Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatka, powoli zaczynamy trzymać kciuki :) U nas nic nowego, tylko jeszcze więcej pracy, bo od połowy miesiąca zaczynam prowadzić szkolenia ... trochę masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę jakiegokolwiek zajęcia, spotkań z ludźmi. Korzystaj póki możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Agatka, zazdrościsz pracy po 12 - 14 godzin dziennie od kilku miesięcy..? To musi być Ci teraz faktycznie źle ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała, bo to taki głupi moment- jeszcze nie mam dziecka więc teoretycznie mogłabym się czymś zająć, spotkać ze znajomymi, ale z drugiej strony już jest mi ciężko, nie czuję się najlepiej i nie dam rady wysiedzić choćby godzine w jednej pozycji, więc jakiekolwiek wyjścia odpadają. Wpadają do mnie czasem kolezanki, ale wiadomo- każda ma swoje życie, pracę. Poza tym przed przyjściem mkogoś trzeba chatę wysprzątać chociaż mniej więcej, a tego też mi się nie chce:P No to sobie ponarzekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że to najgorszy moment całego tego interesu, Biedaku 🌼 Nawet sobie nie próbuję tego wyobrazić... Jeśli Cię to pocieszy (ale pewnie nie..) to ja też znajomych widziałam ostatni ładnych kilka miesięcy temu. Ciekawe, czy jeszcze mnie będą pamiętać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kini- jak tam Emilka? Pokaz nam ja jak znajdziesz chwilke, bo takie maluchy to sie zmieniaja z dnia na dzien :) Przypomnialo mi sie- co z Twoimi zylakami, ktorych nabawilas sie w czasie ciazy? Beda Ci je jakos usuwac czy zmniejszyly sie moze? Agatka- juz blizej niz dalej, dasz rade :), normalny, choc upierdliwy i pelen zniecierpliwienia okres ciazy ;). Chyba Kinimod byla wyjatkiem i chciala z brzuchem chodzic jak najdluzej :) Zabu- pracusiu :) a ponoc kryzys jest i pracy brak ;), no ale najlepszych to nigdy nie dotyczy... :) Mialas juz ta sesje moze w tym bardzo nietyupowym miejscu? Zgodzil sie szef tej dziewczyny? Odkrylas moze w koncu jakis fajny naturalny balsam? Ja sie w koncu chemia smaruje, bo mam z tym najwiekszy problem. Dziewczyny, co sadzicie o sprawie Polanskiego? Glosno o tym. Niektore wypowiedzi np osob publicznych szczerze mowiac przyprawiaja mnie o bol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, ja o spawie Polańskiego sądzę mniej więcej to samo, co o wypadku spowodowanym przez Otylię. Że są równi i równiejsi, a Polacy to bardzo zakompleksiony naród, jeśli każdego co wybitniejszego usprawiedliwiają i stawiają ponad prawem. Moim zdaniem to normalny pedofil, jakichkolwiek filmów by nie nakręcił i choć ma naprawdę fantastyczną żonę obecnie. Może i błąd młodości, ale, do cholery, to był akt pedofilski! nazywajmy rzeczy po imieniu :o Ja nadal smaruję się głównie Babydream mleczkiem :) choć generalnie nie smaruję się codziennie, nie chce mi się. Niestety z tym miejscem chyba nic nie wyjdzie :( poczekamy jeszcze, ale na razie ten szef nie bardzo się pali, a że w grę wchodzą państwowe środki, to i sprawa jest delikatna. Może uda się przedsięwzięcie wycenić i Para po prostu sobie trochę zapłaci, ale na razie utknęliśmy w martwym punkcie. Ale mam nowości śliczne na stronie, zerknij koniecznie :) Prawdziwe zjawiska z tych moich Młodych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu- sadze dokladnie to samo. Nie wiem czym kieruja sie Zanussi czy Stalinska