Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Malibuś---łobuzie :D ...uwielbiam te Twoje wpisy. Chłopaki rżną nie w pokera ani inne tego typu gry...To się nazywa \"Duel Masters\" - te karty (jeżeli dobrze pamiętam) i paczka z 10 kartami kosztuje 17 zeta!!!! Ale grają ( mój się zarzeka że on nie!!!), tzn nie gra na lekcji. Oprócz tych zagrywek do nauczycieli, potrafią zadawać tzw. \"głupie pytania\" i pytają cholery całkiem poważnie - bez usmiechu, bez chichrania. Np. \"a te mumie to były patroszone z flaków?\" albo :\"a kubki smakowe tylko na języku się znajdują czy również na innych częściach ciała mamy kubki?\" itd. Malibuś ja Ci tego 20 w Poznaniu nie daruję :D Chociaż pół godzinki na jakąś kawkę, chociaż moment na maślankę pod sklepem :D :D Zahirku---mnie się Twój nick też bardzo podoba. Kojarzy mi się z zefirkiem a zefirek z latem a lato....łoo matko!!!! Zima przed nami :O Ja też w męskim gronie się obracam - mąż, dwóch synów, pies płci męskiej :O Kiedyś zwariuję....Może już to nastapiło??? Za stypedium trzymam kciuki a biegnę przed siebie, podobnie jak Ty - tylko ja nie wiem gdzie i po co :D :D :D Whisky---a coś Ty się za bary z półkami wzięła? Fotek no żadnych nowych nie masz? Ja dotacji jeszcze nie mam ale foty pooglądam z chęcią :D A teraz Wam coś powiem.... I powiedzcie czy ja normalna mogę być w takiej sytuacji... :D :D :D :D Sama nie wiem śmiać się czy płakać :D :D :D :D Młody 10 minut temu wyszedł do kolegi... Przed chwilą dzwonił do mnie i mówi: \"mamo, nie denerwuj się ale czapka mi się zgubiła\".... Wyszedł 10 minut temu i jeszcze nawet do kolegi nie dotarł - jak ją do cholery zgubił??? Z łba mu zleciała??? Nadmieniam, że była to trzecia czapka kupiona od czasów zimna w tym roku :O I na koniec...jak się bawimy dzisiaj to się bawimy :D :D Marynarz opowiada w knajpie wrażenia z ostatniego rejsu: - Wypłynęliśmy, kurwa, z portu. Sztorm, kurwa, jak diabli! Ale nasz kapitan, kurwa, to dzielny chłop! Wkrótce zawinęliśmy, kurwa, do portu, to ja, kurwa, myślę: trzeba się, kurwa, napić i zabawić. Idę, kurwa, do knajpy, siadam, kurwa, przy barze, a tu, kurwa, przysiada się do mnie ta... no... kobieta lekkich obyczajów. Policjant wrocil pozno do domu i zastal zone sama w lozku, posciel roztentegowana, a zona jakos dziwnie rozochocona. - Cholera. Twoj kochanek tu byl? Gdzie sie schowal? Pod lozkiem? - i zaglada pod lozko. -Pod lozkiem nie ma. W kuchni? - i zaglada do kuchni - W kuchni nie ma. W szafie? Z szafy wychyla sie reka z dwoma stowami. Policjant dyskretnym ruchem bierze. - W szafie tez go nie ma. To gdzie sie schowal? Idę gary po obiedzie zmywać....te co mi jeszcze zostały : D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D co nam dzisiaj tak wesoło? :D Moniał na pocieszenie Ci powiem, że mój syn też nie miał legitymacji, a że nie bardzo mu potrzebna była, to chyba już do końca tak dotrwał. :) za to teraz ma studencką, jakimś cudem wyrobił. Fotek nowych nie mam, no co Ty? za szybko ;) Ale wiesz, chyba jakąś dobrą wróżką jesteś, bo jak tylko wczoraj wspomniałaś o kontrakciku:D to odebrałam dziwny telefon. A że akurat skręcałam na dość ruchliwym skrzyżowaniu, to moja wrodzona ;) bystrość umysłu była skierowana zupełnie gdzie indziej. Zadzwonił facet, mówiąc, że dzwoni z polecenia męża(mojego!), wprawdzie imię się nie bardzo zgadzało, ale jak męża to męża :) w dodatku kolega męża tak właśnie ma na imię! ;), no i mówi, że ja maluję. On tak mówi o mnie! Zaniemówiłam, yyy yyy, pytam w końcu \"a o co chodzi?