Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Zawsze ktoś musi być za robola :D Znaczy fizycznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!!!! Własnie wyłączył mi się prąd w całym domu - zapomniałam zatankowac. Dobrze, że mam naładowaną baterię w kompie :) Muszę szybko wcisnąć guzik \"kredyt\" i bedzie ok - przynajmniej do jutra - a jutro do miasta z wiaderkiem po prad hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...
ciekawe kiedy wrócą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...
ale będę czekać i dopadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...
a jak nie wrócą to może by Im napsocić?? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...
na razie nie..... jeszcze troche poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i proszę nie psocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie rozumiem, coś napisałam i uciekło. Malibu, coś Ci wysyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem co i z góry dziekuję - chociaż sprawdzałam pocztę i jeszcze nie doszło :):):) Aha - ja też bym prosiła o zdjęcia małych \" Foleciątek\" bo nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poproszę o zdjęcia małych Foleciątek....grupy dzieci. Kto ma, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie mi chodzi komp, nie wiem, co się dzieje.... Jak samopoczucie Malibuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też strasznie komp muli - a samopoczucie ok, tylko trochę boli mnie głowa. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Gdzie jesteście??? Przez dłuższy czas nie mogłam wejść w ogóle do Portalu o2.pl ( a np. onet miałam ) i myślałam, że będzie kupa wpisów - a tu nic :(:(:( Nie wiem czy dam radę wpisać się jutro do południa, bo muszę iść do miasta a toż to cała wyprawa! Więc jakby co i tak na zapas życzę Wam miłego dnia ❤️😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet niewiecie jak się uśmiałam z waszej akcji:Fizz i Malibu.Odrazu przypomniały mi się nasze stare akcje:-D Malibu ja przeczytalam wszystko i dzieki ci za książki-autorów. Fizz-przykro miże ty też niemasz zdjęć moich dzieciaczków.Niewiem jak to się stalo.Ma je napewno Agosia.Jak będzie miala nockę to ma trochę luzu w pracy.Agosia powysyłaj zdjęcia dziewczynom.Bardzo grzecznie proszę. Ja też miałam problem z kompem-neostradą.Nie mogłam przez ponad godz.wejść na kafe.Normalnie jeszcze chwila i zaczęła bym gryźć kable jak mój królik. No i widzę ,że reszty dziewczyn też niema. Whisky jak ja bym sobie tak poleżała na kanapie,popatrzyła na ogród skąpany w deszczu i do tego ogień buzujący w kominku.Normalnie coś cudownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Foleka! :):):):):) To jednak ktos tu jeszcze zaglada hihihi. Dziwne trochę, że nie ma Whisky - czyżbyś zaczęła zmieniać swój tryb życia Whiskuś? Wyluzuj Kochanie - sowa nie zamieni się w skowronka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibuś, a wiesz, że czasem uda mi się pójść wcześniej spać, znaczy tak koło 12.00, bo jak jeszcze wcześniej to zaraz się budzę w nocy wyspana. Foletka, no miałam, luzik i sama w domu, to sama wiesz, a właściwie nie wiesz, no ale możesz sobie wyobrazić. A kominka nie mam, na razie w planach, ale to i straszny kłopot z przebudową i finanse, tylko myślę, że koszty by się zwróciły w jeden sezon. Na razie sprawa zawisła w powietrzu. Malibu dzięki za linka, oglądałam tez oferty na Allegro, muszę zobaczyć czy to coś innego. Bo może trochę dziwaczę, ale musi mi się spodobać pan albo pani, no bo jak mam naprawdę z tym kimś ćwiczyć to wiesz ;) A juz leży kilka lat kaseta z Cindy Crawford(?) i obrasta kurzem. Póki co dobrze mi z tą kobitką w czerwonym kostiumie, ale niedługo kto wie, jak już się tak rozćwiczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!! To będę musiała poszukać linka z conajmniej Kenu Reevsem!!!! hihihihi - a tak serio to od kiedy i ile czasu dziennie ćwiczysz, że zauważyłaś już spłaszczenie brzucha - i tylko z tą \"Lady in red\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie trochę przesadziłam, ale idzie mi coraz lepiej, nie zrobiłam nigdy wszystkich ćwiczeń, ale dojdę do tego. Tak tylko z lady in red. :) A Ty jak tam? Bo też chyba zaczęłaś jakąś gimnastykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Keanu mógłby nagrać jakiś taki instruktażowy filmik, albo ten drugi, on to jest dopiero zbudowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie sie przymierzam, chcę zacząć jak dzieci pójdą do szkoły i będę sama w domu. Teraz tylko gromadzę sprzęt, materiały no i chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×