Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość spanielek
witam, ja jestem w 7tc, poronilam 3 miesiace temu ale lekarz powiedzial ze nie ma przeciwwskazan aby sie wstrzymac, poczekac, wiec udalo nam sie :-) pytanie moje brzmi: jak jest z sola, bo mam na nia tak wielki apetyt, objadam sol z paluszkow, nawet potrafie wziac solniczke i sie zajadac. wydaje mi sie ze to nie jest za zdrowe :-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaek1
witam Was moje drogie :) wróciłam z urlopu wypoczęta, opalona i pełna sil by działac ale i tez pełna obaw i strachu. Tak sie ciesze maarinko że Ci sie udało :D dbaj o siebie i "nasze"maleństwo. kinia_1987 oj tobie dziewczyno naprawde współczuje. Wiem co to jest mieć przy boku faceta który jest nieodpowiedzialny to nic dobrego nie wrózy na przyszłosc . zastanów sie czy na sile zdolasz go zmienic bo ja w to wątpie. Zycze Tobie oczywiście jak najlepiej ale... Moze tylko szczera rozmowa z twoim partnerem wyjasni ci wszystko ale nie ma co sie oszukiwac że on poprostu jest niedojrzały do roli męża i ojca a dziecko potrzebuje obojga rodziców!!! mój pierwszy związek zakończył sie rozwodem ale za to teraz mam faceta który dba o mnie i jest ze mna w ciężkich chwilach wspanialszego nie mozna sobie wymarzyć. W czerwcu mi sie oswiadczył a po miesiącu zostałam mamusia szkoda ze tylko 3 tyg sie tym cieszyłam (no własciwie 1 tydz wiedziałam )ale jakże to było piekne uczucie i jego i moje . Pare dni temu szlismy na plaże a on ni z tąd ni z owąd idzie za mna i pyta sie na głos kiedy za niego w końcu wyjde bo on juz nie chce dłuzej czekać, aż cieplutko na sercu sie zrobiło. Kiniu mam nadzieje że zrozumiałas co chciałam ci przez to powiedziec pamietaj głowa do góry a facetów którym naprawde zalezy na nas kobietach jest pełno naprawde wystarczy w to uwierzyć i uśmiechac sie bo to jest nasza broń piekny usmiech i zalote spojrzenie!!! :)) A moje kochane mam jeszcze pytanko do was powiedzcie mi jak wysoka musi byc beta żeby uznac ze kobieta jest w ciąży? wiem ze w 3 tyg musi byc wyzsza niz 5 ale np wczesniej ile powinna miec jakos nie moge znależć Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
spanielek zrób sobie poziom Na (sód) i K (potas) moze masz zachwianą równowagę tych mikroelementów i dlatego Twój organizm się doprasza o nie w taki sposób, ale są lepsze sposoby niz sól kuchenna :) bo po niech mozna "stracić nerki", najlepiej pójdź z tym do lekarza rodzinnego niech zrobi Ci badanie krwi - morfologia ob rozmaz i te mikroelementy, w ciąży w/w się przydadzą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka dzisiaj zagubiona
:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka dzisiaj zagubiona
słuchajcie mam problem nie wiem czy moge być w ciąży więc tak uprawiam seks bez zabezpieczenia niby nie kończy we mnie ale wiecie jak to jest ostatni okres spóźnił mi sie 12 dni i trwał 3 był bardzo skąpy test wyszedł negatywnie pierwszy więcej nie robiłam do tego już po okresie cały czas boli mnie brzuch jak bym miała znowu dostać do tego jestem senna i mam odruch wymiotny myślałam że do ze stresu i byłam nawet u lekarza po coś na uspokojenie ale on kazał mi iść do ginekologa.... mam ostatnio sporo stresów, więc może to dlatego byłam pewna że dlatego ale teraz to już sama nie wiem nie wiem nawet w którym tyg ciąży miałabym być :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka dzisiaj zagubiona
prosze pomóżcie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaek1
Kurszynko moim zdaniem czym predzej powinnas iść do ginka, moze to nie jest ciąża chociaz ja takie objawy miałam a później poroniłam ale może masz chore przydatki i dlatego brzuch cię boli. idz do lekarza to rozwieje wszystkie twoje watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka dzisiaj zagubiona
kurczę teraz się trochę przestraszyłam naprawdę dzisiaj strasznie bolą mnie jajniki jak na okres tak rwią już sama nie wiem we wtorek idę do ginekologa, a dzisiaj zrobię kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaek1
Kruszynko nie martw sie na zapas napewno wszystko bedzie ok :) Najlepiej jakbys zrobiła test beta to wyjasni czy jestes w ciąży czy nie na 100 % , życze Ci aby wszystko było po Twojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela10086
