Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ Majowki. Ja dzis troche zmeczona jestem i jakos nie bardzo sie czuje.Bylam na usg tarczycy i czekam teraz na wezwanie na biopsje. Widze,ze tylko Emmi zajrzala a reszte wymiotlo:-( Mam nadzieje,ze Fizz juz jutro sie pojawi bo teraz moze jej M okupuje komp. A reszta?Reszta jest MILCZENIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczyny. Widze,ze jak sie sypie to sypie sie wszystko:-( Ja dzis od rana wisze na telefonie i w necie.Posypal nam sie transport z lotniska do mojego domu w Polsce.Musialam na gwalt szukac czegos nowego no i troche nerwow bylo ale ze strony mojej mamy.Juz zalatwilam nowy srodek transportu i jest ok. U mnie narazie piekna pogoda a ja z robota w lesie.Spadam dzialac bo troche tego jest do zrobienia:-)Mam nadzieje,ze powodem waszej nieobecnosci tutaj jest piekna pogoda i wypady poza miasto:-) Bawcie sie dobrze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bylam u lekarza - badanie niezbyt przyjemne :O Krew to \"bedka\".... Nie mam humoru. Jakos tak... Na razie nie bede pisac.... Trzymajcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a co sie dzieje?Wiem,ze jest zle i masz dola.Napisz mi meila.Nie wiem juz jak moge Ci pomoc i wesprzec.Wiem jedno---BEDZIE DOBRZE BO MUSI BYC!!!!!Trzym sie dziewczyno!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zawsze po deszczu słońce, po złych chwilach dobre.. Cześć Dziewczynki, widzę, że trwa runda po lekarzach. Oby jak najszybciej i jak najlepiej się wszystko skończyło. U nas niezła pogoda, właściwie jak przygrzeje słońce to upał. Trochę w ogródku siedzimy, byliśmy tez na cmentarzu, jakoś tak mi się na nostalgię zebrało.. Wieczorem może skoczymy do kina. Kusi mnie film Woody Allena, normalnie go nie lubię, ale ten jest podobno inny, jest jeszcze komedia z Matthew McConaughey, ale już tak bardzo go nie lubię.. M jest za komedią, no zobaczymy. A wczoraj byłam z kolezanką u fryzjera, ja to ja, tylko podcięcie i uczesanie, ale koleżanka balejaż i kompletna porażka. Ta pani w ogóle nie powinna sie za to zabierać. Nasza fryzjerka przestała pracowac i musiałyśmy szukać kogoś innego. No piszę o głupotach żeby topik się trzymał, bo sama Foletka nie da rady, przy pewnym wsparciu Emmi i Moni. Usprawiedliwiona tylko Nadd, a u Fizz siła wyższa. Jest nas tak mało, że jak Ania I Malibu przestają pisać to już jest całkiem krucho. Zastanawiam sie dlaczego nikt do nas nie dołącza, czy dlatego, że nieokreślona grupa wiekowa, temat niesprecyzowany, czy jakieś odpychające jesteśmy. :o A przeciez my takie sympatyczne jesteśmy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo sympatyczne jesteśmy :D Komp miałam wyczyszczony do zera i od nowa wgrywane programy, muszę jeszcze dokupić pamięć, zmienić mysz i klawiaturę. Na razie się gubię, ale najpierw do Was piszę, że jestem i życze Majówkom pięknego maja, w sercach też. Jutro napiszę więcej, bo nie żyję, a dopiero wyjechała bratanica MM. Buziaczki dla Was. Sorry, ze się nie \"odnoszę\", ale nie pamiętam, wszystko inaczej, zastępczy sprzęt, ogólnie horror.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo, trochę Was poczytałam. Po pierwsze Monia.....co się dzieje. Naprawdę się martwię. Może napisz na gmaila, na razie inna poczta nie działa. Gmail zresztą też muszę sprawdzać, bo nie mam ikonki na pasku. No i muszę o2 odzyskać. Bardzo proszę odezwij się 👄 Foletko, czy Ty jutro wyjeżdżasz do Polski ? Tak mi się wydaje... Może się jakoś skontaktujemy. Whisky, życzę udanego weekendu, a zatrucia imieninowe nie są fajne;) Rozumiem, że, jak córcia wróci zacznie się codzienność. Emmi przykro mi, że wiosna nie nastraja Cię tak do końca lepiej. Ja