Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Biała współczuję. Ale jak mu wyszło to przełykanie sprawne to może warto powtórzyć badanie za parę dni, bo coś jest nie tak. Dziewczyny ja dla was zawsze będę Agatka i nie mam nic przeciwko temu, żeby tak zostało :) Tylko teraz siedzę trochę na forum ciąża, poród... i mi jakoś tak głupio tam używać tego nicka, bo się z dzieckiem kojarzy:P A nie chcę mieć dwóch, bo mi się będzie mieszać i będę się myliła co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia jest w szpitalu :( Zasłabła w piątek, a że ma kłopoty z sercem wzięli ją do szpitala. I dopiero po weekendzie cokolwiek będzie iwadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko- wspolczuje 🌻 Badz dobrej mysli, a Babcia niech wraca do zdrowia jak najszybciej. Wiem jak sie czlowiek teraz juz martwi o zdrowie dziadkow biorac pod uwage ich wiek, ostatnio to przechodzilam. Sciskam cieplo. Biala- jak maz? Wiadomo cos? Mam nadzieje, ze ma sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - jak babcia?? mój W. juz oki....od piątku już jest lepiej. Dziś jeszcze poszedł na badania....ale generalnie jest oki, już je i pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia chyba lepiej, już na ogólnej sali leży. Wcześniej byla na takiej sali koło dyżurki, to się nazywa sala ciągłego nadzoru czy coś takiego. Dzisiaj mama była w szpitalu, ale nie wiem, co się dowiedziała, bo nie rozmawiałam z nią jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, trzymamy kciuki za Babcię! Oby miało się ku dobremu! Może przez te upały się gorzej poczuła..? Starsi ludzie ciężko je znoszą :( Biała, bardzo mnie cieszy, że z Małżem lepiej 🌼 już na tyle dobrze, żeby myśleć o jakimś wyjeździe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia miała lekki zawał, ale miała jakiś zabieg, wyczyścili jej żyły z zatorow i już jest ok. Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wyjazdach myślimy non stop :) ….teraz np. chcielibyśmy wyskoczyć gdzieś na ten weekend, pod namiot czy co…oby tylko pogoda się nie zmieniła…. No a jak nie ten weekend to następny albo któryś tam, albo nawet ich kilka :D Pod koniec sierpnia planujemy wyjazd na Ukrainę na 6 dni. ….a w pierwszej połowie września planujemy naszą podróż poślubną. – także planów wyjazdowych caaaaaaaaaaała masa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, to Wam się szykują naprawdę wyjazdowe wakacje :D A gdzie na tą Ukrainę..? A podróż poślubna- gdzie celujecie..? Ja nigdzie w tym roku nie jadę, to sobie chociaż poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całego planu wycieczki nie pamiętam, wiem że odwiedzimy m.in. Lwów :) a co do podrózy poślubnej to pojęcia nie mamy....zdamy się na znajomą z biura podrózy. Wybieramy się do niej już tydzień i dojść nie możemy. Żabulina, Ty masz na mnie namiary na nk? Mogłabyć rzucić okien na nasze fotki :) fachowym okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, wyglądałaś CUDNIE, i bukiet wybrałaś śliczny!!! I fryzurka super!!! :D Koniecznie podeślij Dziewczynom :) Ślicznie!! A zdjęcia naprawdę fajne :) dużo lepsze od tego, co mi pokazywałaś :):):) A jak mi podeślesz na skrzynkę w pełnej rozdzielczości to w sepii, to Ci jeszcze usunę to auto, co widać za Wami ;) ale naprawdę fajne zdjęcia :) bo Wy tworzycie naprawdę ładną Parę :) i odwagę podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz biała, tak zabulinę sfaworyzować, a nas pominąć... Musisz nam to jakoś wynagrodzić, proponuję zdjęcia na maila:) Obebrałam dziś prawko:) I po drodze się z Pawłem pokłóciłam i powiedziałam, że więcej z nim nie jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka - poprawię się jak będę miała więcej wolnego czasu a co prawa jazdy to chyba bęe musiala się zapisać :O choć nie wyobrażam siebie jako kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ja też sobie siebie nie wyobrażam :D Ale to jednak bardzo życie ułatwia, szczególnie teraz, jak mamy mieć dziecko. No i szczególnie, że mamy samochód, więc nie jest to \"sztuka dla sztuki\" tylko naprawdę potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj no to co mam pytanie- co mogę kupić na urodziny 2-letniej dziewczynce? Bo chłopakowi jakoś mi łatwiej coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka- na tym etapie to juz duzo zalezy od upodoban dziecka ;), no i tego ile chcecie przeznaczyc na prezent. Fajne molga byc klocki- takie tematyczne np zoo typu duplo (tylko, ze bardzo drogie) albo abrick. Znikopis lub jakas tablica fajna do zabawy, pisania po niej