Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ Wczoraj nie pisałam bo młody wrócił do domu i zdawał mi relacje z wyjazdu. Potem miałam pewną rozmowę na pewne tematy :O Zostałam znów w dołek wepchnięta - tym razem w białych rękawiczkach. Ponieważ cięzko jest ostatnio uderzyć we mnie bezpośrednio, dostałam w łeb w inny spoób - poprzez dzieci. Tego się nie spodziewałam! Jest to drańswto największego stopnia! Ale przynajmniej sytuacja jest jasna i klarowna. Jeśli chodzi o pracę to z jednej firmy dostałam bardzo grzeczną odmowę ;-) , z drugiej jeszcze czekam na wiadomośc. No i tyle chyba. Na pewno jakoś to będzie, tylko jeszcze nie wiem jak :O No, nie truję więcej. Miłego dnia dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał---chyba faktycznie jest żle skoro zaczyna walczyć z tobą w ten sposób.To cholernie boli i jest takie niesprawiedliwe.Przykro mi bardzo i niewiem jak cię pocieszyć Oglądałam wczoraj w nocy \"Uwagę\"na TVN o próbie porwania 9letniego wnuczka p.Beger.I jest mi cholernie przykro,że wte wszystkie rozgrywki zaczynają być wciągane dzieci.Nie jestem zwolenniczką tej parti ale to już jest szczyt wszystkiego.Co to talej będzie w tym naszym kraju?Chyba już wolę być zwykłym zjadaczem chleba niż człowiekiem na świeczniku czy miliarderką.Po co kusić los!? Whisky-mój M zawsze się śmieje jak przesolę jedzenie.Mówi wtedy,że bardzo się w Nim kocham!!!:-DJemu zresztą też to się zdarza.Coś w tym chyba jest jak patrzę na nasze małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Dzis kolejny dzień \"na wariackch papierach\" Siedzę w pracy ale odwalam sobie \"prywatne\" telefony i meile :) Strasznie jestem zmęczona ale szczęśliwa. Wczoraj udało mi się nie zasnąć w ubraniu ;) więc dzis jestem trochę senna i powolna.Głowa mnie boli (ale chyba to u mnie już norm Strasznie mi przeszkadzają w pisaniu, wybiłam się z rytmu. Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Fizz mysle ze bylabys zadowolona po zastosowaniu tej diety,ja schudlam przez dwa tygodnie 3kg i chcialabym juz stanac w miejscu .Czuje sie lepiej ,dieta ta leczy wiele schorzen.Wklejam troche informacji zainteresowanym dziewczynom... W czasie kuracji oczyszczającej zaleca się spożywać warzywa ubogie w substancje odżywcze, takie jak; • korzeniowe (marchew, burak, seler, rzodkiew, pietruszka, chrzan) • kapustne (kapusta biała, włoska, kalafior) • cebulowe (cebula, czosnek, por) • dyniowate (ogórki, zwłaszcza kiszone, kabaczek, dynia) • psiankowate (pomidory, papryka) • liściaste (sałata, seler naciowy, zioła przyprawowe) • owoce (jabłka, grapefruity, cytryny). Nie należy spożywać wtedy zbóż, orzechów, ziemniaków, strączkowych, chleba, mięsa, mleka, oleju ani słodkich owoców - są zbyt odżywcze i hamują spalanie wewnętrzne. Nie należy pić mocnej herbaty, kawy, alkoholu ani palić papierosów. Warzywa zaleca się spożywać w postaci soków, surówek, warzyw duszonych i zup gotowanych na wodzie bez tłuszczu. Ilość pokarmu jest dowolna. Kolejność jego spożywania - nie. Najpierw (20 minut przed posiłkiem) pijemy świeży sok (roślinne enzymy trawienne w nim zawarte ułatwiają trawienie), potem owoce, surówki i warzywa gotowane lub duszone. Po kilku dniach uczucie głodu znika, co sprzyja ograniczeniu ilości pokarmów. Szczególnie zaleca się spożywać pokarmy zawierające bakterie kwasu mlekowego np. kiszone ogórki, kapustę, sok z kiszonych buraków oraz czosnek i chrzan (zabójczy w stosunku do bakterii gnilnych), co sprzyja rozwojowi prawidłowej flory bakteryjnej w jelicie grubym. Rośliny zielone (pietruszka, sałata, koper, pokrzywa, kapusta) są źródłem m.in. dobrze przyswajalnego wapnia, co zapobiega odwapnieniu organizmu, a także zawierają cenny magnez i żelazo. Zaleca się również picie wysokozmineralizowanej wody (np. Muszynianka).Wolno używać soli z mikroelementami. Dieta warzywno-owocowa dostarcza zaledwie 400 kcal (gdy zwykła ok. 2000 kcal), co przywraca komórkom wrażliwość na insulinę (ustępowanie wszystkich chorób należących do zespołu X-normalizacja nadciśnienia i poziomu cholesterolu i HDL, cofanie się cukrzycy, choroby wieńcowej). Utrata wagi w ciągu 2 tygodni u szczupłych wynosi 3-4 kg, u otyłych - 4-6 i więcej. Ustępują obrzęki (pojawia się wielomocz), po 6 tygodniach obniża się cholesterol (wzrasta HDL), spada OB (jeśli był wysoki), obniża się poziom krążących kompleksów immunologicznych. To tyle zeby nie zanudzac nie zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam coś. Dość pilne !! Pozdrowienia od Malibu i spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego dla Róży /Malibu mama też miała wczoraj urodziny !!