uwielbiam taką świeżą zieleń. Ten maj mam niestety ciężki. Nadd rozumiem, że w weekend pracujesz i to nie jest fajne, ale za to wdzięczność pacjentów i ich właścicieli. to ogromna satysfakcja. A wiesz, że ja \"choruję\" na malamuta. Uwielbiam tę rasę. psy mają niesamowitą maskę i oczy. Kiedyś taki jeden na ulicy patrzył w moje oczy tak głęboko, że byłam, jak w transie. To przez ten ich szklane, niebieskie tęczówki. Anuż. co z Tobą ? Nic nie wiemy.... :( Malibu 🌻 Miłego dnia i zaczynam walczyć z pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sorki Dziewczynki....nie bede na razie pisac...pewnie mnie na necie nie bedzie jakis czas :-( Foletka---dzieki ❤️ wiem, ze masz racje.... Fizziaku--- ❤️ wyslalam Ci na gmaila... Nie gniewajcie sie Dziewczyny ze podaje tu wyslanie maila - to nic zlego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, widzę, że nie najweselej się zrobiło. Monia trzymaj się 🌻 zobaczysz w końcu wszystko będzie dobrze, cokolwiek by sie nie działo. Foletka już pewnie w drodze, albo w ferworze końcowych przygotowań. Tez pewnie nie będziesz za dużo sie pokazywać. Fizz widzę, że Ci się porobiło poważnie ze sprzętem. No ale najważniejsze, że wszystko juz na dobrej drodze. Z obietnic - samej sobie;) - czego to nie zrobię w mijającym tygodniu, prawie nic nie wyszło.. Jakoś nie miałam nastroju i w ogóle tak mi jakoś smutno bez powodu właściwie.. no a rano w dodatku deszcz. Później zadzwoniła kuzynka i jak pogadałyśmy z półtorej godziny , to i humor się poprawił. No i jeszcze zaskakujący telefon, dostałam propozycję wyjazdu na 4-5 miesięcy, z jednej strony mnie kusi, a z drugiej miałam już całkiem z tego zrezygnować. Trochę bym odżyła, ale też praca b. męcząca, muszę sie zdecydować szybko. Wielkiego zapału nie czuję. :o No zobaczymy. Czy jutro będzie słońce? i ciepło? Domagam sie tego stanowczo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Whisky, że jesteś. Ja nastrój mam sredni. Nie wszystko jest tak, żeby się cieszyć i już mam dość siedzenia przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Udało mi się wygospodarować czas na neta... u mnie ble pogoda, pada, pada i pada, a przedwczoraj była taka ulewa, że myślałam, że kurnik odpłynie :P Ale stoi... :) moniał//:) ❤️ whisky//:) Skoro zadałaś pytanie dlaczego nikt nowy się nie pojawia, to i ja się zaczęłam, nad tym zastaniwać... i nie wiem :O. Może jpiszecie (pominę siebie, bo ja rzadko piszę) tak fajne, że ludki lubią Was czytać i samo czytanie już im wystarcza... nie wiem... to tak sobie pomyślałam ;) Bo ja sama mam topiki, które tylko czytam, z ogromną przyjemnośćią, ale nie udzielam się na nich :) Samo czytanie sprawia mi ogromną przyjemność, bez ujawniania się. Ujawnienie się , zobowiązuje do pisania ;) Pewnie zagmatfałam :P fizz//:) Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesteś !!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D foletka//:) Jak tylko mogę to zaglądam, naprawdę :) Ale u nas ,,mrowie,, pracy, ciągle coś do zrobienia. teraz też, w sumie zamiast tutaj siedzieć, mogłabym zająć się podnoszeniem terenu przed domem, bo mamy jezioro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastroje widzę takie sobie... moniał ❤️ życzę Ci aby się wszystko ułożyło, aby to ,,coś,, czy te ,,sprawy,, pomyślnie dla Ciebie czy Was się poukładały. Nie mam pojęcia co się dzieje, ale życzę z głębi serca aby było ok. fizz//:) widzę, że dotarłaś do mojego jakiegoś kolejenego zżędzenia :D:D ja jestem ogólnie czlek bardzo pozytywnie natchniony, mam chwile słabości, ostatnio poległ mój układ nerwowy, można porównać go do awarii Twojego kompa :P. To tak jest ostatnio ze mną, ale ogólnie przeogromna, optymistyczna