Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kiedyśku wyglądałaś PIĘKNIE!!!!!!!! Takich pięknych zdjęć jeszcze nie widziałam!!!!!! ŚLICZNE!!!!! Masz tyle uroku na nich. Wielki szacunek dla Twego męża, ale Ty błyszczysz!!!!! Widać w Was tą miłość ;) piękna z Was para!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zaraz się zarumienię:):):) dziękuję, bardzo mi miło Kasiaku:) Myślę, że dużą zasługą w tych zdjęciach są umiejętności fotografa, bardzo zresztą symatycznego człowieka:) Naprawdę nie spodziewałam się takiego entuzjazmu:):):):) dzięki:) Kasiaku, z Marcy jest tak, że wysyłała bardzo dużo, do mnie doszło 7 maili. Postaram się coś przesłać, ale nie wiem czy dam radę dziś przesłać wszystko:):):):) A co do moich zdjeć.... to jeszcze nie wszystko, jak wrócę i będę mieć reportażowe, to jeszcze coś podeślę z szaleństw weselnych i oczywiście ceremonii:) Buziak:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczono kochana;), proszę się nie niecierpliwić, ode mnie do Ciebie wyszło i drugi raz nie wróciło, więc będzie;) A nasz fotograf to Tomasz Adamczyk. Bardzo fajny człowiek mieszkający w Krakowie, fotografuje od kilku lat, dokształca się, inwestuje w sprzęt, warto choć obejrzeć jego prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś masz rację, że bardzo dużo zależy od fotografa i jego zdolności. Wasz było super!!!! Sama chciałabym mieć jakościowo takie zdjęcia jak Wasze. Jeszcze raz rewelacja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- narzeczono, wysłałam na czarną mambę, mam nadzieję, że ten mail jest aktualny, jeśli niem to daj namiary na aktualny. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedysiu, ja Cie jeszcze nigdy nie widziałam:)Jestes bardzo ładna:) Mam nadzieje, że nasza kawa w Krakowie wypali:D PS miałaś b.ładny szal, skąd go wytrzasnęłaś?nie sprzedajesz go przypadkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku:) Jeszcze raz dziękuję. Jeśli mogę to podpowiem Ci coś, co często powoduje, że zdjęcia mogłyby być lepsze, a czego dowiedziałam się właśnie od pana Tomka. My mieliśmy pogodę dość pochmurna i takowa jest optymalna. Jeśli mocno operuje słońce, wówczas trzeba (wbrew pozorom) doświetlać zdjęcia od dołu, by uniknąć cieni na twarzach, szczególnie w oczodołach. Ten mankament jest dość częsty i widoczny bardziej lub mniej, no a z innych rzeczy, napewno pomysł, umiejętności no i sprzęt. Nasz fotograf nie ma np swojego studia - to nie taka łatwa sprawa, ale w sprzęt inwestuje, muszę sama przyznać, że pod względem technicznym zdjęciom nie badzo mogę coś zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku ;) To czekam na zdjęcia Marcy :) dzięki wielkie za przesłanie ich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczono kochana:) Jak najbardziej kawa jest aktualna:):):):) Bardzo mi miło, że podobają Ci się zdjęcia iii nie zawstydzaj mnie... jestem całkiem przeciętną mieszkanką Krakowa:):):) A co do szala.. zorganizowałam go sama. Kupiłam muślin w hurtowni materiałów ślubnych na ul. Kościelnej i dałam do uszycia, wszystkow sumie bardzo tanie:) A co do sprzedaży, to tak, chcę go sprzedać, podobnie jak i suknię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, TO pewnie bedziesz razem sprzedawać, nie bede Ci rozdzielać:) A długi musi być ten materiał na taki piękny szal? jakie rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku, wysłyłam CI kilka maili ze zdjęciami Marcy, jako, że znamy się tutaj, myślę, że nie będzie mieć nic pzreciwko temu. Myślę, że za jakiś czas dojdą:) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Też mam nadzieję, że Marcy nie będzie zła ;) Odnośnie do szala był to super pomysł. Tak inaczej bez welonu i szal. Inaczej i ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj. Nie wiem, jak będzie ze sprzedażą, ludzie mają różne preferencje. Mam też welon, którego nie stosowałam, więc nie wiem jak będzie z szalem, nie biegnij jeszcze do sklepu, to może jak wróce to go dostaniesz:) Kobieta w sklepie z materiałami zmierzyła mnie. Muszą być dwie długości Ciebie + doliczenie na szyję. Materiał jest bardzo szeroki, więc z szerokości to była chyba nawet niecała połowa. Żeby nie brakło i żeby swobodnie uszyć miałam chyba 4 metry.:), cena za metr jest różna w różnych miejscach za muślin, spotkałam od 13 zl do 28, z tego co pamiętam, a szycie 8 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Szal to mój