Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiu, plecy mnie normalnie nie bola, tylko jak siedzialam bite 8 godzin to po jakis 6 jednak sie buntowaly i zaczynaly bolec cwiczyc cwicze :) np w szkole rodzenia- a pozniej te cwiczenia robie tez w domu :) do porodu trzeba miec dobra kondycje i miesnie wycwiczone ;) Diabelku, co do szpitala to nastawiam sie albo na bielanski- najblizej mojego domu. Co prawda nie mam do tego szpitala ogolnie za grosz zaufania, tylko wlasnie oddzial ginekologiczno-polozniczy maja tam swietny, rzadzi nim rdynator-fachowiec i wszystko dziala jak nalezy :) poza tym przyznam sie, ze moja mama ma tam znajomosci, wiec zawsze to lepiej ;) moja kolezanka ma tam rodzic za ok 2 tyg wiec powie mi co i jak i czy poleca :) a drugim szpitalem, ktory rozwazam jest Solec- moja lekarka dlugie lata tam pracowala i szczerze poleca, zreszta slyszalam o nim tylko dobre opinie :) takze jakby co bez wahania poszlabym tam rodzic a tak szczerze mowiac to ja nie mam jakiejs obsesji na punkcie szpitala, wychodze z zalozenia, ze wszedzie moze byc dobrze albo zle- zalezy pewnie od tego na kogo sie trafi, jak przebiega porod itp- nie ma sie wiec co za bardzo sugerowac opiniami innych :) acha, musisz sie takze liczyc z tym, ze to, ze wybierzesz szpital to jedno, a to, ze moga Cie nie przyjac z powodu przepelnienia to drugie! pamietaj jednak, ze szpital, ktory odmawia Ci przyjecia musi wskazac Ci szpital, ktory Cie przyjmie- zebys nie jezdzila na slepo- w ten sposob kazdy moglby Cie odsyalc, paranoja holly- termin porodu mam wyliczony dokladnie na 12 czerwca :) co do szpitala, to tak jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No to co w szkole rodzenia ćwiczysz tylko oddychanie czy jakieś zajęcia ruchowe też są? Ogladałam ostatnio \"Mamo już jestem\" na tvn style tam się położna wypowiadała, że w szkole rodzenia nie uczy oddychania bo to kazda kobieta potrafi ;) Dianusia fajnie, że jesteś :) Kochana jakbym miała się przejmować takimi duperelami to tylko dziecku bym krzywde robiła. Niech sobie piszą skoro nie mają nic lepszego do robienia. U mnie dziś pierwszy raz od tygodnia słońce wyjrzalo zza chmur :) wspaniała pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, sa zajecia ruchowe jak najbardziej, bardzo duzo ich jest :) oprocz tego rozmowy, spotkania z poloznymi, lekarzami, rozne filmy itp nie zgodze sie z tym, ze kazda kobieta potrafi oddychac :) zdziwilabys sie ;) otoz powinno sie oddychac przepona- a jak ostatnio kazali nam wlasnie tak oddychac, kladac jedna reke na klatce piersiowej, druga na brzuchu- miala sie ruszac tylko ta reka na brzuchu, to kilka dziewczyn zamiast przepona pracowalo klatka piersiowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻Witam🌻🌻🌻 Cudowny pogoda się zapowiada!!!!! Słoneczko świeci, cieplutko wiona :) uwielbiam tą porę roku!!!! To przebudzenie po zimie:) Wczoraj byliśmy na spacerku, ale było cudownie!!!!! Dawno nie było tak ładnej pogody. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiak, oby ta wiosna juz na dobre sie budzila, bez naglych nawrotow zimy :) my od soboty na nowym mieszkaniu :) oj cieszy taki wlasny kat, w dodatku urzadzony na tip top ;) ale z drugiej strony powiem Wam, ze potrzebuje chyba troszke czasu, zeby przestawic sie, ze to jest teraz moj dom, nie wiem jak to wytlumaczyc, ale mieszkanie jest nowiutkie, takie jeszcze swieze, jakby niezamieszkane przez nas, nie czuc jeszcze tej atmosfery ciepla domowego :) w ogole w bloku jeszcze bardzo malo osob mieszka, nie zna sie sasiadow, jakos tak dziwnie ;) poza tym mimo wielkiej radosci w wlasnego mieszkania, troszke zalu jest kiedy opuszcza sie miejsce, ktore zamieszkiwalo sie wiele lat :) to jest dzielnica, ktora kocham, uwazam za najpiekniejsza i najwygodniejsza do mieszkania i gdyby nie to, ze metr2 kosztuje tu dzis 10-11 tys bez zastanowienia szukalabym tu mieszkania :) buuuuuuuu ;) pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jesteś