chociazby tak zaciekle go broniac. Kompromitacja inteligencji polsiej na calej linii :o. Moim zdaniem trafnie skomentowal to Holdys, jego wypowiedz dla dziennika.pl: "Z wielkim zakłopotaniem i smutkiem obserwuję całą tę sytuację. Wychodzi z tego wszystkiego nasza polska niekompetencja prawna. Dostałem do podpisania list w obronie Romana Polańskiego, którego na pewno nie podpiszę. Dlaczego? Ponieważ istnieje coś takiego jak elementarne poszanowanie prawa i równość wszystkich wobec prawa, zatem ludzie, którzy propagują ten list, powinni puknąć się w czoło. Przy całej mojej ogromnej sympatii dla Polańskiego jako twórcy, przy całym zrozumieniu jego strasznego i niezwykle nasyconego dramatami życiorysu, uważam, że musimy sobie zdawać sprawę, że to facet, który po prostu uciekł przed wyrokiem i przez 31 lat sie ukrywał. Wyobraźmy sobie, że ktoś staje w obronie zomowców, którzy strzelali w kopalni "Wujek", i ukrywają się poza jurysdykcją polską. Czy gdyby taki ktoś mówił, że stało się to bardzo dawno temu i teraz ci ludzie żyją sobie spokojnie, mają rodziny, to powinniśmy zapomnieć o tym, co było?" Dobrze, ze mamy jeszcze takich myslacych ludzi, ktorzy potrafia rozdzielic jego dorobek zawodowy i czyn, ktorego dopuscil sie te 30 lat temu. To takie polskie "rowni i rowniejsi" i wychodzi to w wypowiedziach naszych elit :o, ale w sumie to nie w Polsce mialo miejsce przeciez. I zastanawia mnie bardzo dlaczego akurat teraz go aresztowali i dlaczego nie scigano go wczesniej?? To ze zwial ze Stanow to jedno, a to, ze nie ukrywal sie przeciez na koncu swiata to drugie. Byl na wyciagniecie reki. Balsamem z babydream tym takim niebieskim, lotionem, czy jest jakis inny? Ja jeszcze czasem z lenistwa biore prysznic tak, ze myje sie normalnie tym zelem z babydream (pokochalam go :) ) i potem jeszcze raz tym z olejkiem (taki bialy, tez z babydream). Wtedy juz nie trzeba sie smarowac :). Choc nie wiem czy tak powinnam robic, bo tego z olejkiem niby powinno sie dac iles tam krople na wanne- no ale moim zdaniem to tego wtedy nie byloby w ogole czuc. Jutro popatrze swiezym okiem na Wasza stronke. Zjawiska z Twoich Mlodych? A z kogo Ty bys zjawiska nie uczynila na swoich fotografiach? :) Biala- hop, hop. Jeszcze sie urlopujesz? Cos dlugo mi sie zdaje ;). Prosze wracac ;). Choc pewnie nasza obecna temperatura Cie zalamie :o Ja z 10 dni temu mniej wiecej przepowiedzialam zimnice. Wtedy bylo jeszcze cieplo w ciagu dnia, czasem nawet bardzo. Ale pewnego wieczoru w domu zmarzly mi stopy i powiedzialam P, ze idzie zima ;). Dlugo nie trzeba bylo czekac, moje stare gnaty wszystko wyczuly ;) :P Dzis sie w ciagu dnia zdrzemnelam z Gabi i zmarzlam pod kocem- o tej porze roku zawsze marzne najbardziej, brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w szoku, gdy Zanussi (!!!!!!!!!!!!!) zaczął go bronić :o ZANUSSI! No po prostu mnie wcięło. Nie rozumiem też tego masowego oślepienia, ogłupienia. Jeden Tusk (co bym nie sądziła o rządzie) jakoś się odciął. Ale Sikorski np... A "normalni" ludzie?? Czy wszyscy masowo stracili parę punktów IQ?? Ech. Trafnie przepowiedziały Twoje stopy :) ja też ciężko znoszę ten okres. Jeszcze nie grzejemy i lekko marznę :P ale sie trzymam, bo idę w Twoje ślady i chcę być mniej przgrzewana i zdrowsza;) Ty to jesteś przynajmniej "chłodny chów" od maleńkości, a ja ciepełko kocham, a nawet w tym roku nie wygrzałam gnatów