patetnt, początkowo musiałam mamę lekko pzrekonywać, że to dobry pomysł, bo była zwolenniczką tradycyjnego welonu, ja jednak miałam inna wizję, kwiaty we włosach i szal. Przyznam się, że chciałam tak, bo czuję się w ten sposób naturalniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kasiaczku:) Ja też zaraz podążam spać, bo mój mąż się niecierpliwi:) hihi, zartuję:) Może jeszcze jutro na moment wpadnę pzred wyjazdem:):):):) Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane - raz, dwa, wstajemy z lozeczek ;) nie wiem jak u was ale u mnie zapowiada sie bardzo ladna pogoda - a jak fajnie, cieplutko na polku ;) Kiedys ja tez poprosze o zdjecia - bardzo prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!! Kiedyś bardzo dziękuję za fotki sa naprawdę super ja się nie mogę doczekać swoich. W sumie widzałam je na weselu ale to nie to samo jak na spokojnie można zobaczyć jwoje fotki. Miało się dziś okazać i się okazało. Tiki niestey nie dołączę do was mam :o Co prawda nie planowaliśmy teraz ze względu na nasze mażenie jakim jest chatka puchatka ;) ale gdy się okazała, że nie jestem w ciąży to jakoś tak dziwnie nam się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Przepraszam, że tak wczoraj zwiałam, ale wywaliło mnie z internetu:( Kiedysiu, jak wrócisz z tej poślubnej podróży, to daj znać:)A jak juz coś bedziesz wiedzieć o szalu i welonie, to umówimy sie na tą kawke:)Ja we wrześniu bede w Krakowie, właśnie miedzy innymi po szal do sukni i buty...PS bede Wam machać z Rabki, jak będziecie jechać do Zakopanego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A okazało się wczoraj bo przyjechała spóźniona ciotka czerwonym kabrio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!! Jak miło obudzić się i zobaczyć taki cudny obraz za oknem!!!! Słoneczko świeci, ani jednej chmurki na niebie i ciepełko!!!! Aż hce się żyć!!!!!! I w dodatku piątek co prawda mnie to różnicy nie robi, ale mój MIsiek ma już weekend :) Natalia masz zdjęcia KIedysia???? Jak nie to prześlę Ci, wczoraj pisała, że możemy przesyłać. A jest na co popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przesłałam do Natalki, wzięłam jej maila z profilu forum:) Aguu, nie martw się, jeszcze na maluszka przyjdzie czas. Wiem, że się nastawiłaś, ale skoro tego prganiesz, to nikt jeszcze nie powiedział, ze np. nie może się urodzić jeszcze w 2007 roku:) Narzeczono kochana:), wracam w środę i pogadamy:):):):):) Buziaki poranne dla wszystkich dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to kiedy jedziecie????? Aguu z dzidziusiem poczekaj na mnie ;) urodzimy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jedziemy:) Ale mamy dwie godzinki tylko do Zakopca, więc podróż krótka, wybieramy się ok 13.00 - 14.00:) wcześniej musimy się jeszcze spakować i w drogę:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu, życze Wam cudownego pobytu:) A taki zapewne będzie, bo U NAS W GÓRACH zapowiada sie piękna pogoda, nie tylko na dzisiaj:)Bawcie sie dobrze:) Aguu, nie przejmuj sie, bedziecie próbować, a jak wiadomo, próbowanie nie jest takie złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu - nic sie nie martw - na pewno w odpowiednim i dla Was i dla malenstwa momencie dolaczysz do grona szczesliwych mam :) Tak jak pisze Kasiak, poczekaj na nia i ... na mnie ;) Ja prawie 3 m-ce nie mam juz @, ale bylam u gin. - ciazy brak, prolaktyna w porzadku, teraz zazywam luteine (uregulowanie @) i kwas foliowy (przygotowanie do ciazy) :) mam nadzieje, ze @ w koncu nadejdzie, chyba stesknilam sie juz troszke hihihi Kiedys - bardzo dziekuje za zdjecia, piekne, cudne, poprostu bomba :) slicznie wygladacie - widac ze fotograf zna sie na rzeczy :) rewelacja, gratuluje. Tak ladnych zdjec to chyba jeszcze nie widzialam ;) Wszystkiego dobrego raz jeszcze i udanej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala25
Hej dziewczyny! Znacie jakies fajne linki z kokami slubnymi?Byłam wczoraj na próbie fryzury ślubnej ale nie bardzo mi sie podoba ten kok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteśie niemożliwe :D To chyba wy za mną poczekacie bo zanim uzbieramy tą kasę na tą chatkę to minie ze dwa latka. Chyba trochę za wysoko mierzymy bo w ciagu tych dwóch lat w planach mamy uzbierać ok 40 tys. :o Nie wiem jakim sposobem jak ja zarabiam 400 zł a za dwa miechy znów na bezrobociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×