Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hej - my dalismy kartke po spowiedzi, poprostu na poczatku jak podeszlismy do konfesjonalu powiedzielismy ze: Jest to moja pierwsza generalna spowiedz przedslubna, z calego zycia, wyspowiadalismy sie i na koncu odchodzac dalismy karteczke :) - u nas tak to przebiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik podupada
topik podupada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak gada sama z sobą
a topik i tak zdycha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EThaath dzieki za zdjęcia :) wyglądałś super 🌻 a samochód mieliscie odjazdowy!!!!!! ;) Życzę przyjemnych wrażeń podczas podróży poślubnej i \"do zobaczenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pusciutko pusciutko coraz b
oj pusciutko pusciutko coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :))) Widze, ze pomarańczki próbuja wejsc na topik hehehe Aj musi sie im strasznie nudzic :)) :P Ethc- dzieki za foty, no cudnie bylo :)) Zazdroszcze Ci, ze jestes juz po :D My miielismy dzisiaj zaliczyc 1 spowiedź - oczywiscie nic z tego nie wyszlo - moze jutro sie uda.........moze :)) Kasiak - jak sie czujesz moja droga na miesiac przed?? I kiedy bedziesz w Krakowie?? pozdróweczka dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly A czemu nic z tego nie wyszło???? W Krakowie nie wiem kiedy będę, jak na rzie nie zanosi się na to :O A jak się czuję, no cóż wolałabym być już po tym wszystkim. Teraz nie mam nawet czasu o tym mysleć, za dużo mam na głowie. Muszę uczyć się, mam poprawkę 5 września a termin coraz bliżej. Co do wesela, to jutro spotykamy się z kucharką omówić menu. Nie chce mi się tam iść, ale jak nie pójdę to mamuśka ustawi dania po swojemu :O i mus trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiu na planach sie skonczylo :P Mielismy gosci przez weekend (moja siostra z chlopakiem, moj brat - lazilismy tu i tam - pojechali dopiero wczoraj) - dzisiaj z Miskiem powstalismy o 1h po popołniu i jakos chyba nie bylismy przygotowani PSYCHICZNIE zeby pojsc do spowiedzi - jak sie uda, to jutro sie wyspowidamy w Kosciele Mariackim - bo wybieramy sie za graniturem :)) W piatek z moja mama i siostra jedziemy do Bytomia mierzyc moja kiecke :)) Tzn ja ją bede mierzyc, nie wspolnie :)) W nastepny weekend wypada mi wypad :P do rodziny i to takiej najbliższej, bo wyslalismy im zaproszenia tylko poczta :)) i teraz chcemy pojechac :)) A w ogole Kasiu to malo czasu nam zostalo ....chyba to ostatni taki luźny weekend :)) Wiesz , chcialabym byc juz po.... :D :D :D a tak w ogole to czekam na Ciebie z wystęsknieniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati i na pewno się spotkamy na kawce ;) ale chyba dopiero po ślubie jako mężatki :) Wiesz tak teraz myslę, że teraz to też był nasz ostatni wolny weekend w następny do chrzesnego idziemy, następny imprezka u kuzyna i we wrześniu ostatnie dwa tygodnie :) A co najgorsze to ta moja obrączka co oddałam do powiększenia nie jest jeszcze gotowa, miałabyć na 9 sierpnia i jak dzwoniliśmy wczoraj, babeczka powiedziała, że jeszcze jej nie ma :O spoko nie. We wrześniu pojedziemy po nią, bo teraz za bardzo nie mamy czasu kiedy po nią jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - no pewnie, ze sie spotkamy :) :) :) Na kawce, czy na piwku (jak bedziesz mogla :P) - choc ja i moj misiek tak sobie ostatnio folgujemy, ze niewiadomo, czy cos z tego nie bedzie :) Ale jak bedzie, to bede sie cieszyc - i to jeszcze JAK! - my nastepny weekend jestesmy u rodziny - potem jedziemy po odbiór mojej kiecki i klepnąc wszystkie sprawy w Zywcu - 2 wrzesnia - to moj panieński w Krakowie spedzony jeszcze :P - 9 wrzesnia - of course w Zywcu, aby dograc ostatnie sprawy - 16 wrzesnia.... no comments :P Kasia a jaką Ty bedziesz miala te obrączke 13 czy 14?? Bo ja normalnie nosze 13 - ale zamowilam 14 i ostatnio ubralam ją na palec ...................i wiesz chyba schudły mi paluchy, bo troche spada :P ale nie az tak bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też normalnie noszę 13 :) i taką też zamówiłam, ale po przemysleniu daliśmy ją do powiększenia na 14 wiadomo obrączka to nie pierscionek który można zdjąć jak palce zgrubna. Za dużą wagę przywiązuję do takich rzeczy. I tu sie zaczęło, czekamy już ponad miesiąc. Niby do końca miesiąca ma być, ale wiadomo. To znaczy, że coś będzie????? :) Małego???? :);) Byłoby super!!!!! Życzę Ci tego!!!! U Nas na razie nic :( mam okres. Ale w sierpniu mamy zamiar się starać. Rozmawialam z mamą na temat dziecka i jest szczęśliwa, powiedziała że jakby co mam w niej wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sprawe przemyslalam i kazalam zrobic obrączke o rozmiarze 14 :)) Co do czegos malego - to nie wiem czy cos nie zmajstrowalismy :D Jestem cały czas na tabletach - ale ostatnio jednej zapomnialam, potem którąś z rzedu zapomnialam.....wiec niewiadomo co bedzie :P :P P dobrej nocy! ja tez powoli spadam, jutro ZNOW do pravy Ach! Och! Ech! jak mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Bardzo bardzo Wam dziękuję za wspaniałe życzenia.:):):):) Dopiero dziś się odzywam, ponieważ byłam mocno zaaferowana;). Chciałam powiedzieć Wam, że jestem przeszczęśliwa:):):):):):) Z wielu powodów. Zdarzyły się nawet takie sprawy, jakich się nie spodziewałam:), bardzo miłe, a poza tym oboje czujemy się nazwyczajnie teraz, spokojni, spelnieni, poprostu szczęśliwi:) Z całego serca życzę Wam tego rodzaju odczuć w stanie małżenskim:) zaraz napiszę coś więcej, tylko nadrobię ciut zaległości forum:) :):):):):)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku, nie oddawaj obrączki do powiększenia:) Ja nosiłam 13 i w tygodniu przedślubnym zwężałam i obrączkę i pierścionek, bo mi zlatywały, teraz mam 12 i są swobodne. Myślę, że przed ślubem, jeśli nie męczy się specjalnie rąk to raczej smukleją niż rozrastają się, nie powiększaj...ale oczywiście zrobisz jak uważasz:) Holly, odnośnie spowiedzi to szczerze polecam Dominikanów, niedaleko Mariackiego. Na Stolarskiej 12. Tak jak pierwszą spowiedź przedślubną miałam beznadziejną u Kapucynów (podobno są fajni, mnie się trafiło jakoś gorzej), tak druga u Dominikanów była rewelacyjna wprost, naprawdę. W dni powszednie na wakacjach spowiadają od 11.00 do 20.00. My czekaliśmy trochę w sobotę (ok 1,5 godziny, ale warto było). A co do mnie to było rewelacyjnie;):):):):):):), a jeśli któs chce wiedzieć więcej to proszę pytać, bo nawet nie wiem od czego zacząć:):):):):), jutro najprawdobniej będę miała wstępne zdjęcia:)... postaram się coś wysłać.:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny raz moje próby zaśnięcia kończą się fiaskiem :P Od pewnego czasu tak mam :O Pati ;) dzięki SUPER!!!!! Kiedyś, no niestety oddałam ją i szczerze teraz żałuję bo mamy \"mały\" problem z tym. Czekam na zdjęcia w zniecierpliwieniu :) i cieszę się że jesteście tak szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku:) Trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze. Sama zobaczysz jak jest cudownie i na dodatek wiele dziewczyn twierdzi, że dzień ślubu jest najpiękniejszy. Dzien ślubu jest fantastyczny, nawet na samą siebie patrzy się łaskawszym okiem do lustra, ale to równocześnie dzień męczący, szalony, niesamowicie wyczerpujący emocjonalnie. A teraz po dwu dniach możemy cieszyć się tym już bez swoistego odurzenia emocjami. Zobaczysz jak to jest:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Melduje sie :)) Jej - jak nie chcialo mi sie dzisiaj wstac.....:D Takie długie weekendy nie wplywają dobrze na czlowieka :D Kiedyśku - zycze Ci wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Zycia 🌻 , ciesze sie, ze wszystko sie udalo :)) i czekam na fotki :P Co do spowiedzi, to wybieramy sie dzisiaj po pracy - myślimy wlasnie o wyspowiadaniu sie w Mariackim, albo u Dominikanów (choc na temat spowiedzi tam słyszalam wiele sprzecznych ze sobą opinii) - podstawowym kreterium beda kolejki - mam nadzieję, ze ich nie bedzie :)) :)) :)) Chcialabym to juz miec za sobą :)) W piatek wybieramy sie po papiery do USC - w piatek mam tez popołudniu przymiarke sukni, echhh - sie najeżdze w najbliższych dniach :)) Kasiak - dzieki :P Super fotki! pozdrawiam Was kochane i spadam do pracy! Oj ciezki to bedze dzien, ciezki....