czesc dziewczyny jestem po 2 poronieniach, jedna ciaza cala w szpiatalu i wczoraj cos mnie tknelo bo mam takie same specyficzne bole jak zawsze boli mnie krzyz... i wiem nie trzeba wtedy testu nawet robic... ale zrobilam mimo ze okres mam dostac dopiero za 2 dni i wyszły 2 krechy... starsznie sie martwie czy bedzie ok, narazie leze ile moge, wieceie jak to jest przy dwulatku... i czekam na rozwoj sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka11111111111111
Bogi76 -ja nie narzucam co pisac .Naucz sie czytac jesli nie widzisz co napisalamco napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
mam od trzech dni zatkane uszy i uparty szum w uszach,a do tego zasypiam gdzie popadnie, na test jeszcze zbyt wczesnie, bo spodziewana miesiączka dopiero 25.08 czy to moga być objawy wczesnej ciąży? (bardzo wczesnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
zapomnialam dodać, że pojawia mi się to rano i koło południa przechodzi - bardzo to dziwne nigdy mi się cos takiego nie zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
uszy do ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
nie do ginekologa tylko szoruj do laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! a ja dziś 2 tc :) i brzuch mnie cały czas pobolewa- raz mniej raz bardziej... a piersi tak wrażliwe na dotyk, że szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
u laryngologa byłam rano i wszystko jest w porządku, to była sugestia laryngologa, więc prosze bez takich kpiących wpisów bo to nie żarty, jakoś zawroty głowy występują w ciąży a też daleko jest mózg od macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
zawroty głowy ok rozumiem ale szum w uszach w ciąży o czymś takim nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
nie popadajmy w paranoje. Niedługo ból ręki będzie oznaką ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam pytanie. Spóźniał mi się okres 5 dni, wczoraj wreszcie dostałam, ale krwawienie jest bardzo małe...robiłam sobie też testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywnie... czy to normalne?? czy słabe krwawienie wyklucza ciążę?? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
a co starasz się o dziecko? Powiem Ci tak normalnego okresu nie mam w czasie ciąży jedynie co może wystąpić plamienie. Skoro masz wątpliwości to zrób betę wtedy będziesz miała 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plamienia to chyba za dużo, bo potrzebuję podpaski.. nie mówię że zawsze miałam obfite miesiączki, ale sama już nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
a chciałabyś być w ciąży? Nejlepiej zrób betę ona wszystko wyjaśni. Natomiast mniej obfite miesiączki też się zdarzają bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mogę sobie pozwolić na dziecko.. więc mam nadzieję że to miesiączka.. ostatnio dużo się stresowałam tym... jak myślisz czy to mogło wpłynąć na obfitość krwawienia?? zrobiłam sobie już 4 różne testy ciążowe z porannego moczu... wszystkie wyszły negatywne. czy 4 różne testy mogły się pomylić?? jak długo w ogóle czeka się na wyniki z beta hcg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
a na jakiej podstawie wnioskujesz że możesz być w ciąży kochasz się bez zabezpieczenia ? tylko mi nie mów że uprawiałaś peeting i boisz się ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
bardzo możlwie stres niestety dużo może zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze z chłopakiem używaliśmy prezerwatywy, i raz bez zabezpieczenia, ale do niczego nie doszło. od tego miesiąca chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne.. idę jeszcze dzisiaj do lekarza.. zobaczymy co mi powie... myślisz jednak, że mogę polegać na tych testach ciążowych?? może za bardzo panikuję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
zawsze z chłopakiem używaliśmy prezerwatywy, i raz bez zabezpieczenia, ale do niczego nie doszło Nie bardzo rozumiem drugiej części zdania bez zabezpieczenia ale rouzmiem że nie doszło do wytrysku. Nie panikuj ja uważam że nie jesteś w ciąży. To nie jest takie proste nie wystarczy tylko włożyć penisa bez zabezpieczenia. My staramy się od kilku miesiecy uwierz mi kochamy sie często oczywiście bez zabezpieczenia i nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że nie doszło do wytrysku... z nerwów ucięłam... dziękuję ci bardzo za pomoc... takiej otuchy właśnie potrzebowałam... mam nadzieję że uda Ci się zajść w ciążę.. życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają
nie ma sprawy:) i nie dziękuje i czekam dalej na dwie kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×