Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Udanego skoku do szczesliwego Nowego Roku :D Szampanskiej zabawy, spelnienia wszystkich marzen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka :D fizz🌻 moniał :D Spędzam z dziećmi i ze zwierzakami... pomału zaczynamy się rozkręcać... ciemno za oknem, choineczka się świeci, misio na razi grzeczny, pierwsze łakocie ruszyły, bo z racji małego misia z wolna zaczynamy już sylwestrowe łasuchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zycze Wam...Szczesliwego Noewgo Roku ,spelnienia marzen , samych radosnych dni i duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku !!! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ _________•(----)• _________•(------)• ______•(-)_(-)(-)(-)_(-)• ____•(-)(-)_____ ___(-)(-)• __•(-)(-)______XII____(-)(-)• _•(-)(-)______\\_|______(-)(-)• •(-)(-)________\\|__ _____(-)(-)• •(-)(-)_IX______O____III_(-)(-)• •(-)(-)_________________(-)(-)• _•(-)(-)_______________(-)(-)• ___•(-)(-)_____VI____ (-)(-)• _____•(-)(-)________(-)(-)• _______•(-)_(-)(-)(-)_(-)• ________•(-------)• _____•(---)(_____)(---)• ___ •(---)_________(---)• Już po świętach, stary rok się skończył jego blask już mija Nowy 2009 do brzegu dobija... ŻYCZĘ BY BYŁ PIĘKNY LEPSZY OD STAREGO A TOBIE PRZYNIÓSŁ COŚ SZCZEGÓLNEGO ... SAMEJ SERDECZNOŚCI I SAMEJ MIŁOŚCI UŚMIECHU NA TWARZY I TEGO O CZYM MARZYSZ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Ja tu w innej sprawie....Nie jestem już zagubiony....Pisałem kiedyś z dj-ką, to są krętacze ale ja oczywiście myślałem: "mi się to nie przydarzy"...,dlatego troche mną "zakręciła" Ale dużo myślałem,myślałem i do tego miałem trochę szczęścia i nabrałem pewności: SPADAJ! W ludziach najważniejsze jest serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie ma nas, bo przez te 3 lata dużo się zmieniło. U niektórych na lepsze, u innych trochę gorsze. Anuś Ciebie też długo nie było. A Malibu nie odzywała się i nie odzywała. Dzięki Malibu za piękna kartkę i życzenia. Dostalam ich /kartek/ tak wiele i tak ciepłych, a żadnej nie wysłałam :( z powodów nieobecności... MM tu się nie sprawdza. U mnie zmieniło się bardzo na lepsze i jestem w doskonałej formie. Nawet święta z ciocią i zepsuty na amen piec co /i niemożność kupienia nowego do 2 stycznia/ nie popsuły mi dobrego samopoczucia. Dzis mam pierwszy dzień wolniejszy na poukładanie ciągu dalszego w swoim życiu. A czeka praca, dużo, ludzie, uroczystości i niebawem kolejna podróż. Nawet nie posegregowałam zdjęć z podróży.. Nie bylo kiedy. Wam dziewczynki życzę wszystkiego dobrego.. Whisky, żeby była nadal szczęśliwą mamą, żoną, panią domu i... szefową :) Malibu, żebyś nadal była zabiegana, bo tak jest dobrze, a wokól dużo ludzi 🌻 Foletko, dla Ciebie dużo zdrowia i zawsze tak wspanialej i kochającej rodziny 🌻 Moniałku, walcz o swoje szczęście i niech wszystko Ci się uda tak, żeby było dla Ciebie i chłopcow jak najlepiej ❤️ Anuś, obyś już niegdy nie musiala tak tęsknić i żebyście zawsze byli razem 🌻 Nadd, niekłopotliwych pacjentów i wyjątkowego, wspaniałego roku, dobrego życia na zawsze 👄 I mam nadzieję, do zobaczenia! Emmi, strażniczko topikowa :) Przeczytaj \"Dom nad rozlewiskiem\" M.Kalicińskiej. Czytadło, ale dobre. Może też odnajdziesz siebie. Życzę Ci szczęśliwych chwil na tym Twoim wygnaniu 🌻 A będzie, co ma być. Ja mam strasznie pokręcony ten styczeń, bo duuużo się waży. I miłego dnia i nie tylko tego jednego, ale wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fizz :) Spróbuję wypożyczyć polecaną pozycję:) Ale ja już mam swoje literackie miejsce, a mianowicie Noce i dnie :) Wypisz wymaluj jestem 100% Barbarą a MM ma bardzo wiele z Bogumiła. W tym wszystkim, tylko mi zawsze brakowało tego wątku, co to Barbara znalazła się w miejscu niezupełnie pasującym do niej... obecnie i to zostało spełnione :P Miło czytać , nowy rok jest lepszy i taki bardzo optymistyczny i bogaty w różne miłe rzeczy :D misio i piec... coś się nie rozpaliło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadłam popisać, ale synio ze szkoły wrócił... tyle co odświeżę wątek :D brrr... zimnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, cześć Anuśka :) Miłego, choć mokrego dnia ...., bo mokro i po białej zimie. Ciekawe, co się dzieje u Majówek. Hop, hop !