Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liquor

Chcę poznać Twoje marzenie.

Polecane posty

Gość dziwoląg
Najważniejsze marzenie na teraz i na najblizszą przyszłosc to wyzdrowieć. Poza tym chciałabym móc podróżować ( miec na to czas i pieniądze) w miłym towarzystwie, spedzić zycie z właściwą dla mnie ukochaną osobą. Jesli chodzi o reszte to podpisałabym sie pod tym co napisał "On". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również podpisuję się pod tym co napisał ON :D Chciałbym czerpać z życia pełnymi garściami :) I dawać również tyle, żeby osoby, które na to zasłużą czerpały pełnymi garściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jesteś Ty - moja miłości (mój Piotruś:*)chcę przy Tobie spędzić całe moje życie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zacząłem czytać to myślalem że ja :) no dobra nie myślalem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla w morzu
podobno ma sie tylko 3 wielkie mi losci w swoim zyciu, chciałabym zeby na tej trzeciej sie zakonczyło i zeby przyszła do mnie jak najszybciej....bo jest na wyciagniecie reki, tylko jak zwykle to nie jest takie proste...wiec gdyby tak ktos mi pomógł, rozwiazał wszystkie problemy...i mogłabym zycie układac na nowo.....byłabym taka szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamilcz...
chcialabym poza moimi egzaminami, wybrac wreszcie... byc szczesliwa do konca zycia tak jak Fiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, żeby to, co wg niektórych ma się stać, stało się. Może być nawet w październiku. Zaczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×