Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lidka18

Lizanie ogolonych jąder chłopakowi, może być?

Polecane posty

Cześć, mam dość nie typowe pytankko, czy chłopak nie zszokuje się i nie potraktuje mnie dość dziwnie, jeżeli mu zaproponuje aby ogolił sobie worek (moszne), aby podczas robienia mu laski, na całej długości penisa zjechać niżej i wziość do ust jego śliwek? Marzę o tym aby pieścić mu nie tylko członka i jego czubek, ale także całą moszne. Co o tym sądzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
a rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, ale faktem jest, że to super uczucie..........., sam mam takie w sam raz do..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne co szkodzi przecież włosy odrosną a facet moze będzie pial z zachwytu warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolka
tylko go nie potnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizanie całej moszny to poważne wyzwanie. proponuje najpierw abyś to dobrze przećwiczyła. Zgłaszam się na ochotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja biorę
swojemu oba jądra do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexoman
też ogolilem sobie worek i jak mi żona robi loda i liże mi jaja to mam odlecieć. Wal śmiało prosto z mostu, powiedz mu poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze cipeczka. Tylko mam nadzieję że ci nie będzie przeszkadzało gdy się zorientujesz że jedno mam sztuczne. prawdziwe straciłem po tym jak się do mnie przyssała żona kolegi na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wyjdę na przeciw wyzwaniom i zaproponuję mu aby ogolił sobie moszne, ale jak on to będzie robic? Maszynką? Skaleczy coś sobie albo jakąś zyłę przytnie. Jak panowie golą sobie właścicwie włosy na kroczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexoman
Lidka 18 napisz jak byś to chciała robić a potem ja ci udziele wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexoman
ja goliłem zwykła jednorazówką i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zona Daniela
Mój byly mąż wogóle nie ma jader. Nie staje mu. A o jezyku zapomniał ze go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem gejem
proponuję ci zostawić jego jaja w spokoju, lepiej wyliż mu obsraną jego dupę - również przyjemne orgazm pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexoman chodzi ci oto jakbym mu laskę robiła? czy jak lizała mosznę? No cóż mówić, wszystko wychodzi w praniu, chciałabym po prostu delikatnie ustami wziąźć jedno jądro, później drugie całować je, lizać językiem piścić podstawę męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie moja była żono Byłaś tak na mnie łasa że odgryzłaś mi wszystko co miałem. Rozwiodłem się z tobą gdy zaczełaś mi opierdalać nocą paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zona Daniela
To ja się z Tobą rozwiodłam !! Gdy zacząłes dziwnie sie zachowywać wobec naszego kota.Ale szczytem bylo zrobienie laski mojemu myszoskoczkowi.Przegiąłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexoman
spox ale opisz to tak subtelnie zebym mógł sobie czepnąć gruchę, jak sie wstydzisz publicznie to podam ci moj gg umówimy się i poćwiczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zona Daniela
nie pierdol mężusiu, rozwiedliśmy się, bo zamiast ze mną - spałeś z chomikiem mandżurskim :o sam wiesz najlepiej, co Zbigniew ( tak sie nazywał ten pojebany chomik ) ci tam obgryzał w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexom jak jesteś napalony na nowe wyzwania to skontaktuj się z moją byłą żoną. Opierdoli ci wszystko co masz. Od kiełbasy poczynając a na pieniądzach z portfela kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była żono nie zrobil laski twojemu zwierzakowi, podpiął mu odkurzacz a wiesz czemu? bo go wytresowałaś i w nocy chciał mu jego żołędzie do dziupli wciągnąć i tego nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona pomyliła chomika mandżurskiego z dżungalskim A powód pomyłki jest prozaiczny. Otóż spała z nimi oboma i nie pamięta który z chomików posuwał ją ostatniej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajną mialeś zonę.
Danielu. A kto kąpał tego chomika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet tego chomika nie pamiętam gdyż żonka jak tylko go kupiła to cały czas go nisiła w cipie i nie chciała wypuścić. Więc sobie kupiłem drugiego i jego też mi zajebała i ukryła w cipsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zona Daniela
Jak mogłam ci wszystko odgryźć,jak moje ostatnie dwa zęby wybił mi ksiądz penisem w dniu naszego ślubu ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgryzłaś mi swoją sztuczną szczęką. Nie wiem już którą z kolei bo już ich tyle zostawiłaś na kutasach różnych zwierząt że straciłem rachubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×