\", skąd ma mój telefon.. on znowu, że od męża, hi hi i chcialby żebym mu pomalowała pizzerię :D Już widziałam oczami wyobraźni te bochomazy na ścianach, ale zaraz mi przemknęło, że może już takie głośne jest to moje malowanie ścian! Ale on dalej żebym mu pomalowała różne ładne rzeczy, myślę sobie, może chce te kubeczki, albo obrazki, hi hi hi, i dalej skręcam:D W końcu jednak, z bólem, powiedziałam mu, że to musi być jednak pomyłka, buuu. :( I popatrzcie jaka gapa ze mnie. ;) A kontrakcik prawie był w kieszeni i to w ciemno;) Co innego Ty Moniał:) Ty masz fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że to jednak są boHomazy.. yyy:) Moniał, u nas tak giną rękawiczki, ale kiedyś mój synuś zgubił spodenki, nawet ze dwa razy, hi hi. Czapek nie noszą, więc z tym nie ma chociaż problemu, że o córce nie wspomnę, tu nie da się ogarnąć strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Chyba wszystkie dziś oszalałyście:-D Cudownie się was czyta.🌻 Ja dopiero wróciłam do domu i jestem padnięta.Zrobiłam część zakupów już na święta i jtro biorę się za bigos. Teraz znikam by zająć się moim domem i dziećmi i jak nie padnę to napiszę póżniej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...no ,no...bylo co poczytac,fajnie ze Whisky zmobilizowalas reszte dziewczyn i wreszcie daly o sobie znac.Ja juz drugi dzien biegam za prezentami ,MM kupilam to co zamierzalam mam nadzieje ze prezent sie spodoba.Dzisiaj natomiast bylismy razem kupic cos dla dzieci. Malibu zaraz poszukam przepis i Ci podam,zapewniam ze bardzo prosty i szybki w wykonaniu. Zdjecia gdy tylko bede miala to obiecuje Wam wyslac.Wygladam rzeczywiscie zupelnie inaczej,wiecej opini pochlebnych ale sama bylam bardziej przyzwyczajona do poprzedniego wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu ...ciasto robi sie z 3 szklanek maki,jednej margaryny oraz smietany.Nastepnie wyrabiasz i rozwalkowujesz na stolnicy .Kroisz w kwadraty ,na srodek kazdego ukladasz maly kawalek jablka ,lapiesz za rogi do gory i sklejasz.Rozkladasz na wysmarowana blache i pieczesz.Po wyjeciu posypac cukrem pudrem...smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zdążę już tylko powiedzieć ładnie \"Dobrej Nocki\" :D 😴 ze mne, ale jeszcze trochę mnie czeka pracy. Dzięki za trzymanie kciuków i innych takich miłych słów od Was. Dla każdej z osobna ❤️ i łącznie 🌻🌻🌻 Pewnie do przeczytania w poniedziałek 🖐️ Buziole przesyłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj popisałyście to myślicie, że dzisiaj już zwolnione z tego?? :D Raz, dwa, raz, dwa....POBUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ledwo żywa jestem dzisiaj. A jeszcze wieczorem byłam na tai chi, ćwiczyłam jak automat, po koszmarnym początku jakoś załapałam trochę i coskolwiek powtarzałam. Ale trudna jest ta koordynacja ruchów, patrzę na instruktorkę i dalej nie ta ręka, nie ta noga, hmm... A :) przypomniało mi się jeszcze, że jak dzwonił ten facet od \"kontrakciku\" to zwrócił się do mnie po imieniu, znaczy per \"pani...\":D:D Nie wiem jak u Was, ale u mnie cudnie, słońce jak marzenie. Słonecznego dnia Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale pustka :( Wpadłam przesłać buziole i lecę, bo mam zaraz gośći wieczorkiem. Ale padam zezmęczenia po uczelni. Test...lepiej nie wspominać, chyba do bani...Ale podobno cuda się zdażają ;) szaleństwa i tańców wygibańców życzę wszystkim :D Mam ochotę dziś zabalować, ale czy dam radę ? 