, rozpieszczana byla ;) ale poplakuje jeszcze, bo strasznie tesknie za tym psem po prostu czuje, ze stracilam nigdy niestrudzonego przyjaciela, zawsze wiernego i to boli :( ale bedzie dobrze, musi byc milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny pozdrowienia z turcji. napisze cos wiecej jak wroce czylı w pon (przyszly). buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy Tobie to dobrze :) wypoczywaj!!!! Należy Ci się tylko nie przesadzcie ze słońcem ;) pewnie pogodę macie piękną!!!! 🌻 Wracajcie cali i zdrowi!!!!! No to co a nie myslisz aby kupić sobie drugiego pieska, szczeniaczka który choć trochę zastąpi tamtą psinę??? Czasem drugi zwierzak potrafi załagodzić stratę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie w Polsce :D wi gratuluje ! no to co bardzo mi przykro... etaath, kiedys, jeszcze raz wszystkiego najlepszego! klade sie spac, bo jestem potwornie zmeczona po 2 dobach prawie bez snu.... ;) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiak84
Witam :D Tijka witaj w kraju :) dobrze, że już jesteś. No to za niecałe dwa tygodnie ślub :) A pogoda u mnie lepiej nie mówić. Okropna :O pada zimno, nosa nie wystawię dziś nawet przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane mam chwilkę więc pisze. Zdjęcia wszystkim wam wysłałam (fryzurki) ale widze że nie wszystkim doszły więc jak tylko będe \"luźna\" to wyśle jeszcze raz. buziaczki dla wszystkich:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia jeszcze raz z firmy więc nie odpowiadajcie na ten adres tylko na prywatny jak by co:) knobi3@interia.pl jeśli do kogoś nie doszły to krzyczcie:) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi dzięki za zdjęcie :) drugi raz go dostałam ;) super fryzurka 🌻 Nobi to od kiedy masz urlop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku ciesze sie ze ci sie podoba:) co do urlopu to niestety nie mam go wcale...prowadze swoja firme wiec urlop to pewnie w sobote sie zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście robaczki? ktoś tu wychodzi za mąż za 5 dni i potrzebuje wsparcia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wpadam tylko na chwilke z wazna sprawa :)) Jutro idziemy do tej nieszczesnej 1 spowiedzi przedslubnej - powiedzcie prosze czy kartke daje sie ksiedzu przed spowiedzia czy po?? - zeby ja podpisal i podbil - no i czy sie nie bedzie wsciekal jesli bedziemy sie spowiadac na mszy???? A w ogole to sie stresuje ;) pozdrawiam Was kochane i czekam na info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly kartkę dajecie PRZED spowiedzią, aby ksiądź wiedział, że to Wasza pierwsza spowiedź przedślubna. POwodzenia ;) Nobi co jest??? Mów w czym rzecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×