Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to może

chciał mnie uderzyć w twraz... podkręciło mnie to i ...

Polecane posty

Gość piękna...
a mnie to kręci jak mnie facet sponiewiera...pchnie na łóżko i wypieprzy jak sukę...lubię jak mnie ciągnie za włosy i potwornie przeklina....odlot, prawdziwy odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""""to trzeba powiedzieć wprost powiedziałem "żaden szanujący się". Zawsze możesz wziąć jakiegoś buraka z dyskoteki, ale czy to jest dobre rozwiązanie?""""""---koles-wiesz co,zawsze mnie denerwuje niesamowicie jak jakis burak-tak wlasnie ty sam tym burakiem jestes-pisze w imieniu wszystkich innych mezczyzn.Pisz buraku za siebie tymbardziej ze idiotyzmy gaisz iscie wiejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""""to trzeba powiedzieć wprost większość wybitnych ludzi, najlepszych artystów, była "zwichnięta psychicznie", miała różne fantazje seksualne wykraczająca znacznie poza horyzonty. a takie zwykłe szaraczki preferują tradycyjny, przez 10 minut, a potem spać z paluszkiem w buzi jezyk.gif"""""" ------no i znowu odezwal sie burak ze swoimi buraczanymi idiotyzmami-kolo-siedziales w lozku u ktorego?A moze to z toba oni robili te"zwichniecia"?No ale jezeli cie tam nie bylo to przestan snoc te swoje buraczane fantazje typu:?Michal Aniol byl homo-"powod-bo rzezbil posagi mezczyzn.Takimi i podobnymim kretynizmami posluguja sie dzisiejsze lesbo-feministko-komunistki zeby udowadniac cos z cyklu homopropagandy.Tylko zapomnialem co.One chyba tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takimi i podobnymim kretynizmami posluguja sie dzisiejsze lesbo-feministko-komunistki zeby udowadniac cos z cyklu homopropagandy.Tylko zapomnialem co.One chyba tez...." cudowny odpad z ciebie. cudownie, że jesteś daleko od normalnych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×