Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLI80

Upadłam będąc w ciąży pomórzcie

Polecane posty

Bardzo proszę o pomoc. Jestem w 7 tyg ciąży. 5 dni temu spadłam ze schodów. Na drugi dzień miałam brązowe plamienie. Odrazu poszłam do lekarza, zrobił mi USG i powiedział że wszystko jest ok. Jednak przepisał mi Duphaston. No i przestałam plamić. Teraz mam tylko taką lekko żółtą wydzielinę ale każdy mi mówi że to normalne.. Czy może któraś z Was miała podobną sytuację? Ja jestem zdenerwowana bo każdy lekarz mówi mi coś innego. jedni mówią że plamienia nie ma związku z upadkiem bo to zbyt wczesna ciąża aby upadek mógł na nią wpłynąc. Inni mówią coś innego. Czy jeżeli upadek wyrządziłby jakąś szkodę to odrazu zrobione USG by to wykazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie zamartwiaj się - ja w bardzo wczesnej ciąży wypierdzieliłam się na lodzie (bo akurat zima była) rypnełam jak długa i strasznie się potłukłam, też trochę po tym plamiłam, poleciałam na USG i okazało się że wszystkio jest OK, a lekarz który robił to USG powiedział że to plamienie to najprawdopodobniej jakieś resztki zalegające w macicy, które na skutek wstrząsu mogły się wydostać na zewnątrz, więc nie panikuj - ja mam już swoją dzidzię przy sobie i urodziła się zdrowiutka, skoro robiłaś USG i okazało się że jest wszystko OK, to napewno jest wszystko OK :) A dzidzia jest dobrze chroniona w worku owodniowym więc napewno nic jej się nie stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu bardzo bardzo Ci dziękuje za te słowa. Naprawdę uspokoiłam się. Jeszcze raz serdeczne dzięki. Życzę Ci żeby Twoje dzieciątko zdrowo i szczęśliwie rosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta
Brązowe plamienie - to ewentualnie jakaś stara krew - nic złego, też tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy upadku w tak wczesnej ciąży nic nie mogło się stać. Możesz być spokojna. A te plamienia wcale nie muszą mięć związku z upadkiem. Kobiety często plamią we wczesnej ciąży. Wtedy najczęściej dostają właśnie specjalne leki. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×