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz Balam sie ze zadna z Majowek juz tu nie zaglada,dobrze ze chociaz Ty czuwasz.Napisz co u Ciebie ,kiedy wybierasz sie w kolejna podroz .Chetnie zobaczylabym fotki z grudniowej wyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę teraz dużo w necie, wiec dziś zajrzałam ;) Ostatnio trochę jestem zapracowana. Nie nadążam ze wszystkim. Na razie nigdzie nie wyjeżdżam, przynajmniej przez najbliższe 4, 5 miesięcy. Ale na później już mam plany. Żeby tylko nie zapeszyć ;) Prześlę Ci parę fotek. Będę miała później wiecej w necie, ale nie będą ze mną. Cieszę się, że jesteś 🌻 A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia,wygladasz bardzo ladnie i ciesze sie ze jestes szczesliwa. U mnie wlasciwie nic nowego ,zyje sobie teraz spokojnie gdy MM jest z nami i tak wlasnie lubie. Nie wiesz co sie dzieje u Nadd,tak dawno juz nie zagladala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) W raz z odwilżą ukazał się znów przygnębiający mnie widok działki. Widok tak przykry i bolesny, że od razu ruszyliśmy z pracami ogrodowymi. Może uda się nam na tyle zaranżować teren ,,wypoczynkowo-rekreacyjny,, że z wiosną będziemy mogli już nasadzenia docelowe robić :) moniał 👄 przyznam Ci się, że ... nie, nie będę nic pisała, serdecznie Cię pozdrawiam :) buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)Majówki Tak mnie tknęło żeby tutaj dzisiaj zajrzeć. Aniu u mnie trochę po staremu,pracuję -ale plany już są;)Cieszę się ,że Ty już w pełnej rodzinie. Fizziałku🌻doszłaś już do siebie po chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga-Poznań
cześć. To jest tylko "generalna próba mikrofonu". Znalazłam wątek bardzooo przypadkowo. Znam przynajmniej dwie z Was ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, to Ty? Ewentualnie przepraszam za wścibskość, ale jeśli to ta Kinga o której myślę, to odpowiednio zareaguje na moje pytanie. A jak nie, to witam :) miło będzie pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Niezbędne są programy logopedyczne jeden za ok. 2000 zł., turnusy rehabilitacyjne koszt ok. 4000 zł.. Terapia Integracji Sensorycznej, terapia logopedyczna, hipoterapia, dogoterapia itp. Ogólny koszt specjalistycznej terapii wynosi ok. 2000 zł. miesięcznie. Można przekazać darowiznę oraz 1% podatku. Dziękuję za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie dla tej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga-Poznań
Tak Emmi ;) i właśnie Ciebie i Moniał miałam na myśli...szukam Kaśki i Agaty może też się tutaj gdzieś plączą? ;) Pozdrawiam bardzo serdecznie K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne, że to Ty!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D zaczernij się ❤️ bo wiesz ;) stara kafeterianko jak tutaj bywa :D:D:D Co to się stało, że powróciłaś na stare śmieci? Ja się cieszę, ale aż to trudne do uwierzenia, myślałam, że kontakt stracony już na amen :) A tu proszę! taka niespodzianka :D:D:D Rozgość się, tutaj świetna kompanija jest, rzadko coś ostatnio pisze, ale wiesz, jak to codzienność potrafi nas skutecznie od kompa odciągnąć? Ale świetne dziewczyny tutaj piszą. Natomiast czy są tutaj wspomniane przez Ciebie jeszcze, to nie wiem... może Moniał będzie wiedziała :) ALe się cieszę!!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga z Poznania