natura, z którą miałam przyjemność albo i nie , zależy jak na to spojrzeć , więc miałam przyjemność urodzić się z nią, zmusza mnie wręcz do widzenia i cieszenia się drobiazgami nawet... ale nie macie pojęcia jak to niszczy, kiedy równocześnie czuje się człowiek nieszczęśliwy. To taka huśtawa i dla mnie i dla najbliższych. Miało być optymistycznie :P dobra, promyczki majowe, życzę wszystkim spełnienia marzeń, zacznijmy od takich prostych ;) życzę miłej soboty :) whisky //:) 4-5 miesięcy? a jak na to rodzinka ? foletka🌻 Nadd🌻 anka🌻 Malibu🌻 osoby czytające jedynie 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 Sorki, że w biegu, MM ma dużo zaległości komputerowych i tylko na moment mam dostęp. Pięknego słonecznego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja chcetnie do Was dolacze Pocieszcie mnei bo tak mi smutno, nie mam majowki Nie mam ani rodzicow, ani faceta, ani przyjaciol Smutno i ciezko na serduszku choc wszystko kwitnie wokol......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz//:D no na pewno, po takiej przerwie netowej, to każdy ma coś do sprawdzenia, wysłania itd :D Mniejmy nadzieję, że mężuś wcześnie kładzie się spać i będziesz mogła wejść, albo piwo mu zapodaj na wieczór, co by przysnął zdrowym, mocnym snem :P Iganatka//:) ❤️ tuli... 👄 tuli... 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi jestem Nie malam z kim spedzic tego weekendu :(:(:( Moze dlatego ze w tygodniu pracuje a w weekendy czesto tez a jak mam wolne to jestem tak zmeczona ze odsypiam Chcialabym studiowac ale narazie jest to w sferze marzen Jest mi zle i samotnie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iganatko //:) ale skoro masz tak rzadko wolny weekend to wykorzystaj go dla siebie. odpoczywaj, zrelaksuj się, zatrzymaj się chociaż na chwileczkę. :) Wykorzystaj ten czas dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Niestety cały czas komp okupowany intensywnie. To się zmieni po niedzieli. Mam nadzieję ;) Iganatka witaj 🌻, napisz coś o sobie. Emmi :) No cóż proza życia woła. Miłego popołudnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, nie miałam dostępu czasu i w ogóle... 🖐️Iganatka, fajnie, że jesteś:) Córka wróciła, dostęp przez to ograniczony i jeszcze inne sprawy na głowie. Cały czas mam dylemat w zw. z tym wyjazdem. Z jednej strony fajnie, odżyłabym, z drugiej wiem jaka to ciężka praca, nie wiem czy podołałabym. No i kto by porobił to wszystko w domu?:o Ale to słońce, klimat cudowny, jedzonko, zycie, ach... Fizz, sorki, że nie odpisałam na smsa, strasznie sie wkurzyłam, bo jak znalazłam słuchawkę od tel. stacjonarnego to okazalo się, że nie działa, myślałam, że aparat sie popsuł, ale okazuje się, że w ogóle telefon nie działa.. Chyba może neostrada działać niezależnie, tak? Jutro zadzwonię reklamować. Spokojnej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko jak pisze Emmi :) /podoba mi się/ U mnie biało, ale w powietrzu. Mgła, mgła i jeszcze raz mgła. Jak opadnie będzie cudnie, chyba, że nie opadnie... Wczoraj solidnie popadało i dobrze, bo od razu się świat zazielenił tak naprawdę. Tylko trawsko /bo to nie jest elegancka trawa/ rośnie jak szalone. Rozkwitają już białe rododendrony. Moja pora się zaczyna :) Mam mnóstwo pracy różnej, od drobiazgów typu biżu.. po malowanie itp. A w domu totalny bałagan. I dalej okna brudne, ale czekam na lepszą pogodę. Trochę też kłopotów zdrowotnych, ale przecież wszystko mija... Mam nadzieję Whisky, że mając w domu bez córci może większy porządek i więcej czasu dla siebie, jesteś zadowolona, że wróciła. Piszesz z takim sentymentem o ciepłych krajach, że od razu przychodzi mi na myśl bratanica MM, dla której