??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczynki co z wami???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup
no wlasnie zadna nic nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Pusto, puściutko :( Z pewnoscią przez tą pogodę ;) sama wolę przebywać na dworze jak tylko mam okazję niż siedzieć w domu :) Pogoda wspaniała!!!! Dziś zrobiłam pranie i wywiesiłam wszystko na dworze jest tak cieplutko :) w ogródku kwitna same krokusy :) uwielbiam wiosnę!!!!! Aguu witaj :) co tam słychać????? Ja uciekam nie mam ostatnio na nic czasu :D i bardzo dobrze bo przez ostatnie tygodnie wynudziłam się okropnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do uwielbieńców wiosny:)Ja też wolę siedzieć na dworze niż w domku:)Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego z małym wyjątkiem - od wczoroj wiem, że będe mamą ;) Pozdrawiam was i pochłaniajcie słoneczko puki upałów nie ma :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem 🖐️ Witam Kasie, Marte i Aguu - gratuluje!!! fantastyczna wiadomość w fantastyczny dzien :)) Odezwe sie później :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a_guu- gratuluje!!! :) 🌻 jednak zdecydowaliscie sie teraz na mala istotke? :) cudowna wiadomosc na cudowne wiosenne dni, jakie teraz mamy :) spacerki teraz sa super wiec popieram wszystkie milosniczki swiezego powietrza :) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - GRATULACJE!!!! :D:D Niech no Cię wyściskam ❤️ Och, dziewczyny, powoli czuję się spychana do defensywy ;) :D no to co - doskonale rozumiem Twoje emocjonalne rozterki w kwestii miejsca zamieszkania.. ja też mam podobnie - jestem troche jak kot, strasznie przywiązuję sie do miejsca.... Ale z drugiej strony - przecież tak miło zacząć nowy rozdział w życiu, i to TAKI nowy rozdział! :) I pomyśl - póki co, nie masz w domku żadnych zalegajacych latami rupieci, żadnej kolekcji rzeczy zbędych acz chomikowanych.. ;) Kasiak - czyta się Ciebie jak żywą reklamę stanu błogosłowianego;) Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje aguu 🌼 Powieksza nam sie cos te grono ciężarnych kilka jeszcze nas zostalo bez brzuszka. Ja póki co słomiana wdowa...:))) troszke wam zazdroszcze tych małych fasolinek w brzuszku:)) Pozdrawiam wszystkie forumki Ach jak dobrze że wiosna idzie[kwiatek kwiatek kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍😍😍😍🌻🌻😍😍😍😍😍 Aguu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! :D GRATULUJĘ!!!!!!!! No to co, Zabu, Daniusia, Holly 🌻 Zabciu tak teraz o mnie mozna powiedzieć :) II trymestr jest wspaniały!!!!!! Mam tyle energi w sobie :) żadnych dolegliwości, po prostu BOSKO!!!!! Dzidziuś zdrowy :) rozwija się prawidłowo. Można powiedzieć, że jestem szczęśliwa!!!! A w dodatku taka pogoda :) chce sie żyć!!!! Jeszcze raz Aguu szczere gratulacje!!!!! A który to tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu gratulacje, mam nadzieje,ze sie cieszycie... Kasiu, widze,ze Ty juz calkiem dobrze sie czujesz? mi przeszly juz moje mdlosci i wymioty (no moze jeszcze troszeczke),ale jets juz znacznie lepiej... pogoda super, wczoraj bylo 16 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam juz internet na nowym mieszkanku ;) :P zabulina- ja doceniam te wszystkie walory i plusy nowego mieszkania, jestem przeszczesliwa, ze je mamy- dzis, kiedy o wlasny kat tak trudno :) tylko wlasnie chodzilo mi o to przestawienie w swiadomosci, ze teraz to jest moj dom- ale juz po 1,5 tygodnia zaczynam to czuc, mieszkanie zrobilo sie juz takie zamieszkane