eee... to nie jest tak,że powróciłam na stare śmieci Emmi. Jakoś mi przeszło z tym internetem po prostu. Może dlatego, że nie muszę już niczego i nikomu udawadniać... na waszą stronę trafiłam przez totalny przypadek ( szukałam czegos w necie) i obudziły sie we mnie wspomnienia, powiedzmy,, hasło do "swojego czarnego loginu juz nie pamiętam, niestety, jak znajdę chwilę to założę nowy nick ;) U mnie wszystko sie wywróciło.. sprzedałam dom, przeprowadziłam się do małego mieszkania w bloku i .... już się nie boję.... Pozdrawiam bardzo środkowo-nocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga :) to jesteś jeden , wielki etap za mną. Ja na razie utknełam w domu i próbuję wrócić do bloku :) Ale na dzień dobry, mogę to zrobić rezygnując ze związku, więc szukam innego sposobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tez sprawdzalam jaki mam nik bo dawno dawno dawno temu za gorami i lasami spotkaly sie kobiety na kateferii . Pisaly do siebie dzwonily kazdy z nas zyl problemami innych i kazda z nas choc w slowie pomagala .Kinga Monika Agata Jagoda Emmi i wiele innych kobiet myslac ze spotkanie w realu i analizowanie problemow zycia codziennego przyblizy nasza znajomosc kolezenstwo . gdzies to wszystko ucieklo zakorzylo sie , zostaly tylko w zakamarkach naszego mozgu nikle wspomienia . Moze kazda z was chciala sie wyciszyc , przemyslec co jest dobre a co zle . Monika wyjechalas do Angli i w jakis sposob zacieralas swoje slady kilka razy probowalam sie z Toba skontaktowac na tlenie bez skutecznie . Moze faktycznie wszystkie drogi do Ciebie zamknelas . jedno pytanie dlaczego ?????? . Moze po takim dlugim czasie masz TY i inne kobiety inne wartosci i przemyslenia co do kolezenskiej znajomosci , a wiem ze nasze znajomosci byly ok napewno tez tak kiedys pomyslisz Monika i Kinga . zawwsze w samotnosci i w ciszy sluchajac muzyki wspominam nasze rozmowy spotkania ogladajac fotki nasze .Trzymajcie sie kobiety . jak zawsze zadowolenia i duzo zdrowia przesylam wam wszystkim. Emmi Kinga Moni ---- Jagoda tak tak ta sama troche lat mi przybylo i zmarszczek na twarzy . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga z Poznania
Witaj Jagódko kochana :)) Co tam dobrego u Ciebie słychać? Wiesz ile razy próbowałam " czatować" w Twoim pokoju?! Ja tez nie mam kontaktu z naszymi dziewczynami... ostatni raz rozmawiałam z Agatą w Sylwestra 2006/2007,, ale 5 stycznia 2007 umarł Gucio i ... postanowiłam sprzedać dom, to już nie miało sensu dalej...No i dałam sobie spokój ze wszystkim- z netem również ;) Emmi ! pamiętaj, że każdy dzień przeżyty w przygnębieniu staje sie porażką. Nie marnuj czasu kochana! Ech, chyba zaraz przysiądę i sobie jakąś czarną kieckę przyodzieję ( tak na wszelki wypadek,żeby się tu żadne hieny znowu nie zleciały ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D U mnie ślicznie słoneczko świeci i do tego pierwszy marzec. Nie wiem, ale cieszę się, że luty już dobiegł końca :) Kinga//:) masz rację... bardzo mi się podoba Twoja złota myśl, wstawię ją sobie w moją stopkę :) Jagoda1//:) Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Jagoda---chyba tak znow nie pozacieralam tych sladow...nawet wiesz, gdzie teraz mieszkam :D A tlenu juz dawno nie uzywam - nawet nie mam go na kompie. Mam jedynie gg wiec jak Ci sie gdzies tam jeszcze placze w kontaktach to daj znak! Kinga---:-) Witaj. Mam Twoje ksiazki i przed wyprowadzka pchnelam Mlodego aby Ci je zwrocil ale nikogo nie zastal a potem tak jakos w tym zamieszaniu nikt nie mial czasu... Emmi---🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ta z g-dza
Ta nasza kochana Jagoda :) Co tu wiele pisac, witajcie po latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×