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etaath nie dostałam żadnych zdjęć:( kiedyś - mam nadzieję, ze ty o mnie nie zapomnisz przy wysyłaniu:P tiki melduj czy byłaś w tym urzędzie skarbowym informować o zmianie danych!! kasiak i holly teraz wam to przeleci, że ani się obejrzycie i będziecie należały już do grona mężatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko sie chcialam przywitac, bo zaraz lece do USC, potem do fryzjerki, kwiaciarni... etaath dzieki za zdjecia, super wygladaliscie. kiedys nie zapomnij o mnie przy wysylaniu zdjec 🌻 - ja chyba jeszcze Ci swoich zadnych nie wysylalam, moze wieczorkiem nadrobie zaleglosci, teraz uciekam kasiaku nie denerwuj se, bo widze, ze Cie juz stres zaczyna ogarniac... holly ja na szczescie ide tylko do 1 spowiedzi, tuz przed slubem, chociaz dostalam kartki na 2 spowiedz, moj ksiadz powiedzial ze 1 wystarczy, ufff... :) dobra ja uciekam, buziaki 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróciła szczęśliwa mężatka ;) Mam ogromną prośbę skierowana oczywiście do was. Czy była by taka możliwość abyście streściły co się działo przez ten tydzień?????????????????? Najbardziej ciekawi mnie co u kini czy tego ślubu na prawdę nie będzie?????????????????? Nie jestem w stanie przeczytać tego wszystkiego co naprodukowałyście przez te 7 ostatnich dni ;) Zdjęcia wieczorkiem bo teraz jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki:) Postaram się nie zapomnieć o żadnej kochanej forumce:). Dziś wieczorem będę mieć pierwsze zdjęcia z pleneru. W trakcie \"akcji plenerowej\" tuż przed ślubem fotograf twierdził, że zdjęcia wychodzą bardzo dobrze, stąd jak obejrzymy te, wówczas zdecydujemy, czy chcemy drugi etap sesji taki \"na luzie\", czy też te zdjęcia plenerowe nas satysfakcjonują:) Na zdjątka reportażowe jeszcze poczekamy, ale wszystkie panie dostaną:) Co do spowiedzi, to z mojego punktu widzenia tylko ta, która jest pierwszą jest stresująca. Acha i jeszcze jedno. U Dominikanów dyżury spowiedników ustalane są wcześniej i można dowiedzieć się kto kiedy spowiada. Nie wiem jak jest u innych ojców, ale ojciec Karbownik i ojciec Kupczak są wspaniali. Naprawdę po spowiedzi odczuwa się oczyszczenie, dobre odbycie spowiedzi no i jesli można tak określić właściwą satysfakcję z tego jak się przystąpiło do spowiedzi. Dziewczynki, nie stresujcie się za bardzo, ślub to sama radość, będzie dobrze. U nas np. było niewielu gości, braliśmy ślub w okazałej gigantycznej bazylice i już przyzwyczailiśmy się, że podczas ślubu będzie prawie pusta. A tu.... jako, że braliśmy ślub w niedzielę, ksiądz proboszcz najwyraźniej w niedzielę poprzedzającą ogłosił mszę o wyjątkowej godzinie ze ślubem iiiiiiiiiiiiiii nie wiem czy z ciekawości, czy poprostu z chęci uczestniczenia przyszedł tłum!!! Kościół był wypełniony, a nasz ślub nabrał cech niezwykle uroczystych. W dzień ślubu dzieją się rzeczy, których niesposób przewidzieć, ale.. generalnie GÓRA sprzyja:) Uśmiech i uszka do góry, buziaki:) Wasza Kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aguu mało się działo przez ten tydzień, ale co najważniejsze to ślub Kini CHYBA będzie bo kiedys weszła na forum i jej stopka z \"ślubu nie będzie\" zamieniła się w suwaczek, który znów odlicza :D to na pewno jest dobrze. Nie pisała nic więcej aby nie zapeszać. Tijka nerwy mam jeszcze na wodzy ;) za wcześnie jest jeszcze aby weszły w gre :), ale na pewno na początku września dadzą o sobie znać. Kiedyś to wysyłaj szybko te zdjęcia z sesji ;) Aguu a Twoje kiedy zobaczymy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pisałaś o jakiś niezwykłych rzeczach, które się działy podczas Waszego ślubu. Możesz napisać o co chodziło????? :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×