Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Widze ze malo tu zagladacie dziewczyny.to trudno ale jak bedziecie mialy czas to odpiszcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lola ja niestety nie pomogę sama dopiero odkrywam swoje ciało:-) przez 5 lat bralam tabletki antykoncepcyjne i odsawilam je dopiero w kwietniu wiec mialam dopiero 2 swoje cykle. ( dodam ze tez staramy sie o dzidzię) a u mnie z tym sluzem to jakos dziwnie jest ale naprawdę malo i widze go tylko po zrobieniu sisiu zostaje na papierze. przykro mi ale ja nie pomogę musisz pytam kogos kto byl juz w ciazy. ale slyszalam ze jak jest sie w ciazy to tez jest a raczej wyczytalam na jakis innym forum \"z tego, co wiem, to ciężkko konkretnie określić, jaki jest śluz podczas ciązy, ponieważ u każdej dziewczyny wyglada on trochę inaczej. u większości sie jednak zagęszcza, jest mniej przezroczysty, bardziej biały lub jasnożółty. ale spotkałam się też z objawami, że dziewczyny miały bardzo sucho.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina83 Uhm rozumie dzieki ale ciesze sie ze sie ktos odezwal.No ja nadal mam sluz ciagnacy tak mi sie wydaje ale zobaczymy nie napalam sie bo juz kilka cykli sie napalalam i lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez juz drugi cykl sie napalam, moze teraz sie udalo. sluchaj ja wczoraj robilma test na owulacje jak ci sie w tym cyklu nie uda(chociaz trzeba miec nadzieje iwierzyc) to radze zrobic taki tescik one sa fajne bo pokazuja dzien lub dwa wczesniej kiedy bedzie jajeczkowanie. i wtedy latwiej sie wstrzelic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Gonek bardzo dziekuje i oczywiscie bede trzymac za ciebie kciuki. jak wyniki bety??? choc jak 4 testy wyszly ci pozytywnie to na pewno wynik moze byc tylko jeden ;) Madzik a jak tam twoje starania???? nie martw sie na pewno juz niedlugo wam sie uda, tylko tak jak radzi gonek odpuscie sobie troche :) Kiki gratulacje !!! dziekujemy za slowa otuchy bo na pewno nam sie przydadza. jak twoje samopoczucie? Atina, Lola - głowy do góry i myslcie pozytywnie. nam co prawda jeszcze sie nie udalo i ciagle jestesmy na etapie staran, ale staramy sie z mezem myslec pozytywnie i naprawde pomaga. Atina to dopiero poczatek staran u ciebie wiec nie ma sie co martwic na zapas. Lola a co u ciebie z sluzem??? pytam bo sama mam uczucie jakbym miala "mokro" a jutro powinnam dostac @. u mnie nie jest go duzo, ale jest taki jakby lekko mleczno-zoltawy. zobaczymy co nam los przyniesie :) my z mezem za tydzien wyjezdzamy na krotki wakacje nad morze. mimo calej sytuacji z brakiem pracy postanowilismy mimo wszystko gdzies sie wyrwac i choc troche odpoczac od szarej rzeczywistosci. bedziemy sie leniuchowac, opalac o ile tylko pogoda pozwoli, chodzic na spacery, ogolnie mowiac bedziemy sie byczyc juz nie moge sie doczekac wyjazdu. zycze wam wszystkim powodzenie w staraniach :) i oczywiscie milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina83 powiem ci ze ja poprzedni robilam te testy owul i bbzzz bylo w te dni i co nici.Takze kreski pokazywaly raz w raz jedna i zglupialam jak chcesz to na fotosiku moze jeszcze mam te testy niewiem to zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou Witam Cie:-) Co u mnie ze sluzem czuje mokro w srodku i sluz gesty ciagnacy taki jak chyba w dni plodne takze sama niewiem niby okres gdzies kolo 15.07 mam dostac ale niewiem jak z nim bedzie bo nie biore juz Luteiny na wyregulowanie bo bralam 4 miesiace i moze juz dosc.A dzs rano temoka byla 36,9 ale o godz 9.00 to napewno zla zobacze jutro o 7 jaka bedzie.piersi mnie po bokach czasami bola i brzuch dolem jakby jajniki tez i starsznie duuuuuzo jem caly czas glodna jestem ale na pewno sobie wmawiam,tylko zaciekawia mnie tez sluz bo niby juz jestem po dniach plodnych a mam go dalej sama niewiem a i na wkladce taki zolty kolor mam.Hmm kto wie co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Fade łudzę się jeszcze tym że było za wcześnie by wykryć fasolkę przez usg. To był dopiero 10 dzień po figlach więc może coś jeszcze z tego będzie:-). Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Za wszystkie oczywiście trzymam kciuki:-). Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Madzik może rzeczywiście za wcześnie robiłaś usg i jeszcze nic nie było widać. nie nalzeży tracić nadziei, choć z drugiej strony nie ma się też co nastawiać, że tym razem na pewno to ciąża. A masz jakies podejrzenia, objawy??? Lola a co u ciebie??? jak twoja temperatura??? ja narazie jeszcze zdaje się na naturę i los. nie wiem, ale mimo, iż staramy się już prawie rok (za jakieś dwa tygodnie będzie rok) i jak dotąd nie udało nam się to mam jakieś takie wewnętrzne przeczucie, że w końcu nam się uda. jeśli nie w tym cyklu to może w następnym. myślę, że jak za 2 miesiące nadal nie będzie żadnego pozytywnego efektu to zaczniemy robić moje badania. mój mąż robił już badanie nasienia i z tym raczej wszystko w porządku. może zacznę od przyszłego cyklu mierzyć temp regularnie. życzę wam dziewczynki dużo cierpliwości, pozytywnych myśli i powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
fadeintoyou moja beta wyniosla 197...w piatek bylam u lekarza i widzialam 2mm fasolke ;)pani doktor mowi,ze to 3 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jakim termometrem mierzycie temke? ja rtęciowym podobno daje lepsze wyniki niz ten elektroniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Wlasnie wrocilam z pracy juz po obiadku i teraz kawka:D U mnie temoka dzis o 7 rano 36,5 ale niewiem czy to duzo czy malo jakbym czasem byla a juz niechcialabym sie napalac ale kurde to samo przychodzi u nad 10 miesiac staran i nadal nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja po zrobionym tescie w sobote(wyszedlpozytywny czyli za 24-36 mialo byc jejeczkowanie) nie wiem czy bylo bo slabo czulam. ale moze? czyli jajeczkowanie mialo byc w niedziele temperatura byla w niedziele 7:00 36,4 dzisiaj tez 36,4 zobaczymy jutro, moze to rzeczywiscie byla ta owulacja. wczensiej tempka byla 36,1-36,3. hm no nic teraz trzeba czekac ale powiem wam ze trudno sie czeka. zreszta same wiecie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie starające się dziewczyny, wiem co przeżywacie staraliśmy się ok1 roku. Każdy termin spodziewanej @ był dla mnie nadzieją, pare razy robiłam testy i wychodziły negatywnie. Trochę spasowaliśmy i postanowiliśmy się z mężem przebadac - on ok a u mnie zły poziom hormonów... który był spowodowany wczesną ciążą. Badania robiłam w 20 dc, nie wiedząc że jestem w ciąży. Ile myśmy się nastarali - badania były drogie, witaminy dla męża, wiesiołak dla mnie, wymyślne pozycje, robienie świecy po baraszkach, zrezygnowaliśmy z wszelkich kremów, żelów nawilżająch (ponoc hamują droge plemnikom). Wreszcie wystopowaliśmy, bo byliśmy \"lekko zmęczeni i zestresowani\" i się udało. Wiem, że każdy przypadek jest inny i dla każdej z Was się liczą wasze starania, ale trzeba czasami czasu. Jeżeli po roku starań się nie udaje zdróbcie badania, nalepiej prywatnie bo z mojego doświadczenia wiem, że lekarz państwowy nie da dobrego skierowania na odpowiednie badania. Ważne jest aby zbadac partnera a potem siebie a nie na odwrót. Zyczę wiary i cierpliwości, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, coś mi się chrzani z tą strona. Napisałm dla Was nową długą wiadomośc, bo u nas dużo nowinek a tu wkleiła mi się kolejny raz ta sama wiadomośc - o starniu sie o dziecko. Jestem zła nie rozumiem o co w tym chodzi. jest juz pozno i nowa napisze jutro. Pozdrawiam i sorki ale to nie moja wina papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri111
hej!:) ja tez chcialabym sie czegos dowiedziec...poniwaz mam objawy jak przy ciazy...tak mi sie wydaje...mdlosci,zawroty glowy,duszno mi sie robi,uczucie wiecznego glodu,zgaga wieczorami,od fajek mnie odpycha,senność,wczoraj zauwazylam takie \"ciągnięcie\" w dole brzucha.ale widze ze piersi zawsze bolą...a mnie nie...wiem...powinnam zrobic test...ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc ze moge byc w ciaży...niby to prawdopodobne,bo jak bylam z moim facetem to sie nie zabezpieczylismy,nie skonczyl we mnie.spalismy tylko raz ze soba,szybko sie zakonczyl ten zwiazek.ehh...ale nie o tym...to jak z tymi piersiami?tak sobie licze ze jesli juz to moglby byc ok 8-10 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Fade nie chcę się nakręcać. Nie wiem czy to mogą być objawy. Mam często zgagę, wiecznie jestem senna, zmęczona i poddenerwowana. Często chodzę do ubikacji.Mam powiększone piersi i bolesne. Pewnie to przed @ ale sama już nie wiem. A powiedz co u Ciebie słychać? Jak zdrówko? Pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Oprócz tego boli mnie podbrzusze. Może kiedyś mi się uda. Tylko jak długo trzeba na to czekać:-(.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) co u was dziewczyny??? u mnie od samego rana jest dobijajaca pogoda - zimno, deszcz pada, do tego w nocy byla straszna burza. Madzik nie martw sie bolami podbrzusza, gdyz to calkiem normalne we wczesnej ciazy. macica zaczyna sie rozciagac i dlatego boli jak na @. dopoki nie przyjdzie @ to zawsze jest szansa, ze sie udalo. A kiedy powinnas ja dostac??? niestety nikt nie moze ci powiedziec na 100% ze sie udalo lub nie i musisz cierpliwie czekac. My z mezem szykujemy sie do wyjazdu na krotkie wakacje. W sobote wyjezdzamy na tydzien nad morze. Odpoczniemy troche, zrelaksujemy sie, moze zapomnimy terazniejsze problemy choc na chwile. Co do @ to czekam na jej przyjscie. Co prawda powinnam dostac 05 lipca a narazie jeszcze nic, ale nie nakrecam sie. niejednokrotnie sie spoznial i przesuwal o kilka dni, wiec nie ma sie co cieszyc. chyba juz zbyt wiele razy sie rozczarowalam, zeby chocby pomyslec o tym, ze tym razem moglo nam sie udac. nawet boje sie o tym pomyslec, bo zaraz przypomina mi sie co czulam jak juz myslalam, ze jestem w ciazy a przychodzil @. Nie mam zadnych typowych objawow, oprocz tego sluzu, troche czestszego siusiania i czasami pobolewania w okolicach jajnikow. choc z drugiej strony czasami przed @ tez czesciej chodzilam to wc, wiec to zaden objaw. boje sie zrobic test, zeby znowu sie nie rozczarowac. chyba poczekam do wyjazdu i jesli nie dostane to wtedy sprobuje. ehhh mam przeczucie, ze ta wstretna @ znowu robi mnie w konia i sie po prostu spozni. pozdrawiam was serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny doradzcie mi prosze . ostatnio mam ból brzucha taki jakbym miała dostać okres a piersi mi sie znacznie powiekszyły . Okres miałam 2 tygodnie temu choć był bardzo krótki i raczej dziwny . W zeszłym miesiacu miałam to samo wieć zrobiłam test ale nic nie wykazał. Czy jest mozliwość taka ze jestem w ciązy ? Czy któraś z was miała okres w początkowej fazie cizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
a może masz owulacje ,skoro okres był 2 tyg temu to by się zgadzało a objawy owulacji są podobne do tych z przed okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym myslałam , Ale niepokoi mnie fakt iz brzuch boli mnie już od zakończenia okresu wieć nie śadze zeby to była owulacja. Pozatym mam zawroty głowy i tak jakby nudności, ale moze jeste przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
ja mam jutro dostac@ też bolą mnie piersi ... tempa utrzymuje się 36,9 mam ochote zrobic test ale czy to nie za wcześnie .... no i boję się tego rozczarowania jak zobacze jedną wstrętną kreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to troche zawczesnie. Mi spóżniał sie tydzien i zrobiłam test ale niestety wyszła jedna krecha. a za dwa dni dostałam niby okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
to może to nie był okres ... a może obie zróbmy test .... ale ja zrobie jutro a tobie proponuje dzisiaj .... jak długo starasz się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to niestaram sie mam jeszcze czas ale jakoś tak mnie naszło na macierzyństwo i bezustanie o tym myśle. W gruncie rzeczy to raczej byłoby niedokońca zaplanowane ale cóz fajnie by było ujrzec 2 kreseczki . A ty jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
nawet nie pytaj ... 9 lat (nie pomyliłam się to już tyle trwa mam dośc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nawet nie wiem co powiedzieć to rzeczywiście starsznie długo.Ale będzie dobrze mam nadzieje ze jutro ujrzysz 2 kreseczki na teściku. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
nie dziękuje żeby nie zapeszyc... jutro się odezwe bo teraz zbieram się do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×