przez nas :) aczkolwiek sentyment do warszawskich Bielan bede miala zawsze ;) :P wiecie co- ja to jakis fenomen ciazowy jestem ;) w pierwszym trymestrze czulam sie fatalnie, w drugim tak sobie- duuuuzo lepiej, ale niektore dolegliwosci jeszcze mocno dawaly mi w kosc niekiedy, a w trzecim trymestrz, ktory juz przeciez zaczelam czuje sie cudownie :) :) :) mam mnostwo sily i energii, brzuch mam maly! nikt mi nie wierzy, ze to 7-dmy miesiac ;) nic mi nie ciazy, czuje sie strasznie szczesliwa i ogolnie fantastycznie mi w tym stanie :) od osob z otoczenia slysze, ze kwitne i ciaza mi bardzo sluzy i tez jest bardzo mile, nie powiem ;) dzis byly u mnie kolezanki z pracy na ploteczkach ;) w koncu musze wiedziec co tam sie dzieje w firmie i byc na biezaco ;) strasznie podobalo im sie nasze mieszkanko i to tez bylo dla mnie bardzo mile- oj duzo energii (wszelkiej- pracy i inwencji wlasnej, ze juz o pochlonietych zasobach finansowych nie wspomne ;) ) w nie wlozylismy, wiec milo jest pozniej uslyszec pochwale- ot, ludzka proznosc ;) buzki Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym fenomenem ciazowym to chodzilo mi o to, ze zazwyczaj najlepsze samopoczucie kobiety maja w drugim trymestrze- ja mam inaczej niz wiekszosc ;) ech, tak sie rozpisalam w poprzednim poscie, ze zgubilam mysl :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczynki!!!! Jeszcze do mnie nie dotarło, ze jestem w ciąży. A tak szczerze mówiąc to nie zdecydowaliśmy się. Tak po prostu zapomnieliśmy sie a wynikiem jest teraz mój stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten jakże piękny zimowy pierwszy dzień wiosny :D U mnie zima na 102!!!!! :) szkoda, że nie ma mozliwości zamieszczania zdjęć bo obrazek jak w srodku zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! U mnie wiosna na 102 slonko świeci ptaszki spiewaja:) Do tego dziś wraca mój mąż i znalazlam pracę-póki co do czerwca ale potem się zobaczy. Buziaki dziewuszki trzymajcie sie i caluski dla waszych malych fasolinek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej jesien na 102 :D bo jakos szaro i smetnie za oknem :( a w zeszlym tygodniu juz tak slicznie bylo buuu, czekam znow na to :) Dianusia, gratuluje nowej pracki 🌻 powodzenia! mx- co u Ciebie i Maluszkow? sa juz Twoje Skarby z Toba w domu? 🌻 usciski! ps czy ktoras z Pan spodziewajacych sie Malenstwa myslala juz jaki wozek wybrac? :) bo u mnie to juz czas zaczac wybierac ;) wozek, lozeczko, podstawowa wyprawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia860108
znam słowa refrenu ale nie wiem jaki jest tytuł aq chce mieć tą piosenke na weselu jako pierwszy taniec. ....ja kocham tylko ją, kocham tylką ją.... .... ty kochaj tylko mnie.... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ja mam już upatrzony :) podobnie jak reszte wyprawki. Wstrzymam się z tym do porodu nie chcę zapeszać. Teraz jest tego wszystkiego w sklepach, że spokojnie kupię wszystko po porodzie. Nie licząc wyprawki, którą muszę mieć przy sobie w szpitalu :) Daniusia 🌻 gratulacje!!!!! U mnie też w zeszłym pogoda była świetna :) a tu nagle przyszła zima :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ natalia, ja niestety tez nie mam pojecia co to za piosenka Kasiak- to powiedz jaki wozek upatrzylas :) wielofunkcyjny czy osobno gondola osobno pozniej spacerowka? hm? :) szczegoly poprosze ;) z lozeczkiem tez sie wstrzymasz do porodu? ;) ja tam kompeltnie nie wierze w takie przesady z niezapeszaniem :P aczkolwiek podstawowe rzeczy zamierzam kupic na miesiac-dwa przed porodem- przeginanie w druga strone i kupowanie wszystkiego od poczatku tez uwzam za lekka przesade :) ale bynajmniej nie z powodu przesadow :) milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×