Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Detox ja do finskiej nie chodzam, jak chce sie byc blisko lepsza rzymska :-) Seti ja za nim nieprzepadam pare razy mi podpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
Witam Wszystkich!!! Od kilku dni bacznie śledzę Wasze forum - przysłuchuję się Wam/czytam z ukrycia... Wielokrotnie chciałam się ujawnić, ale odwagi nie starczyło, a teraz pojawiam się, jak na forum nikogo nie ma - taka ze mnie nieśmiała istotka... Ale muszę przyznać się, że niejedną aromatyczną kawę z cynamonem i goździkami z Wami wypiłam i nie tylko kawę (były i browczyki i inne trunki z %). Ja również od niedawna należę do grona singli (chociaż szczerze mówiąc nie znoszę tego określenia) i próbuję odnaleźć się w tej nowej dla mnie sytuacji (przed niespełna dwoma miesiącami zakończyłam 5-letni związek). Ale jak tu do równowagi psychicznej dojść, jak wielkimi krokami zbliża się najkoszmarniejsze w roku święto - Walentynki... Trzeba będzie jakoś ten "cudowny" dzień przetrwać... W związku z tym mam ogromną prośbę do Białego Kruka, czy mógłbyś podać mi recepturę na cytrynówkę (z tego, co przeczytałam, to najbardziej ją polecasz). Mam w zapasie spirytus i nie mam pojęcia jak się za niego zabrać... Taka cytrynówka byłaby idealnym środkiem znieczulająco-uśmierzającym... Z góry dziękuje i cieplutko wszystkich pozdrawiam, a teraz cichutko zaszywam się w kącie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonowa_dziewczyna ----->witam cieplutko, fajnie ze dolanczasz do naszego grona:) Walentynki.....tez nie cierpie tego sweieta ale zazwyczaj to staram sie ignorowac ta cala landrynkowa atmosfere, moze kiedys bede tez swietowac:). Ja nie bede sie w ten dzien probowala upic, po to tylko zeby sobie jakos zrekompensowac to , ze jestem sama....na smutno nie lubie sie upijac, bo jest jeszcze gorzej Szkoda , ze wszyscy sie gdzie ulotnili, ja dzisiaj chbya pojde wczesniej spac:) Mam nadzieje ze zaraz sie ktos pojawi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonowa - witamy :) w klubie AS anonimowy singiel ;) musi Ci byc ciezko ,ale czas naprawde leczy rany,wiec glowka do gory!!!pisz i sie nie chowaj! a tak na marginesie to czasem lepiej byc singlem niz w toksycznym zwiazku!!!!!!!!!!!!!! obejrzalam super filmik - \'just like heaven\' ,az mi lezka pociekla ,ale dobrze sie skonczy :) l.i jak tu nie wierzyc w przeznaczenie ;) ide teraz do knajpki zycze milego wieczorku i pozdrawiam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
setunia dziękuje za ciepłe przyjęcie... a jeśli chodzi o walentynki - nie zamierzam upić sie na smutno, ponieważ walentynki nie wzbudzają we mnie smutku i tęsknoty jedynie niechęć (łagodnie mówiąc) - szczerze mówiąc niegdy nie przepadałam za tym świętem, nawet, gdy byłam jeszcze w "szczęśliwym" związku. Poza tym wydaje mi się, że to byłaby totalna katastrofa, użalać się nad sobą i to w stanie upojenia alkocholowego... Ja zamierzam świetnie się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
destination witam, z perspektywy czasu (niespelna dwoch miesiecy) także doszlam do podobnego wniosku - wole byc sama, niz tkwic w nieudanym zwiazku... tylko czasami smutno tak samej zasypiac i budzic sie jesli przez 5 lat zawsze ktos byl obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucha babka
Witam wszystkich singli! Postanowilam do Was napisac poniewaz mam juz dosc samotnosci.Mam nadzieje ze w Waszym klubie znajdzie sie jeszcze jedno miejsce.Ostatnio poznalam fajnego faceta ,bajerowal bajerowal i w koncu jak kamfora...wyparowal. Niechce nikogo urazic ale coraz czesciej nasowa mi sie tylko jedna mysl dotyczaca facetów - faceci to świnie ! Moze niewszyscy ale napewno ci ktorych ja poznaje.No dość wylewania zali.Otwieram winko i topie smutki...moze tak szybko niewyplyna . Jesli ktos chce ze mna wypic to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
krucha babka witaj, wypije z Taba bardzo chetnie - tylko ja mam browczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha babka--->witamy wiec -jak to desti fajnie okreslila- w AS:) chetnie bym sioe z toba napila winka ale w domkumam tylko bimberk z miodkiem i cytrynka oraz piwko . Moze jak zrobi mi sie troche miejsca w brzuszku to napije sie piweczka:) chlopaki sie uciesza , ze nowe singielki do nas dolaczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
czesc dziewczeta;) ja mykam troche na miasto pobawic;) Wy tez sie ruszcie z domkow;) pozdrawiam i zycze milego wieczorku ps. cynamonowa jak cos to 14.02 popijemy sobie zdrowo i na wesolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single------> wyszalej sie i za mnie. cjetnie bym wyskoczyla gdzie na miasto ale problem polega na tym , ze mieszkam na wiosze(mowiac zargonem mojej sis), wiec jestem udupiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
single od 2 tyg. ----------> bardzo chętnie wypiję w Twoim towarzystwie - zatem 14.02 szykuje się niezła imprezka setunia ----------> ja podobnie, ale we wtorek jadę do " wielkiego" miasta więc będzie okazja na odrobinę szaleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonowa----> a co to za \"wielkie\"miasto???:) Podaj mi prosze przepis na Twoja pyszna , aromatyczna kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucha babka
Singielki dzieki za mile przyjecie do "klubu". Fajnie ze mam z kim wypic w ten nudny sobotni wieczor.Troszke przejrzalam o czym piszecie i widze ze sie szukuje tu walentynkowa imprezka dla singli fajnie ! Setunia----> z tego co sie zdazylam zorientowac to brakuje tu singli chyba ze tylko chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
setunia -----> wybieram się do Wrocławia (moja siostra mieszka tam od kilku lat). A co do kawki to nic prostszego - wsypujesz do dzbanka dwie czubate łyżeczki ulubionej kawy, do tego szczyptę cynamonu oraz kilka goździków. Zalewasz to zimną wodą i gotujesz, aż zacznie wrzeć. Wlewasz do kubeczka i gotowe!!! Jest jeszcze wersja dla lubiących wyzwania... Oprócz kawki gotujesz mleczko (tyle ile zazwyczaj dodajesz do kawy), gdy się zagotuje ubijasz piane (mozna dodać cukru waniliowego) i wlewasz do kawki... mmmmmmmmm pyszota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
coś mnie dzisiaj natchnelo i postanowilam wyjsc z ukrycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
nie mam pojęcia gdzie wszystkich wywiało :) część gdzies wyszla... imprezki i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeeeeeeeeeee to dupa... a ty cynamon skąd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
poludniowa Polska... Sudety... dziewczyna z gor jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×