😴 🌻🌻🌻 pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety - nici z mojej nauki jazdy - nawaliłam się.... MM jakby lubi lubi jak żonka jest wstawiona i temu w obie strony zam owił taryf=e. \\\\\\Jak wróciliśmy do domciu to pogada lam sobie z dużego, białego telefonu z Ralfem. M ój najlepszy na świeci mąż zrobił mi w tym czasie parujacy kubek czerwonego barszczyku, a jak wypiłam to nie powiem Wam co mi zrobił bo sie wstydze. a teraz idę hahasiu bo jutro do kościólka - chocia a cienko to widzee. Dobrej nocy Dzieczynki!!!! papatki i pałatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kłaniam się nisko w niedzielne przedpołudnie :) Popijajać kawkę, relaksując się podczas czytania postów topikowych, cieszę się z chwili lenistwa. Co nie znaczy, że tak będzie cały dzień. Nie, nie... Jadę po południu na uczelnie, do póżnego wieczorka. Dobrze, że troche w domku chociaż dziś spędzę. Wczoraj po uczelni wpadli wieczorkiem póżnym znajomi i posiedzieliśmy trochę przy kielonkach. Sympatycznie było, tylko trochę póżniej powstały dwa obozy ;) męski i żeński i było trochę śmiechu. My swoje wywody, oni swoje...A opary procentowe zrobiły swoje, że powstały opary absurdu :D Malibu-x ❤️ widzę, że skończyłyśmy podobnie, choć ja zasnęłąm prawie nad stołem w kuchni, kiedy czytająć jeszcze książkę i paląc nonego papieroska ;). Kiedy kładłam się spać, MM już dawno chrapał. whisty-x ❤️ jestem po wrażeniem ćwiczeń Twoich. tak bym chciała, by mnie ktos zmobilizował do takiego ruchu. ;) A ja z tej prowincji na \"W\" pozdrawiam. moniał[ kwiat] zahir z islamskiego pochodzi, oznacza widoczny, nie mogący ujść uwagi ;) bo w końcu ja taka małai drobna... anka- 🌻 fizz 🌻 Gdzie się podziewacie dziewczynki ? Miłej niedzieli spędzonej tak jak chcecię życzę :D foleta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę jeszcze w domku, ale później idziemy na imieniny mojej \"cioteczki\', mam nadzieję, że na krótko. Czyli miałyście udane wieczory wczoraj Dziewczyny.:) A ja wczoraj byłam zła jak osa, chyba dlatego, że M mnie za wcześnie obudził. I tak mi już zostało prawie na cały dzień. Ale w końcu przeszło, na szczęście. Dziś już normalnie. Zahirek, tak mi się kojarzył Twój nick z tamtymi rejonami, miałam nawet szukać po słownikach co oznacza.:) A skąd Ci się wziął tak w ogóle? Dobrze, że masz tę szkołę po południu, moje dzieci jak idą, to na cały dzień. Malibu, no to poszalałaś. Ale nie daj się! :D i koniecznie naucz jeździć na odwrót:D:D, znaczy po całkiem niewłaściwej stronie, podobno to całkiem łatwo. Tylko żeby Ci już tak nie zostało, bo tu będziesz musiała wrócić do normalności. Miłego dnia! U mnie nawet słonecznie. Jeszcze wyskoczę z M na jakieś zakupy i coś zrobię do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...caly dzien bylam poza domem ,bylismy u rodziny MM.Bylo bardzo fajnie i wesolo bo oprocz nas przyjechala jeszcze rodzina ze Slaska. Malo dzisiaj pisalyscie i widze ze co niektore wczoraj swietnie sie bawily[tak trzymac]:D.Jak to dobrze czasem sobie odreagowac w milym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :D:D:D 🌻 Otwieramy...budzić sie koleżanki...Wiem, że nie chcecie wstawiać...ale poczujcie ten romat kawki