itp. Ciastolina- u nas hit, tylko oczywiscie trzeba sie bawic z dzieckiem i pomagac mu jeszcze. Polecam prosty zestaw tego typu, odpowiedni dla takich maluchow: http://www.allegro.pl/item690314711_mzk_ciastolina_fabryka_smiechu_play_doh.html Zapewne niejedna dziewczynka ucieszylaby sie z jakiejs lalki, ale to oklepany prezent. I tak jak wszyscy chlopcom kupuja samochody, to dziewczynkom lalki ;) Albo wozek dla lalek jesli nie ma- u nas Gabi bawi sie nim od baaaaardzo dawna i ciagle jest w uzyciu. Te spacerowki dla lalek nie sa drogie. My mamy z tesco i jest rewelacyjna jakosciowo, szczegolnie pod wzgledem wytrzymalosci (Gabi lubila sama sie nia wozic i z tego co woem to chyba wszystkie dzieci tak testuja wozki dla lalek ;) ). wczeniej mielismy jakas 3 razy drozsza kupowana w ciemno przez allegro i niestety nie przeszla prob wytrzymalosciowych ;) Tyle mi przyszlo na mysl w pierwszej chwili. Jutro nad ranem wyjezdzamy. Dwa tygodnie laby :) Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ja właśnie myślałam o samochodziku zdalnie sterowanym :) Bo jej brat ma dużo samochodów i ona biedna zawsze chce się z nim pobawić tymi samochodami i nie może, bo on jej zabiera. I myślałam, żeby im po samochodziku kupić. Resztę z tych rzeczy ma. W ogóle teraz straszny problem jest, żeby dziecku coś fajnego kupić, bo dzieci wszystko mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest problem, mnie duzo osob pytalo co kupic Gabi i strasznie trudno bylo mi wymyslic, wlasnie dlatego, ze wszytsko Gabi ma. Fajny pomysl z tym samochodzikiem, tylko chyba dwulatek jeszcze nie bedzie umial nim sterowac. Dobra, znikam juz na dwa tygodnie :), bo jak to przed wyjazdami bywa duzo zamieszania jest. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gdzie się podziewacie?? tyle dni minęło, a topi ani drgnął.... u mnie znów zmiany :D:D:D:D ktoby się spodziewał, że tak od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) Biała - czyżby czyżyk??? :D:D:D 🌼 🌼 🌼 Gratulacje!!!! 🌼 🌼 🌼 Widać macie wrodzony talent ;) :D Ja tam nie mam co pisać. Zapiernicz i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała gratulacje:) U nas też nic nowego. Praca-dom-spanie. Jeszcze 3 tygodnie mam staż, potem odpocznę, bo już zaczyna mi być ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko a w którym Ty już jesteś miesiącu?? to wiecie....jeszcze nie za bardzo potwierdzone :) test pokazał dwie kreseczki :D a do gina jestem na 20 sierpnia umówiona. Umawiałam się jak w ciązy jeszcze nie byłam hehehe Sądzicie że powinnam pójść wcześniej?? Czy ten termin jest Ok? Na moje oko będzie to jakiś 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ja w 7mym. A ty będziesz w 6 tc od zapłodnienia tak? Czy od miesiączki? Bo jak od miesiączki liczysz, to nawet za wcześnie. Tak koło 8 mego tygodnia warto iść bo już na pewno będzie widać bicie serca. Jak liczysz od zapłodnienia to będzie w sam raz. A poza tym test jak wyszedł pozytywny to na 100 % jest ciąża. W tą stronę się nie mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała no to piknie wam wyszło :) Już się możesz przerzucać na liczenie od ostatniej miesiączki, bo tak się liczy. Lekarze też tak liczą wiek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak od miesiączki?? ja znalazłam taki kalulator w necie, że wpisuję datę ostatniej miesiączki i długość cyklu - i tak to oblicza, że jest 3 tydzień i to jest takie realne a licząc że z końcem miesiączki jestem w ciąży i już zaczyna się liczyć, to jakieś nielogiczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała bo to jest nielogiczne, ale tak liczą lekarze. Ciąża trwa 40 tygodni od terminu ostatniej miesiączki. Ja dopiero w połowie ciąży się kapnęłam, że jak za miesiąc biorę 4 tygodnie, to ciąża trwa 10 miesięcy :) i teraz po prostu liczę, że każdy miesiąc mam do 15tego każdego miesiąca kalendarzowego, bo termin mam na 15go października. Właśnie się ścięłam z teściową. Pierwszy raz ever miałam odwagę jej powiedzieć, że jest nie fair w stosunku do mnie. Z jednej strony mam nerwa, a z drugiej mi lepiej, że miałam w końcu tyle odwagi, żeby się postawić. Zawsze się powstrzymywałam ze wzgldu na Pawła, ale teraz mi powiedział, że dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, czyżby hormony podnosiły poziom odwagi? ;) Dobrze zrobiłaś. O cokolwiek miałaś żal - trzeba takie rzeczy mówić wprost, im szybciej, tym lepiej. Ja dzięki temu teraz mam święty spokój :classic_cool: i nawet coś na kształt szacunku u teściów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×