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz❤️ masz ogromne serce ,dobrze miec Cie za przyjaciolke.Mimo wlasnych klopotow myslisz o innych .Dziekuje za wiadomosc ,dobrze ze o tym pomyslalas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala róża1
Czesc.... do Anki---ta dieta , ktora proponujesz , czy nie jest dietą z programu dr.Dąbrowskiej?? wlasnie moja kole żanka ją stosuje....wyglada super.....ale ona to robi dla zdrowka, ma problemy z jelitami, wchlanainiem wit.B12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozo ...pisalam juz wczesniej ze to jest oczyszczajaca dieta dr.Dabrowskiej.Czy kolezanka stosuje ja pierwszy raz? i jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zmobilizowałam syna do naprawy telefonu, tzn, tych niedziałających smsów. Przy okazji dostałam zaległe smsy, doszły z opóźnieniem. Mam ochotę rozbić go (komórkę :) ) o ścianę, albo tak bardziej malowniczo o skały, jak na filmach. Należy mu się, coraz bardziej mnie denerwuje. 😠 Przez to nie odpowiedziałam w dosyć pilnej sprawie. Myślałam, że Malibu nie korzysta już ze starego numeru. Myślałam jak by tu do niej napisać. Zresztą wysłanie wiadomości z tego diabelstwa to wyższa szkoła. Dzięki temu nawet dzieci go nie nadużywają. Dziś mam taki zły nastrój, że dopiero drink mi pomógł przed chwilą. Jestem zmęczona i wściekła. Nic mi się nie chce. Może to tak ogólnie działa i się udziela. Anka, to co napisałaś jest bardzo ciekawe, myślę, że dla nas wszystkich. Jeśli możesz to podaj też jakieś przepisy. Róża to ciasto faktycznie wygląda dość łatwo, chyba spróbuję. Bardzo lubię bezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam,że tak będzie!!!Brat mi pomógł,ja dokończyłam i komp ładnie chodził.Przyjechał M,zaczął instalować jakieś programiki i jest lipa.Znowu to samo.Na kafe wejdę bo mam dodane do ulubionych ale o innych stronach mogę pomarzyć,pasek adresy jest schowany.Nic to,jutro będzie z tym walczyć. Dziewczyny,Przypominam już poraz któryś-NIEPISZCIE DO MNIE MEILI NA INTERIE.Niewiem dlaczego ale nic tam nie dochodzi.Piszcie na tlen.Adres macie a jak nie to jest pod nickiem. Fizz niewiem co pilnego i ważnego wysłałaś,jak któraś może to wyślijcie mi tego meila na foletka68@tlen.pl Anka,ta dietka faktycznie ciekawa,przychylam się do prośby byś podala jakieś przepisy na te smakowitości albo adres stronki gdzie są. Whisky-rozumiem cię z tym telefonem.Może go sprzedaj i kup coś prostrzego?Moja Nokia to już był zabytek i też odmawiała wspólpracy:-D Dobra,konczę na dziś bo mam nerwy i jestem wściekła o tego kompa.Wolę się nieodzywać bo jeszcze się pokłócę z M a przecież niewarto o takie drobiazgi.Przejdzie mi do jutra.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a raczej dobry wieczór:)Spędziłam dzisisaj normalny \"domowy\"dzień w odróznieniu od \"pracowitych\"dniWiecie czasami bardzo wam zazdroszczę,że macie swoj dom i swoje miejsce w życiu a nie jakoś tak na wariackich papierach. Whiski ty chyba wysyłasz jakieś dobre fluidy,bo dzięki Tobie wzięłam się za gimnastykę:) Fizz mieliscie niezłe sandomierskie przygody-prawdziwy szach i mat:)mi bardzo się tam podobalo ,nie tylko zabytki ale taka specyficzna aura.No a poza tym było cudnie,bo razem...co nie za często się zdarza:) Foletko jak twoja łapka?:)Mam nadzieję,że goi się \"jak na psie\":)u zwierząt szybciej odnawiają się komorki ,dzięki czemu rany faktycznie szybciej się goją. Ania przeczytałam z przerazeniem o Twojej diecie:)i wielkim uznaniem dla twej silnej woli:)Ja swoją dietę naginam jak tylko mogę do zachcianek:) Biała