zaparzonej świeżo dla Was \\/> Zapraszam. Zaczynamy kolejny tydzień pracy, aby zleciało jak najszybciej do weekendu ;). Usmiechajmy się dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zahirku to ja prosze mala czarna,wczoraj po dlugiej przerwie napilam sie kawusi i nawet mi smakowala i co najwazniejsze zgagi nie mialam. Fiziaczku co slychac?napisz co porabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka- 🌻 jasssne, kawusia na stole, tylko żadnych rarytasów do tego nie mam :( Ale to i może dobrze, kalorii nam nie przybędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! 🌻🌻🌻 Fizz:D Anka:D Zahirek :D To i ja poproszę kawkę - białą i z cukrem. Basieńko wszystkiego naj, naj, naj z okazji imienin - sprawdź pocztę. Dzięki za fotki - jestem pod wrażeniem! Uciekam, bo muszę wyszykować dziatwę do szkółki. Papatki!!! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wszystkiego najlepszego,duzo zdrowia i spelnienia marzen. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basieńka x
Bardzo bardzo dziękuję Dziewczynki za pamięć i miłe życzenia. Jesteście kochane. Wam życzę bardzo miłego ciepłego dnia i samych przyjemnych rzeczy. Ja jestem zapominalska i wiem, że nie pamiętałam o wszystkich. Wybaczcie mi, ale to naprawdę ze sklerozy, bo życzę Wam samych serdeczności. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Basi 🌻🌻🌻 ❤️ Tego wszystkiego czego zapragniesz, a w szczególności optymizmu na każdy dzień życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) 👄 Ale sie rozpisałyście dzisiaj :D A ja powolutku krzątam się, nawet umyłam jedno okno, ale duże i stare, to jakby ze dwa nowe. ;) Nie mam za bardzo siły do prac domowych. Wczoraj późno poszłam spać, z imienin wróciłam w średnim nastroju. Czułam się tam jak szara myszka, niewiele warta. Nieoczekiwanie było więcej osób niż zapowiadała solenizantka, każdy chwalił się swoimi sukcesami, albo swoich dzieci. Może jestem przewrażliwiona, ale niektóre wypowiedzi odbierałam jako przytyki, takie dość wyraźne. Słoneczny dzień szybko się skończył i nie zdążyłam wywiesić prania, mam nadzieję, że jutro też tak ładnie będzie. Napiszcie coś, bo bardzo mi się nudzi i taka markotna jakaś jestem. Fajnie Fizz, że się pojawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co z Wami Dziewczynki?:) Ani Foletka, ani Moniał się nie pojawiły dzisiaj, a zwykle zaglądają chociaż na chwilę. Czy nie jesteście czasem chore? Odezwijcie się i powiedzcie, że wszystko w porządku. No bo Nadd, to pewnie dalej ma kłopoty z kompem, a Agosia zabiegana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka Moje Kochane!!! 🌻🌻🌻 Fizziaczku fajnie, że się pojawiłaś, szkoda tylko, że tak ciut - ciut. Ale lepiej malusio niż wcale 😘 Co dziś tak cieniutko pisałyście? FOOOOOOOOLETKA!!!! MOOOOONIAŁKU!!!! Co z Wami? Bo się bedę musiała zacząć martwić. Ze już nie wspomnę o Nadd... Gdzie zniknęłaś nam NAAADECZKU??!! Jak tam nasza Solenizantka? Robiłaś jakąś imprezkę, bo nic nie pisałaś...Ale pewnie nie, bo i okna i porządki... A ja pomalowałam sobie dziś półki do kuchni. Teraz po tym tapetowaniu aż miło wejść. W sobotę robimy sobie świąteczną imprekę ze znajomymi (wszyscy zjeżdżamy na Święta do Polski). Każdy uszykuje coś do jedzenia i sobie posiedzimy. Jutro czekam na wpisy bo już szykuję Nagany!!!! Kolorowych snów!!! Papatki!!!! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×