pod jakimś cieplejszym równoleżnikiem... :P także akumulatory nie naładowane... Szczepiłam się na grypę (znaczy - M mnie szczepił) z tydzień temu i nadal mnie boli mięsień, choć było podskórnie :P . Co ciekawe, zaczął mnie też boleć mięsień analogiczny drugiej ręki. Dziwny mechanizm... Biała mi się gdzieś przewinęła przed oczami, ale nas chyba już nie lubi :P (Biała, to było zaczepne, żebyś coś napisała ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba są ludzie którym mrowieją amputowane kończyny, albo swędzą na ten przykład:) Taka już psychika ludzka o czym sama z resztą wiesz doskonale:) Uciekamy do abci. O Polańskim myślę dokładnie to co wy. Dla mnie to pedofil i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie do Was zajrzałam i temat który ostatnio spędza mi sen z powiek, myslę i analizuje...powiedzcie jak to możliwe że ten fajans przez tyle lat uciekał przed wymiarem sprawiedliwości? no ja pitole, tego nie rozumiem, ale mam nadzieję, że w koncu zapłaci za swój czyn. Jak czytam jego wypowiedzi z przed nastu lat to normalnie załamka względem słynnych ludzi którzy tak go bronią, czy oni chocby sie pofatygowali by przejrzeć jego zeznania, zeznania tej dziewczynki (!!!) Dla mnie to pedofil bez najmniejszego ale. Tam na szczęscie jeszcze bardziej zaostrzono kare dla pedofilów, do tego dostanie jeszcze za ucieczke...wiec do końca życia pierdelek, szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale! Jeszcze odnoście broniących co to ta dziewczynkę nazwali 13sto letnią prostytutką (dodając jak kiedys Lepper, że prostytutki nie da się zgwałcić), albo też ze nie wygladała na swój wiek (gdzie w zeznaniach pod przysięgą sam oskarzony przyznał że wiedział iz ona ma 13 lat) az po fakt że Ona go uwiodła...to moim zdaniem to on był facetem dojrzałym i to on powinien byc tym z głową! nawet jesli by chciała i nie wiem jak pragneła to on nie powinien jej dotykać, 13scie lat to jednak dziecko! Irytuje mnie jak słyszę, że ona go uwiodła, widziałyście jej zdjecia? matko czym to dziecko miało go uwieść?...a skoro juz jego uwiodła to tym bardziej świadczy to o nim iz jest chory bo ona wyglądała jak zwykła dziewczynka jak dla mnie...jak by przyszło mi porównac jej zdjecia ze zdjęciami obecnych 13stek to sorry... Tak bym chciała by i w Polsce zaczęto solidnie karac przestępstwa sexualne, bo to co teraz im grozi to jest śmiech Oni się zabawią, a takie dziecko ma spierdzielone całe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- czesc. Co tam u Halci? Czy Ona juz skonczyla roczek?? Jak ten czas leci. W moich myslach jakos Twoja corcia i Maniusi to jeszcze niemowlaki ;), a jak sie glebiej nad tym zastanowilam to chyba juz maja rok :) Jeszcze wracajac do Polanskiego na minute... W niedziele ogladalam kawalek programu Mellera na tvn24 i w tym programie chyba zawsze sa Holdys, Pszoniak i Mleczko. Byla tez jakas kobitka, twarz znam, ale nie moge za nic skojarzyc kto to. Posluchalam tylko kawaleczek, bo akurat obiad robilam. No ale to co uslyszalam przez te kilka minut to mi wlos zjezylo. Holdys i ta kobieta uwazali stanowczo, ze Polanski powinien byc ukarana. Natomiast Mleczko i Pszoniak bronili go. I tak Mleczko na jakis argument Holdysa odpowiedzial, ze jemu to sie podoba nasze prawo, a nie amerykanskie, a wg naszego prawa sprawa bylaby przedawniona i nie byloby o czym mowic. Po czym jako kolejny kontrargument i