Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Chyba \"kiażda\" z was się nieobrazi.Wypiłam tylko jedno piwo a coś ze mną nie tak:-Dja upijam się dziś na wesoło. Fizz powiedz twojemu pięknemu,że z kompa dziś nici bo mamy naradę jak wykończyć złych mężów:-D Ale małpa ze mnie!!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia dzięki 👄 Foleciątka dotarły. I widać, które to......hihi :):) Urocze! Foleta, no problem, tylko u mnie rodzina mała i jak nie rodzina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co, to dobrze by było, żeby on mnie nie wykończył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta kobitek? Whisky, wracaj, to humor Ci się poprawi. Ja mam doła jak stodoła i jestem, bo takie bycie tu, to lekarstwo na życie smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz-z ciebie artystka pełną gębą i do tego poetka-doła---stodoła:-D A Whisky faktycznie powinna się tu zameldować i Moniał też.Malibu będzie póżniej jak M ulula:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy,jesteśmy ale latamy:-D to po necie to po domu:-Di driny spijamy i się upijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszczE była mowa o telefonach. Ja posłałam wam mój numer kiedyś przy okazji naszego nie doszłaego spotkania... I foteczki mojej rodzinki też Wam poślę, tylko tutaj mam troche nie aktualne... a w domu wiadomo jak z moim internetem. Poslę co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!! Dziś nic nie wyślę :) Zapomniałam,że z powodu zasyfienia naszego słuzbowego kompa wirusami i trojanami i innym robactwem, które ponoć sie od nas na cały swiat wysyła mam teraz (oby chwilowo) internet na oddzielnym kompie na zapleczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia---kobito czy ty myślisz,że my pamiętamy tak8ie rzeczy?!:-) sorki ale wiem,z własnego doświadczenia jak to jest z tymi nr.Zapisane cyferki a przy nich żadnego nazwiska,imienia. Naprawdę musimy się powymieniać takimi szczególami by w razie czego mieć kontakt z resztą \"bandy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Foletko, ale czasem gdzies na dnie skrzynki lezy sobie zapomniany e-mailik a w nim jakies informacje... no ja tak przynajmniej mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dotarły! Dzięki! Bliźniaczki to istne aniołki, a Ty Foleta narzekasz na nie czasem :) wyglądają całkiem niewinnie, Synuś i starsza córcia też urocze. Ojejku, a skąd ja wezmę rodzinne zdjęcia w kompie, no muszę się rozejrzeć. Jakieś wspólne zdjęcia to w dzieciństwie były, już dawno i nie w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczam sie z piwkiem.... a co do zdjec to nie mam nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania :) Przekopałam ten nowy komputer i znalazłam moje pliki ze starego kompa. Admin choć raz zrobił coś dobrze :) Zaeraz Wam poślę fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odkryłam,że nie mam meila do Moniałka!! Jak to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, idę spac skoro nikt do mnie nie gada :) Ile można gadać z samą sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 I znowu pada... Ale w sercu ciągle maj......MA BYĆ !!!! Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Przemyślałam sobie wszystko...w nocy bo spać nie mogłam :-) Muszę dzisiaj z młodym poważnie pogadać i....trzeba się będzie przeprowadzić. Nie mam wyjścia chyba. Na \"własnym podwórku\" jakoś dam radę. Teraz czekam na wizytę kogoś z TOZ :D Oprócz dzieci mam jeszcze psa :-) Być może ci kretyni z dołu też się niepokoją o jego losy... :D Lecę zrobić śniadanie młodszemu dziecku (młody na treningu już) i psu też michę dam...Bo to wiecie - ja nie karmię, nie opiekuję się, nie dbam...tylko się szwędam po calych dniach a wszyscy zaniedbani są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi milusińscy :D Z dzienniczka ucznia: \"Wyrwany do odpowiedzi mówi, że nie będzie zeznawał bez adwokata.\" \"Pluje pod nogi nauczyciela. Upomniany twierdzi bezczelnie, że bada sile grawitacji.\" \"Wlał wodę do kontaktu w pracowni fizycznej na lekcji plastyki.\" \"Zabrał z ubikacji szczotkę ryżową i robił stemple na ścianie.\" \"Wkłada kapiszony do kontaktu, czym doprowadził nauczycielkę na pogotowie.\" \"Uczeń przeszkadzał pani w lekcji, m.in. leżał na podłodze, robił zamieszanie\" \"Syn lata z gołym brzuchem po błocie.\" \"Przyniósł do szkoły trutkę na szczury z zamiarem wypróbowania jej na wychowawcy.\" \"Wyrzucił koledze teczkę za okno i powiedział, że \"jak kocha to wróci\".\" \"Podpalił koledze teczkę na lekcji i zapytał, czy może wyjść po gaśnicę.\" \"W czasie wyścigu międzyszkolnego umyślnie biegł wolno, by jak twierdzi zyskać na czasie.\" \"Zamknął nauczyciela na klucz i odmówił zeznań.\" \"Podał nie swoje imię motywując, że chciałby się tak nazywać.\" \"Ukradł dziennik lekcyjny, nie chce oddać i żąda okupu.