Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek_w-wa

prezent dla żony

Polecane posty

Gość maciek_w-wa

witam, potrzebuje porady w zakupie wagi dla żony,,,żonka aktualnie jest na diecie po urodzeniu syna i chciałaby dostać na urodziny wagę łazienkową... mam dwa typy, nie umiem jednak sie zdecydować,,,może ktoś rzuci okiem i podpowie?? głównie zależy mi na opinii pań..: http://ceneo.pl/ProductsComparison.aspx?categoryID=466&productID=159721&productID=159720 dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
ta druga lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tansza
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonka80000
funkcje maja te same- wiec jesli chodzi o wyglad to ta druga jest ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz doradzi ci kobieta na wiecznej diecie:) najlepiej kup wage z pomiarem tluszczu miesni wody i masy ciala jesli chcesz markowa to taki tefal kosztuje cos ok 300zl niemarkowe na allegro sa w cenie 120-150 owocnego poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDDZIECIMĘŻCZYŹNI
FACET A TY NIE MASZ WIĘKSZYCH PROBLEMÓW!!!SAM NA PEWNO UGANIASZ SIE ZA KOBIETAMI A TU WYPISUJESZ JAKIEŚ BZDURY!! WAGA DLA ŻONY A DLA KOCHANKI NA PEWNO PERFUMY. NIEDOBRZE MI SIE ROBI !!!KOGO TO OBCHODZI ŻE ZONA SIE ODCHUDZA! SAM SIE ODCHUDZIĆ I KUP SOBIE WAGE. NIGDY W ŻYCIU NIE SŁYSZAŁAM O GŁUPSZYM PREZENCIE. MOGĘ TWOJEJ ZONIE TYLKO WSPÓŁCZUĆ ŻE TAKIEGO MA FACETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_w-wa
kobiety o co wam chodzi?? prezent jest na żądanie żony a nie na moje widzi-mi-się... tym co pomogli dzieki wielkie za pomoc..kupię tę drugą jak radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDDZIECIMĘŻCZYŹNI
Prezent na żądanie....A ty się oczywiście tak boisz żony, że muszisz kupić jej wagę bo ona od ciebie tego żąda. Facet zastanów sie trochę..Jak można od kogoś żądać prezentu. Pewnie twoja żoneczka jeździ na tobie jak na szmacie a ty sie nawet nie sprzeciwisz i pokornie wszystko znosisz. Chłopie postaw sie!!Miej j..a a nie wydmuszki. Co to za wymuszanie prezentów, mnie jakby ktoś chciał zmusić do kupowania prezentu....to skutek byłby odwrotny. Czy nie przyjemniej dostać miłą niespodzianke ?????choćby jedną różę bez okazji a nie wagę. Albo twoja zona nie ma poczucia smaku i jest taka beznadziejna albo ty jesteś jakiś inny i dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
mąż_wawa --> jak nie staniesz dupa z tyłu :) kup tę drugą wagę i tyle :) i milo miec faceta, ktory nie gdera ze waga za 200zl to za drogo :) i mozna sobie buty zamiast tego kupic np. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Waga, wagą, ale... Kup żonie w charakterze prezentu piękny komplet bielizny (byle w aktualnym rozmiarze), wagę kupisz kiedyś tam, albo sama sobie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejjj chyba przesadzacie
co się tak plujecie kobitki. Rannyyy ale wy jesteście przewrażliwione na swoim punkcie. Pewnie was mąż zdradził i macie żal do całego świata i wszystkich chłopów. Nie naskakujcie na autora bo nic wam nie zrobił złego a jedynie pyta o radę. Uważam że dobrze rob. Skoro żona chce wagę to widocznie naprawdę jej chce. A wy to niby co ? Mówicie że chcecie wage i w duszy pragniecie perfum ? Chyba macie coś nie tak pod kopułką. Mnie mój chłopak dał parę lat temu na mikołaja wagę i do tego przewrotnie dużo słodyczy i strasznie się cieszyłam bo chciałam mieć taką. Dla mnie kupno wagi nie jest obrazą bo i tak zawsze byłam szczupła. A wy pewnie macie komplesy. Jesteście grube i wściekłybyście się gdyby wam facet kupił wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejjj chyba przesadzacie
Poza tym ja sto razy bardziej wolę dostać prezent, który wiem że na pewno chcę mieć i mówię konkrety. Wtedy i ja i mój facet jesteśmy zadowoleni, bo ja mam to co chciałam mieć, a mój facet nie musi się głowić co by tu kupić żeby nie rozczarować, a nie jakieś niespodzianki pod literą X z których niekoniecznie byłabym zadowolona. Nie wszyscy są tacy jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej jest kupić coś co się przyda niż coś co będzie rzucone w kąt... kup żonie wagę jeśli o taką poprosiła i dokup jeszcze coś fajnego np sexowną bieliznę, z pewnością będzie zaskoczona :) wiele ciekawych rzeczy znajdziesz na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ w dziale dla kobiety, to fajna porównywarka cen wielu sklepów internetowych, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×