sprawe pod rozwage podal fakt, ze ta dziewczyna wtedy sama przyznala, ze Polanski nie byl jej pierwszym, a 3 czy 4 partnerem i ze chyba to o czyms swiadczy. Nie potrafie pojac jak inteligentny facet (za takiego Mleczke mialam) moze cos takiego powiedziec. Oczywiscie, to szokujace, ze trzynastoletnie dziecko ma juz za soba taka przeszlosc seksualna, ale to nie ma nic do rzeczy. Poza tym inna sprawa jest, ze byc moze matka tej dziewczynki powinna byc sadzona za streczycielstwo. Z kolei Pszoniak powiedzial, ze jego nie obchodza jacys tam inni zboczency, ktorzy powinni siedziec w wiezieniu, bo wyjda i zrobia to samo- dla niego to jest Romek Polanski, ktorego zna- wspanialy, dobry czlowiek i koniec. Nie oceni go jak innych robiacych to samo. No jasne- sa rowni i rowniejsi :o Agatka- hop hop. Blazej jeszcze w brzuchu siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, a jaki Mleczko..? Oby nie ten, o którym myślę, mój idol Andrzej A ja dziś byłam w TVNie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, słyszałyście, kto dostał pokojową nagrodę Nobla? Obama. Obama! :o Co o n niby do tej pory takiego zrobił??? Ja coraz mniej rozumiem ten świat. I jego poprawność polityczną. Geja nie można nazwać gejem, a gdy do prezydentury dochodzi ktoś czarnoskóry, to niezależnie od wszystkiego trzeba mu bić pokłony :o A JP II nie dostał!!! A gdyby nie on, nie byłoby przewrotu Solidarnościowego i nadal mielibyśmy Blok Sowiecki!! O innych działaniach nie wspominając :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba se jaja robisz??? Obama??? O maj gad Trzeba było wczesniej dać cynka z tym tvnem to bym oglądała. Błażej jeszcze w brzuchu, jakoś mu się nie pali. Ale jeszcze tydzień i zacznę go stamtąd wykurzać. już zauważyłam, że jak chodzę to mi się skurcze nasilają. Może 2 godzinny spacer załatwi sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykurzanie Błażeja :D Dobre ;) Nie, jaj se nie robię :o za to myślę, że w ramach poprawności można by jeszcze dorzucić statuetkę Eurowizji, honorowe obywatelstwo miasta Kluczbork i - ja wiem? - pierwszą nagrodę na wystawie psów rasy buldog..? A na pewno tytuł Miss Universe :P "Daliśmy Nobla Barackowi Obamie za to, że pokazał, iż będzie starał się rozwiązywać konflikty za pomocą negocjacji a nie siłą" To ja też poproszę Nobla. Obiecuję, że jak go dostanę, będę bardzo mocno się starać, żeby wynaleźć lekarstwo na raka. Słowo! A cynka nie było po co dawać, byłam parę sekund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, właśnie mojego maila na ten temat przeczytali w Chilli Zet :P jaka ja się medialna robię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba aw akurat nie słucham:) Szkoda, często u mnie chilli zet burczy w tle. Dobre z tym lekarstwem na raka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie na szczęście znalazłam kącik, gdzie nie burczy, ale generalnie nie mają mocnych fal. A to fajne radio. Agatka, czy te skurcze już Cię bolą..