Rożo ciasto wygląda apetycznie,chyba jutro wezmę się za pieczenie:) Agosia Dziewczyno odpoczywaj czasami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky a ja sącze sobie piwko ... Przepisy podam w niedziele bo musze odnalezc strone ,syn w zeszlym tygodniu kasowal windowsa i utracilam moje ulubione strony.Jutro czeka mnie egzamin z lakomstwa.Po poludniu jedziemy na dzialke na grila z wszystkimi sasiadami z dzialki .A ja tak sie powstrzymuje mam nadzieje ze dam rade .Kupilam dzisiaj warzywka na szaszlyki i nie zamierzam sie tym delektowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu ma nowy telefon i ang. numer, ale i stary tak, tak..Ja wysyłam eski na stary, wiem, że jest ważny do lipca przyszłego roku, jak doładuje w grudniu, ważność przedłuży. A przylatuje 16 grudnia tylko z dziećmi, mąż później. Jest duża szansa, że się zobaczymy. Ta dieta odpowiadałaby mi /mimo ograniczeń dla mnie/ Jesli możesz proszę za Whisky o przepisy lub wklej stronkę.. Ja dzisiaj mam nie najlepszy dzień. lubię bardzo winogrona, a zanosi się na to, że nie będę mogła ich jeść. Początki uczulenia właśnie na jedne z moich ulubionych owoców. Zaczyna się to sensacjami żołądkowymi, biegunką, to typowy objaw nietolerancji i w konsekwencji alergii. Tak samo jest u dzieci z alergią pokarmową. Trudno, trzeba z tym żyć :(..:) Kładę się do łóżka, bo jestem bardzo słaba i wykończona, wzięłam co tylko można, żeby nie dopuścić do zaburzeń w gospodarce elktrolitami /małam już blok serca, więc muszę uważać/ Whisky, malujesz trochę. Ja zatęskniłam za szkłem, zupełnie nieźle mi wyszły te lampiony świeczniki z chińskimi znakami. Dopiero malowanie na szkle daje przwdziwą radość przez tę mozaikę kolorów, wzajemnie się przenikających, spróbuj coś na początek najlepiej na prostokątnej szklance, wazonie. Jest łatwiej, bo na okrągłych może spływac farba. Ja ogromnie lubię tę grę świateł i kolorów. Coś takiego jest tylko możliwe przy farbach transparentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka, wysłałam. Więcej też już nie będę pisać, bo zamiast dobrych fluidów udzieli Wam się mój nastrój. Nadd, a ćwiczysz to samo co ja? Będzie mi raźniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mijanka... hihi Hej Foletko 🌻 Nadd 🌻. Sandomierz faktycznie piękny, niezaleznie od przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze się odezwę jednak. Czy przyślesz mi zdjęcia tych lampionów Fizz, bardzo bym chciała zobaczyć. Jak to robisz, że nie robią Ci się takie kropki, chyba zaschniętę bąbelki powietrza. Pewnie przez to, że tak mieszam pędzelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj nie zasnę. Ale zła jestem :O Wrrrrr!!!!!! Gdzieś musiałam wywalić, sorki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo się podobał, Sandomierz. Byłam tylko przejazdem co prawda, ale obiecalam sobie, że jeszcze pojadę, myślałam, że to takie proste. Łańcut mnie zchwycił. Co jest z Wilanowem nie tak, że nie robi takiego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze z tych nerwów hasło zapomniałam? Trzy razy próbowałam... :O Normalnie szok!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Whisky....Wilanów jest cudny!!! Ja tam go uwielbiam. Sandomierz też mi się podoba, nie powiem ale Wilanów.... Dobra, moniał ty lokalna patriotko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się jakoś nie podoba, tzn. sam pałac, jest taki jakiś sztuczny, ale ogród lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta reklama mnie dobije. Nie \"uczta\" się angielskiego - olejcie to :O jako i ja olewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky - ogród jest sliczny!!!!! Ostatnio byłam tam co prawda ze 2 lata temu ale ja w Wilanowie i ostatnio w Powsinie odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak hasło sobie wpisuje (z trudem sobie przypomniawszy) to mi reklama zjeżdza.....jasny piorun!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasło pamiętam, ale ciągle mi się zdaje, że o czymś już pisałam i nie wiem czy się nie powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×