wymarzonym krajem i miejscem na ziemi /oprócz jedzenia/ jest... Grecja. Macie coś wspólnego :) Dla mnie wymarzony jest święty spokój i koniec różnych problemów. Iganatka, mam nadzieję, że się pokażesz :) Emmi, jak postępy w urządzaniu się, czy planujesz grządki warzywne. Ja tego nie lubię i MM się nimi zajmuje. Foletka w Polsce i nie wiem, czy zajrzy, ale myślę, że tak, tylko ma z pewnością mało czasu. Monia... mimo wszystko proszę odezwij się ❤️ Nadd mam nadzieję, że uda się nam spotkać :) Anuś, Malibu smutno bez Was :( Do miłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, na razie tylko pomacham🖐️:) bo jeszcze nieprzytomna jestem, a trzeba zacząć żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze nic się nie rozkręciło. No co Ty Fizz, wiadomo, że sie cieszę i to jak:D już się nie mogłam doczekać córci. Znowu taką fanatyczką porządków nie jestem, a domu i tak nawet w części sie nie udało doprowadzić do porządku. Chociaz nie powiem, miło byłoby posiedzieć w czyściutkim domku. Ale mówi sie trudno.. Rano zadzwoniłam do telekomunikacji i telefon działa. Ale dało mi to do myślenia żeby w ogóle go zlikwidować, bo korzystamy prawie wyłącznie z komórek. Póki co jest, jeśli to aktualne to dzwoń Fizz:) Ja cały czas w rozterce, z jednej strony mnie ciągnie, z drugiej nie.. I naprawdę nie wiem jeszcze co zrobię. :o Iganatka pewnie zapracowana jesteś. Pisałaś o tym, ale zaglądaj. A reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja krótko, bo w biegu.. trochę się narobiło :( dobrze, że choć ciepło. Whisky, myślałam, że bez czynnego telefonu neostrada nie działa... przynajmniej u mnie. Pozdrówka dla wszystkich i miłego dnia! Aha, jakby topik padł, trzeba założyć nowy jako resztki po maju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie \"Salon odrzuconych\" /przez Majówki. Jak za czasów impresjonistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) czyżbyśmy tylko dwie zostały? he he... wiem, że jak Foletka już bedzie miała dostęp to sie pojawi. Tylko czy topik przetrzyma:o no ale nic na siłę, prawda?:) Już kiedyś gdzieś mi mignęło, że chyba mozna bez abonamentu telefonicznego miec internet, Fizz. Pani, której zgłaszałam awarię wypytywała mnie o szczegóły techniczne i co ciekawe zapytała czy telefon działa po podłączeniu do gniazda neostrady. Tego nie wiedziałam, ale jak juz po rozmowie spróbowałam to faktycznie działał. W sumie bardzo szybko zaczął w ogóle działać, więc nie byłam pewna czy to po poruszeniu kabli czy po błyskawicznej naprawie. Ale zaraz zadzwoniono do nas z telekomunikacji, a teraz jeszcze dostałam automatycznego smsa o usunięciu awarii.:) Dziś śliczny dzień, może da się coś porobić?:) ...mimo braku szczególnych chęci?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas przy telefonach i na rozdrożu.... eh te problemy Whisky wysłałam Ci maila. Chyba już tworzymy salon odrzuconych. Ale o niektóre z Majówek się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Rozumiem Whisky, że nie masz wcale czasu, zwłaszcza, jeśli planujesz dłuższy wyjazd. Życzę Ci, żeby się wszystko dobrze ułożyło, był satysfakcjonujący i udany, a Ty naprawdę zadowolona. Tak sobie pomyślałam, że moja stopka, która umieściłam pół roku temu ma sens nie tylko dosłowny. Przecież tak naprawdę wszystko się kiedyś kończy. Ale było naprawdę miło i za to Wam dziękuję... Każda inna i każda wyjątkowa :) Ciekawe, która z nas \"zamknie drzwi\".... Ja też mam teraz trudny okres, fizycznie, emocjonalnie i niestety sporo stresu. No i zmaganie się z własnymi niedomaganiami zdrowotnymi. I pewnie czeka mnie w niedługim czasie kolejne \"odejście\"... Ale życie toczy się dalej i trzeba brać z niego jak najwięcej, bo jutro może być za późno. Dobrego, ciepłego, majowego, udanego dnia! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Znów z prędkością kosmiczną przelecę przez topik, ale bardzo ładna pogoda i pracy dużo... fiz//:) Niby warzywnik jest, ale jeszcze nie w pełni zasiedlony o tak napiszę. Wygląda juz rzodkiewka inne czekają do ,,zasiwedlenia,, ale zbyt mokro... :( Iganatka 🌻 whisky👄 Nadd🌻 Foletka 🌻 moniał🌻 Malibu🌻 ania 🌻 Miłego dnia życzę, szczególnie dla Fizz, bo nam tu jakieś dziwactwa o zamykanych drzwiach pisze co to za pomysły???? :P Co to za jakieś podziękowania???? hej hej... masz Babo-jędzo ;) szczęście , że tu nie ma buziek jak na gg, bo byś się doigrała teraz ode mnie :P i pewnie od reszty dziewczyn też :) Zadnego smęcenia o zamykaniu drzwi czy gaszeniu światła nie chcę słyszeć. To nawet się na chwilę zatrzymałam :D no ale te drzwi to normalnie mnie wkurzyły :O prrr... też coś! :D:D:D Patrząc na godzinę wpisu, to może Ty głodna jesteś co? a może zjadłaś coś na kolację ciężko strawnego i ciśnie Cię teraz w żołądku i stąd jakieś takie ,,genialne,, myśli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Emmi:D należała sie Fizz taka reprymenda:) Realnie patrząc wróci Foletka i zacznie pisać i pilnować porządku. Będzie się pojawiać Nadd. Myślę, że Monia też kiedyś. A za resztę niestety nie ręczę. Bardzo jestem ciekawa co u Ani. Syn zdaje teraz maturę, jak sobie radzi?. Malibu chadza własnymi ścieżkami, ma inne życie jest zajęta swoimi sprawami, nie ma dla nas czasu. Fizz ja nie wiem jeszcze czy pojadę. Ciągle sie waham, w pierwszej chwili byłam bardziej zdecydowana niż teraz. Już dawno zdecydowaliśmy, ze nie będę jeździć, a teraz byłaby to najtrudniejsza z opcji. Nie wiem czy dalabym radę pracy po kilkanaście godzin dziennie i to w takim upale. Np. dobowa wycieczka, kilkaset kilometrów w jedną stronę, w 45 st. I potem praktycznie żadnego odpoczynku. Boję się tego. I juz jak tak zdroworozsądkowo pomyślę to decyduję się na nie. :o W dodatku przedtem tak nie pracowałam, zajmowałam się bardziej hotelem, gośćmi, byłam raczej tłumaczką. Wycieczki robiłam od czasu do czasu, i to było super. Tak że z jednej strony kusi, a z drugiej ...:( No to biorę sie za właściwą sobie robotę. Pranie, przy okazji poprzewalam trochę w szafie pod kątem potrzebnych ewentualnie ciuchów. I nie wiem co jeszcze powiem jak trzeba będzie dać w końcu odpowiedź. Aha użeram sie jeszcze z dentystką, uważałam, że była swietna. Ale teraz zaczynam myśleć, że jednak nie, jeśli od lat mówię jej, że czuję jakiś ząb, a ona - mając aparat rtg w gabinecie - wmawia mi że wszystko jest ok i w końcu okazuje się, że cały ząb zdrowy z zewn. jest zmasakrowany od środka, bo psuł się od korzenia?! No u licha coś jest nie tak! I jeszcze te ceny, toż to szaleństwo jakieś. Emmi nie znasz jakiejś normalnej dentystki? Pytam z racji bliskości zamieszkania.:o No dobra - pralka czeka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Fizz, nie daj sie wykończyć, ciocia ma bliższych, najpierw pomysl o sobie. Wiem coś o tym. Mam tez takich ludzi obok, którzy zwalają na mnie swoje problemy, a jak im jest lepiej to już o mnie zapominają. Nawet im nie przyjdzie do głowy, że jak mogę miec jakies kłopoty czy potrzeby. Ciocia powiedziała mi np. że ma tylko mnie:o i chlipie mi, i zwala na mnie wszystko, a ja nie umiem być obojętna. Wcześniej wyciągałam kolezankę z naprawdę głębokiego doła, teraz właściwie nie ma dla mnie czasu. Ona dla mnie:) he he. No i tak już jest, wiec podchodź z dystansem, najpierw pomyśl o sobie, nie angażuj się. Tego trzeba sie nauczyć, wiem... bo sama nie umiem. Ale ludzie uczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×