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko tak mi brzuch twardnieje. Taki kamyk się na chwilę robi. No burrczy w sensie brzęka, czyli gra :) U mnie akurat ma dobry sygnał. Nawet w samochodzie mi odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa :) u mnie niestety poza jednym miejscem burczy w sensie nie łapie :P To tyle dobrze, że Cię nie boli przynajmniej. To może faktycznie już wykurzaj? Jak nie jego czas, to i tak nie poskutkuje, a na finiszu dzieciaki nabierają najwięcej masy, którą później trzeba będzie z siebie wydusić :P geny ojca walczą, coby dzieciak siedział jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezszce ten tydzień poczekam, bo wydaje mi się, że trermin z ostatniej miesiączki jest lekko przyspieszony. Ja zawsze mialam 35-38 dniowe cykle, a nie 28. Poza tym termin z pierwszego usg, czyli ten najbardziej miarodajny, też mi wyszedł jakiś tydzień później względem tego z om. Dlatego wykurzanie zaczynam 15 go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, tak Halinka ma już roczek, wczoraj pojawił się pierwszy ząbek, dwa dni wcześniej zaczeła czworakowac...dzielna dziewuszka Agatko u Ciebie juz nie długo, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ewa- wszystkiego najlepszego dla Halci 🌻. Masz bardzo dzielna coreczke. I gratki pierwszego zabka i raczkowania, teraz Halcia juz bedzie absolutnie wszedzie ;) Tak wlasnie sobie spojrzalam, ze masz przeciez suwaczek z wiekiem Halinki ;) Zabu- no niestety Andrzej Mleczko :o, probowalam znalezc czy nie ma jakis fragmentow tego programu gdzies, bo normalnie sama nie wierzylam w to co on mowil. W Dzien dobry tvn bylas? Nieladnie sie nie pochwalic :P Obama pokojowa nagrode Nobla, a to dobre :o co to sie dzieje na tym swiecie. Ludzie chyba zapadaja na pospolita glupote :o Agatko- cwiczy sie brzuszek :) ale super, juz tak niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a jak ze zdrowiem Halinki? Już wszystko ok? Nie musisz pisać tutaj, możesz na maila albo wcale jak nie chcesz. No i sto lat dla tej twojej dzielnej pociechy. Niech będzie śliczna, zdrowa i zawsze uśmiechnięta:) Niech jeszcze nie raz da wam w kość :P A może by tak jakieś zdjęcia dzieciaków powklejać hmmmm? A co z Białą? Dostała linka do galerii i już nas nie lubi :P Chyab straszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, super kolorek :) Mam nadzieję, że z Malutką idzie ku dobremu ❤️ No to co, a ja tak Mleczkę ceniłam 😭 No, ale w sumie jako artystę nadal go cenię. Szkoda słów. Agatka, tyk, tyk... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj wystraszyłam! Ostatnio miałam lekko podwyższone ciśnienie i musiałam codziennie sobie mierzyć. I rano mierzę a tam 151/88. Niby nie tak strasznie jeszcze, ale obudziłam się cała spuchnięta. Już w sumie wczoraj puchłam. Poczytałam trochę i mi wyszło że to może być zatrucie ciążowe, ale zadzwoniłam do szpitala i położna powiedziała, że mam mierzyć ciśnienie. Jak skoczy do 160/100 to natychmiast przyjechać. To poszłam się wykąpać, ogolić i w ogóle bo już się naszykowałam do szpitala ale po kąpieli mi spadło to ciśnienie i na razie się trzyma. I musiałam do złotnika jechać żeby mi obrączkę rozciął bo mi tak palce spuchły że żadnych szans nie było. Tak nagle, nie wiadomo od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka- 🌻 musialas sie wystraszyc z tym cisnieniem. Faktycznie w ciazy jest szczegolnie niebezpieczne i moze zwiastowac jakies tam cholestazy, gestozy. Dobrze, ze minelo. Dolne mialas tylko lekko podwyzszone, a ono jest bardziej niebezpieczne. O kurcze, ale mialas przygode z ta obraczka. A da sie ja uratowac? Czy bedziesz musiala miec nowa? Ewa- super zdjecia :) Zabulino- tez zawsze uwazalam, ze Mleczko to super inteligentny facet, co widac w jego tworczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×