\" \"Na lekcji zajęć praktyczno-technicznych umyślnie piecze ciasto bez mąki.\" \"Rozbiera atomy na cząsteczki i kładzie sobie na oczach.\" Ja padłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zeszytu ucznia: \"Koło to jest linia, bez kątów, zamknięta, by nie było wiadomo gdzie jest początek.\" \"W życiu Pitagorasa liczyło się tylko liczydło oraz kalkulator, którego wtedy jeszcze nie znano.\" \"Prostokąt różni się od kwadratu tym że raz jest wyższy a raz szerszy.\" \"Pierwszy człowiek na ziemi nie czuł się samotny bo nie umiał liczyć.\" \"Jeśli podzielimy graniastosłup wzdłuż przekątnej podstawy, to otrzymamy dwie trumny.\" \"Trójkąt Pitagorasa, to trójkąt kwadratowy.\" \"Wieloryb jest ssakiem, bo jego młode ssie tran z piersi matki.\" \"A kiedy człowiek się urżnie to białe ciałka krwi go bronią.\" \"Słowik - samiczka sama znosiła jajka, bo samiec nie chciał jej pomagać.\" \"Nic w przyrodzie nie ginie np. jedne ptaki odlatują, a drugie przylatują.\" \"Mamy dwa typy oddychania: mężczyźni oddychają brzuchem, a kobiety piersiami.\" \"Produkty przemiany materii wydzielamy przez płuca pod postacią CO2, wody i moczu.\" \"Żaba zimuje w ten sposób, że wskakuje do wody, rozciąga się na całą długość i zamarza.\" \"Komornik wgryza się w korę i dopiero tam żeruje.\" \"Żółw musi być z wierzchu twardy, bo w środkowej części jest zupełnie miękki.\" \"Ptaki bardzo różnią się od gadów - lataniem i budowa gęby.\" \"Liść ma taka role w życiu że musi cały czas wdychać i wydychać.\" \"Rolnicy nie lubią kretów, bo obgryzają im korzenie.\" \"Błony komórkowe spełniają bardzo ważną funkcje w życiu komórki: wiedza, kogo wpuścić, a kogo wypuścić, czyli funkcje celnika.\" \"Białe motyle, których dzieci żrą kapustę, nazywają się kapuśniaki.\" \"Kangurzyca nosi dziecko w torebce.\" \"Ślimaki są jadalne, ale tylko we Francji.\" \"Wszystkie grzyby są jadalne, ale niektóre tylko jeden raz.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dziwny jest ten świat gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła I dziwne jest to że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek Dziwny ten świat świat ludzkich spraw czasem aż wstyd przyznać się a jednak często jest że ktoś słowem złym zabija tak jak nożem Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim nie nie nie Nadszedł już czas najwyższy czas nienawiść zniszczyć w sobie\" Tak mi się narzuciło....już uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majówki. U mnie od rana słoneczko ale ta brzydka pogoda daje o sobie już znać.Moje dzieciaczki pokolej mają wysoką temperaturę.Jak ja nienawidzę jesieni.Kiedyś bardzo lubilam naszą polską,złotą jesień ale od kiedy mam dzieci,które zaczynają mi chorować o tej porze -to już nie. Moniał---twoje wypowiedzi są bardzo tajemnicze.Domyślam się,że planujesz sprzedać mieszkanie i przeprowadzkę.Ale gdzie?Do Warszawy?Czy dobrze myślę?Szykujesz prawdziwą rewolucję w swoim życiu.To chyba dobrze,że podjęłaś jakieś decyzje.Masz jakiś plan i to już jest plus.Życzę ci powodzenia.Wszystko się ułoży.Wiem,że będzie ci ciężko ale przetrzymasz to.My kobiety jesteśmy bardzo wytrzymałe.Dasz radę-wierzę w ciebie. Dziewczyny---jeżeli chodzi o zdjęcia to przecież nie musi być jakieś grupowe całej rodzinki.Fajnie będzie wiedzieć jak wyglądamy-my i nasze rodziny.Tak naprawdę to wiemy jak wygląda Fizz,no i osobiście poznały się :Fizz,Malibu iWhisky. Ja narazie znikam zająć się rodzinką i domem. Miłego dnia wszystkim❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dzis pogoda ładna, brr trochę tylko wieje, ale nie pada! I zaraz świat w innych barwach. Foleta, chodziło mi o to, że rozumiesz proste rzeczy i sprowadzasz je na właściwe tory. Mocno stąpasz po ziemi. Tak mi się przynajmniej zdaje. Przy czwórce dzieci musisz. I od razu zrozumiałaś co z Moniał. Ja to jakaś niedzisiejsza jestem. Nigdy nie dorosnę. Kiedyś co prawda mieliśmy też uciążliwych sąsiadów, ale to co piszesz Moniał w głowie mi się nie mieści. Myślałam, że takie rzeczy to tylko na amerykańskich filmach. Od kiedy u nas takie zainteresowanie policji i innych służb. I nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie robią coś przeciwko sobie, szkodzą intrygują, zamiast pomóc, albo nic nie robić, to już lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---masz rację, że Foletka jest mocna i nie da sobie w kaszę dmuchać!!!! I tak trzymać!!!! Ja jestem beksa - zawsze byłam, od dziecka :D Wiesz Whisky co jest najgorsze? Że do dzieci naprawdę potrzebujących nikt, NIKT się nie zgłosi....A ja miałam telenowelę!!!!! Foletka---dobrze wyczytałaś między wierszami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się oczy kleją.....po tej nieprzespanej nocy!!! Ale nie mogę zasnąć bo to jak wiecie - ja śpię w ciagu dnia a dzieci samopas...I jeszcze pies... Matko ale ja nieodpowiedzialna jestem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×