Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liquor

Chcę poznać Twoje marzenie.

Polecane posty

Finezyjka miłej nocki :) LaheyA - o tym spokoju to nie ten temat, ale skoro to marzenie to może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiaczek wspiął się na paluszkachi szepnął: -Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic-rzekł prosiaczek,biorąc Puchatka za łapkę. -Chciałem się tylko upewnić czy jesteś.. No cóz,to moj ulubiony fragment Kubusia bo tak właśnie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to już koniec tego topicu?? zaczęło się od marzeń a ma sie skończyć tak smutno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm sorki ale czego sie spodziewales... Moje motto na jutro (a wlasciwie dzis...heheh): Nie mysle o milosci i o tym, ze jej nie mam i o tym, ze marze co dzien by jej doswiadczyc, bo to powoduje coraz wiekszego dola... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom w sumie racja... ale ja na przyklad nie myslę o milości 24h na dobę, tylko jeżeli jestem na forum to piszę co myslę i co czuję. Po to tu jestem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka?? czy to znaczy że masz męża?? apropos totolotka - niektórzy ludzie nie myślą na prawdę jak wiele zmieni wygrana w toto lotka - może wszystko zniszczyć Ja nie chce wygrać :P dlatego nie gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło :D jestem tu pierwszy dzień, a już mi się podoba :) tyśka jeszcze nie śpisz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuuh
jjakiez poswiecenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska
ja tez jestem od nie dawna:)nie spie..mam cieazki dzien za soba i nie mam ochoty klasc glowy na poduszce: aTy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czemu nie śpie. Chce mi sie spać ale sie nie klade jakoś tak jak każdego dnia :D jutro znowu bede do 12 spal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie ptaj:):) ogolnie mam zly dzien..tzn smutny i przykry i pol dnia plakalam ciezko...:( ide sie juz polozyc:(musze..zajrze jutroChyba Cie polubilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak z czasem bedzie :( a Ty w jakich porach tu zagladasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamilcz...
chce zdac egzaminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marze o tym , zeby kawa kazdego nowego dnia smakowała inaczej zeby on choc raz zapłacił za to ze krzywdzi innych żeby moi przyjaciele , nadal nimi byli zeby wszyscy chodzili usmiechnięci i nie strugali drewnianych problemów poza tym , chce , aby przyjechał księciu na białym koniu i powiedział ze czekał na mnie całe zycie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on**********
O tym , żeby przez całe swoje życie robić to co lubię, kocham, żyć niezależnie nie będąc skrępowanym od jakiegoś pracowdawcy, żeby w każdej chwili móc pojechać lub zrobić to czego ja pragnę i nie martwić się że jak wyjadę to stracę dom,prace utrzymanie etc...wykonywać pracę, która będzie sprawiać mi przyjemność i mnie cieszyć...żyć bez presji otoczenia, które naciska, że trzeba coś robić, jeśli trzeba to łamać konwenanse...nie przejmować się bo jest wiele miejsc na świecie, gdzie ludzie są przyjaźni i napewno mnie zrozumieją...i jeśli nie będą cie ludzie akceptować to żeby móc zmienić swoje miejsce na takie gdzie będzie mi lepiej...to jest moje marzenie...żeby żyć pełnią życia, niczego nie żałować i nie zamykać się w sztywnych ramach tego świata czy społeczeństwa...ale żeby móc doświadczyć mnóstwa różnorodności na planecie ZIEMIA i wybrać tą najlepszą dla siebie...poprostu żyć szczęśliwie... ps. i oczywiście żeby moja Pani mi towarzyszyła zawsze i była ze mną szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×